zachodniopom. rozpoczecie.

Dział dla Braci z województwa zachodnio-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: FUTEK

Abe

Post autor: Abe »

Ja biore swoją ukochaną i jedziemy razem. Zabieramy spiwory i bedziemy spać (namów ją zeby tez pojechala) to zostaniesz z nami dluzej.

co do miejsca: ja jestem bardzo za wybraniem jednego z domkow nad jeziorem drawskim. pomysł jest super i okolica piękna i pełna zakrętów. możemy sobie przez te dwa dni nawet zrobic małe turne po tamtejszych ziemiach :wink:

No to jak?
dayanek

Post autor: dayanek »

Cóż, w jednym jesteśmy zgodni - na pewno nad jeziorka :)
Trzeba tylko znaleźć konkretną lokalizację i termin.
Ja sprawdzę swoją i dam znać, jakie są warunki. O ile dobrze pamiętam pojawiły się dwa terminy -jeden do końca marca (tak, żeby Filet dał radę z nami otworzyć :) i drugi tak gdzieś na kwiecień, jak już będzie cieplej.
pozdrawiam
damian
hikor

Post autor: hikor »

Nie widzę przeszkód, żeby otworzyć sezon DWA razy :D
hikor
krajek

Post autor: krajek »

Witam serdecznie braci z zachodniopomorskiego!!! :D Tak sobie obserwuję temat i po obejżeniu fotek z zamku i okolic, oraz biorąc pod uwagę ogromną chęć poznania :beer: miłośników marki suzuki z tegoż rejonu naszej pięknej Polski chciałbym się wprosić na rozpoczęcie :oczko: Czy można??? Jest to dość spory kawałek ode mnie ale jakby pogoda dopisała to czemuż by nie?Pozdrawiam!!!
hikor

Post autor: hikor »

Co za pytanie: "czy można?". Jak jest chęć, to trzeba! :D Serdecznie zapraszam w imieniu Sióstr i Braci z Zachodniopomorskiego.
hikor
legion

Post autor: legion »

no przeciez wiadomo ze hikor ma racje , ze trzeba !! kto zyw i chec w nim niech przybywa a bracia spod znaku gryfa przyjma go godnie !!
Abe

Post autor: Abe »

Na spotkaniu wyszła propozycja jeszcze jakiegos jeziorka Siecino, czy cos takiego, albo czaplinek.
Jak ktoś wię gdzie jest to jeziorko to poprosze o namiary na mapach.
w weekend bede miał czas to moze zaplanuje jakąś trase zebysmy wiedzieli co gdzie i jak....
dayanek

Post autor: dayanek »

Namiary na Siecino:
Wyjeżdżasz ze Szczecina w kierunku Chociwla, dalej normalnie na Węgorzyno, Drawsko Pomorskie i do Złocieńca. W Złocieńcu skręcasz na Połczyn Zdrój. Jedziesz drogą, mijasz skręt na Cieszyno, potem mijasz miejscowość Siecino, dalej będzie skrzyżowanie, takie dziwne z przystankiem PKS i kapliczką, jedziesz cały czas na Połczyn Zdrój. Jakieś kilka kilometrów dalej, w lasku, przed ostrym zakrętem, jest drogowskaz, skręt w prawo do miejscowości Słowianki (0,5 km). Ten skret jest przed Gawrońcem. Jak dojedziesz do Gawrońca, to już jest za daleko.
Jeszcze precyzyjniej - skret jest przed taką dziwną budowla, cos a la gród, albo zamek. Może uda mi sie w tym tygodniu wpaść do moto-akcesoriów i pokazać Ci na mapie.
Najwyżej napisz kiedy będzies w pracy - jakoś spróbuje się wpasowac.
W samych Słowiankach jest jeden pałac i jeden dom oraz pole namiotowe. Jak będziesz wyjeżdżał ze Złocieńca - puść sygnał na mój kom. 501 037 167, w razie czego pomogę.
Także,jak będziesz się ewentualnie pytał o nocleg w pałacyku możesz powiedzieć, ze jesteś od damiana - tego co przyjeżdżał na białym suzuki w zeszłym roku.
Ja niestety w sobotę jestem w Lipianach i moge tam być najwcześniej na początku lutego :(
krajek

Post autor: krajek »

Mam takie pytanie może trochę nie na miejscu ale mam nadzieję, że nikt na mnie sie nie obrazii...? Jak wspomniałem w domu, że mam ochotę odwiedzić koleżanki i kolegów na pomorzu to dzieci (moje!!!) powiedziały, że też chcą jechać. Niestety motor jest dwu - osobowy... Czy nie było by problemu jakby moja małżonka ruszyła razem ze mną samochodem (i ja oczywiście motorem) ??? Moje dzieci mają bardzo dużą ochotę odwiedzenia imprezy motocyklowej... Chyba zaraziłem ich swoimi marzeniami...
dayanek

Post autor: dayanek »

Spokojnie,
myślę, że nikt się nie obrazi :) Ja jeśli nie będę miał z kim zostawić dzieciakó, też szanowną małżowinę będę musiał wysłać samochodem z dzieciakami.
A dla dzieciaków - jak nad jeziorem - też frajda, połowić rybki, raki połapać ;)
No i pooglądać "dryndy" ;)
pozdrav
FUTEK
Moderator
Moderator
Posty: 3251
Rejestracja: śr, 13 gru 2006, 06:56
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Stargard

Post autor: FUTEK »

Jasne, myślę ze kazdy moze podjechac na rozpoczecie w zachodniopomorskim. Zapraszamy gorąco.

pozdrawiam
Pozdrawiam Radek
H-CB1 ->SV 650sK3->GSR750 L01+Tytan Akrapek->GSR1200+Tytan Akrapek
601 795 498
BS - radoslaw.fut@futex.pl
B RH+
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Łyżeczka dziegciu do Waszej beczki miodu
Niestety :cry: :cry: :cry:
Shooya pisze:Każdy może zorganizować co tygodniowe spotkanie osób ze swojego regionu. (TU UWAGA ! WSZELKIE SPOTKANIA BS WYJAZDOWE ogólnopolskie muszą być ustalane CENTRALNIE)
Nie zrozumcie mnie źle ale używając terminu "Rozpoczęcie sezonu" i zapraszając wszystkich chętnych wprowadzacie niezłe zamieszanie.
Więc albo niech to będzie spotkanie Waszego regionu albo zmieńcie nazwę imprezki bo Rozpoczęcie Sezonu 2007 jest w tym roku organizowane przez BS Silesian Squad ( http://www.bractwo-suzuki.com.pl/forum/ ... php?t=5208 ). Serdecznie zapraszamy !!
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
Perun
The Real One
The Real One
Posty: 111
Rejestracja: wt, 23 lis 2004, 20:16
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Perun »

Lechul, drogi kolego co tak niezwykle zadziorną czapeczkę nosisz:) (bardzo ona mnie się podoba) Jak pewnie zauważyłeś wieści o rozpoczęciu sezonu zachodniopomorskich suzukowców umieszczono w dziale "Zachodniopomorskie" a nie na ogólnym czy w imprezkach. Uczyniono tak właśnie po to, by uniknąć wszelkich wątpliwości, iż jedynie słusznym, ogólnokrajowym rozpoczęciem brykania jest ten organizowany przez BS Silesian. A że my tu na zachodnich kresach z natury gościnni jesteśmy i zapraszamy każdego kto ma ochotę, to tylko i wyłącznie przez grzeczność by nikomu konstytucyjnej swobody przemieszczania się nie wzbraniać. Choć i w nas maluczkich myśl taka świta coby za czas jakiś wielką imprezę uczynić dla całego Bractwa, oczywiście po uprzednich konsultacjach z centralą ażeby wolność w anarchię się nie przerodziła. Jeślibyśmy w czymś pobłądzili, to tylko przez nieumyślność co jako cruizerowiec wybaczyć nam musisz. Zresztą, wczytując się w posty jednoznacznie można dojść do wniosku, iż z założenia miało to dotyczyć chętnych z Pomorza. Zachodniego Pomorza:)
Z braterskim pozdrowieniem
Perun
Ostatnio zmieniony czw, 18 sty 2007, 22:04 przez Perun, łącznie zmieniany 2 razy.
Niechaj w bakach nigdy nie zabraknie nam paliwa, a kobiety nasze i nie nasze zawsze będą skore ;)
legion

Post autor: legion »

i wszystko w temacie!! :D
a swoja droga tylko dwie osoby zauwazyli ( lub dali zanac ze wiedza o temacie) krajek ( sledzi temat od dawna ) no i ty lechul ( czy ty czasami jakiej inwiligacji nie przeprowadzasz w zachod. ?? :twisted: ) wiec nie masz sie co martwic - nie wprowadzamy w blad :)
a na ogolnopolskie rozpoczecie sezonu 2007 mozesz byc pewny ze zajedziemy na pewno.
" Z Braterskim pozdrowieniem " Legion
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

No to super !!
Lubię jasne sytuacje :twisted: i stąd mój post.
Inwigilacja ?? Bynajmniej.
Lubię zwyczajnie śledzić życie Bractwa i to nie tylko w obrębie jednego regionu. Niejedno na tym forum widziałem i niejedno pisałem. Dlatego zwyczajnie wyczuwam ironię kapiącą na zielono z postu Peruna. No ale "maluczkim" się odpuszcza :wink:
P.S. Moja czapka nie jest zadziorna. Jak Ci się Perun uda być w maju z Nami to zobaczysz, że pochodzi z miejsca, które miałeś okazję odwiedzić i przy tej okazji powalczyc z Hikorem o nagrodę za największy przebieg w drodze na Rozpoczęcie a.d. 2006.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
ODPOWIEDZ