zachodniopom. rozpoczecie.

Dział dla Braci z województwa zachodnio-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: FUTEK

mikiet

Post autor: mikiet »

kurcze, nie jest daleko ode mnie, ale powiem jedno- tamte winkle, to sa najslawniejsze winkle w promieniu 100km od koszalina. cos wspaniałego

ja jestem ZA!
FUTEK
Moderator
Moderator
Posty: 3251
Rejestracja: śr, 13 gru 2006, 06:56
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Stargard

Post autor: FUTEK »

ze stargardu też jest około 100 km. Ja będę ale pamietajcie że asfalt na tej drodze do drwska nie jest w najlepszym stanie. A tak swoją drogą to lepszego miejsca chyba nie znajdziemy.
Pozdrawiam Radek
H-CB1 ->SV 650sK3->GSR750 L01+Tytan Akrapek->GSR1200+Tytan Akrapek
601 795 498
BS - radoslaw.fut@futex.pl
B RH+
Abe

Post autor: Abe »

mi pasuje. Znam tamte okolice bo sie tam wychowałem i powiem ze krajobrazy są super. Zresztą to super okolica jak ktos ma endurko i chce ostro posmigać to teren ma jak w gorach :)
W mirosławcu mam rodzinek wiec mogłbym zagadać o nocleg i miejce na grila (np nad jeziorkiem, ktorych jest tam od groma!)
Podsumowyjąc:
Jedem ZA
Perun
The Real One
The Real One
Posty: 111
Rejestracja: wt, 23 lis 2004, 20:16
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Perun »

Drahim może być! Widzę, iż kolega ma dobry smak i podobne zamiłowania, przeto chętnie bryknę w miejsce owe tajemne i przesiąknięte dawnymi dziejami. Ognisko w takich murach będzie wyjątkowe:)
Niechaj w bakach nigdy nie zabraknie nam paliwa, a kobiety nasze i nie nasze zawsze będą skore ;)
dayanek

Post autor: dayanek »

Witam,
Drahim TAK :) cudowna wędzona i smażona sielawa. W ogóle nasze pojezierze całę jest super. Mam tam stałą "metę" nad jeziorem Siecino. Nie ma to jak łapane własnoręcznie rypki ;)
W ogóle w Złocieńcu jest jeden kolega, zdaje się ma DR-a i corcznie, w sierpniu, organizuje zoloty na oślej łączce, nad Siecinem właśnie. Jak bym poszperał, to może bym gdzieś kontakt znalazł?
Tylko jeden kłopot - musi być murowana pogoda, bo tam tylko zdaje się pole namiotowe.
Jest jeszcze jeden plus - pół komisariatu policji to moi studenci ;)
pozdrawiam
damian
hikor

Post autor: hikor »

Na Oślej Łączce jest corocznie organizowany zlot zamykający oficjalnie sezon w Zach-pom. Byłem już na dwóch. Miejscóweczka faktycznie bajkowa ale na namioty w kwietniu/maju to ja się nie piszę :) Jest wokół jez. Drawskiego kilka ośrodków. Wystarczy poszukać i coś się znajdzie z lepszymi warunkami.
hikor
dayanek

Post autor: dayanek »

Dokładanie tak, jak piszesz Hikor.
Cóż, ja się zawsze rozkładam w Słowiankach - tam jest taki pałac, ale jego "sytuacja prawna" jest w tej chwili delikatnie mówiąc skomplikowana.
Niemniej jednak, jak tylko będę miał wolny od wykładów łykend spróbuję się tam udać i zapytac co i jak.
Może nawet byśmy sobie na rekonesans skoczyli większą grupą - jeśli nie będzie pogody można ostatecznie konserwą zrobić rozpoznanie.
Tylko warunki nie każdemu mogą odpowiadać - co prawda czyściutko - ale meble to tak połowa lat 80-tych ubiegłego wieku :) generalnie inwestycji nie widać.
Za to ceny śmieszne - bo w zeszłym roku 15 zł za osobę, za noc.
No i nie wiem ile ma osób może wejść - tak na oko to ze dwadzieścia, więc jeśli nas się więcej zjedzie - może być ciasno.
Poza tym, tak jak napisałeś, ośrodków jest mnóstwo - tylko pewnie ceny, jak pamietam z zeszłego roku, też raczej większe.
pozdrawiam
damian
hikor

Post autor: hikor »

Ceny w ośrodkach wokół jez. Drawskiego za 4-5 osobowy domek z wygodami i ogrzewaniem (nie za osobę!) za dobę wahają się w granicach 90-120 PLN. Poza sezonem może być taniej. To chyba jest do przyjęcia :)
Chwila szukania i... o, proszę: http://www.aquarius.biz.pl/ :D
hikor
Abe

Post autor: Abe »

Ja sie pisze na wszystko tylko zeby była pogoda i zeby to było w weekend, bo bede jechał z kołobrzegu.
A domi w takim osrodku to super sprawa!!!
dayanek

Post autor: dayanek »

Nad Drawskim może i dużo, ale ja wolę Siecino - czystsze i ciekawsze. W każdym razie mam nadzieję, że jeszcze w tym miesiącu uda mi się wyrwać i sprawdzić wszystko.
No ale to tylko jedna z propozycji. W końcu mamy mnóstwo jezior :)
Jedno nie ulega wątpliwości - ja tam wole jeziorka od morza. No chyba, że jest to mój ukochany Jadran :)
Aha, Legion Filet - dzięki za wizytę :) - twardziele.
pozdrawiam
damian
legion

Post autor: legion »

psze bardzo! jutro tez latamy :) tylko ze w wiekszej grupie :) moze dacie rade do nas dolaczyc ? byloby nam bardzo milo !
Filet

Post autor: Filet »

dayanek...liczymy na ciebie w niedzielny poranek. Zapraszamy na wspólne smiganie.W kupie zawsze cieplej. Pzdr.
dayanek

Post autor: dayanek »

Sorrka chłopaki, ale mamy dwóch małych budrysów na głowie, a samego mnie Aga nie puści :)
Niemniej jednak zawsze jesteście mile widziani pod garażem. Może nastepnym razem przejade się z Wami, albo chociaż wspomogę Was ciepłą herbatką - bez żadnych prundów :)
A widzimy się na pewno w sobotę :) na małym co nie co :)
pozdrawiam
damian
legion

Post autor: legion »

dayanek bez prundow to my nie pijemy :) no bylo fajnie - zrobilismy kole 100 chyba ( no przeciez przez ten snieg nie zdarzylem linki od licznika jeszcze zalorzyc ) . nastepnym razem moze wam sie uda . pozdrowienia dla agi :)
FUTEK
Moderator
Moderator
Posty: 3251
Rejestracja: śr, 13 gru 2006, 06:56
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Stargard

Post autor: FUTEK »

chłopaki odbiegliście od tematu.

I wkoncu na czym stanęło??? gdzie robimy to spotkanie??? co do spania to ja i tak odpadam moja połowa mnie nie puści na nocke (strach i .....).
Takie życie.


pozdro
Pozdrawiam Radek
H-CB1 ->SV 650sK3->GSR750 L01+Tytan Akrapek->GSR1200+Tytan Akrapek
601 795 498
BS - radoslaw.fut@futex.pl
B RH+
ODPOWIEDZ