zachodniopom. rozpoczecie.

Dział dla Braci z województwa zachodnio-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: FUTEK

Perun
The Real One
The Real One
Posty: 111
Rejestracja: wt, 23 lis 2004, 20:16
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Perun »

O! toś mnie Lechul zranił, przebił podejrzliwymi słowami na wskroś! Ironii ni grama w wypowiedzi mej nie ma, raczej modestią bym to nazwał co przekazać chciałem. "Maluczki" odnosił się jedynie do porównania regionu naszego do całości BS, przy którym innej skali zastosować nie sposób. Oczywistym jest przecież, by porządek jakowyś zachować, ktoś zarządzać tym musi, a zarządza z natury swej jakaś "centrala". Nie mam o to pretensji ni żalu żadnego, wręcz przeciwnie mój dobry kolego, popieram to w pełni. Jeślibym użył słów złych, niejednoznacznych, które uraziły ciebie lub tworzących owe forum, to przepraszam. Anarchistą nigdy nie byłem, raczej monarchistą:)) I jeśli dobry Stwórca pozwoli w maju się spotkać o co zabiegać będę, wówczas przekonasz się, że słowa me warte są zastanowienia. A o czapce chętnie porozmawiam bo kozacka jest wielce:))
pozdrawiam
Perun
Niechaj w bakach nigdy nie zabraknie nam paliwa, a kobiety nasze i nie nasze zawsze będą skore ;)
Antoni
Śmigająca po niebiańskich trasach
Posty: 683
Rejestracja: pt, 28 paź 2005, 08:54
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Antoni »

Lechul pisze: Nie zrozumcie mnie źle ale używając terminu "Rozpoczęcie sezonu" i zapraszając wszystkich chętnych wprowadzacie niezłe zamieszanie.
Przyznam, ze ilekroc przegladam posty w temacie "Rozpoczecie sezonu" Zachodniopomorskiego, mam male rozdwojenie "Rozpoczecie sezonu" BS jest przygotowywane przez Slask, a tu pojawia sie podobny temat, rozumiem intencje, ale moze rzeczywiscie byloby dobrze nieco temat przeredagowac.

Jestem przekonany, ze jesli bedziecie chcieli zorganizowac impreze dla Calego BS a nie tylko lokalnie, odzew bedzie liczny.
pozdrawiam,
Antoni
GSX-R 1000 K5
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Dobre, dobre !!!!!!
Perun pisze: raczej modestią bym to nazwał co przekazać chciałem. "Maluczki" odnosił się jedynie do porównania regionu naszego do całości BS, przy którym innej skali zastosować nie sposób
Zamiast modestować (molestować ?? :wink: ) swoimi wypowiedziami zmień skalę odniesienia. Nie nazywaj swego regionu "maluczkim" bo sporo sie w nim dobrego dzieje i pewnie jeszcze więcej dziać się będzie. A jak przy okazji nie spodoba się to Twoim współplemieńcom spod znaku Gryfa to będziesz musiał na piwo na Śląsk jeździć. Pozdrówka.
P.S. Bardziej kozackie od czapki są moje gogle :twisted:
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
dayanek

Post autor: dayanek »

Tak sobie myślę, że temat poszedł już w złą stronę, drobnych utarczek ;) , które z rozpoczęciem sezonu nie mają nic wspólnego.
Proponuję skupić się jednak na tym rozpoczęciu, bo jak mi się wydaje, już parę postów wcześniej wyjaśniliście sobie nawzajem i zainteresowanym wszystko i zgodziliście, że intenecje były (są ) dobre.
Więc do dzieła.
:)
A tak w ogóle to ja bym zrobił rozpoczęcie w mojej ulubionej Chorwacji :) To by było :)
pozdrowionka
legion

Post autor: legion »

odnosnie tematu - na piwozlopaniu odc 4 czas nam podjac decyzje wiec o konkrety bede prosil !!

perun > ty istniejesz?? czekamy cie na naszej imprezie, jezeli ci na bractwie zalezy a niejestes wirtualna postacia!! sorki ze na forum ale na priv nie przynosi rezultatow !! !!
qNTos

Post autor: qNTos »

Legion zaproponuj jakieś sensowne rozwiązanie, może w nowym wątku bo ten chyba zdechł i niech się ludziska wypowiedzą czy im to pasuje czy nie. :snieg:
Perun
The Real One
The Real One
Posty: 111
Rejestracja: wt, 23 lis 2004, 20:16
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Perun »

qNTos, nie zdechł, tylko każden miał dać jakowąś propozycje od siebie, samemu się rozejrzeć, poszperać, zaproponować, uprzejmie donieść, a nie tylko na gotowe i ewentualnie pomarudzić. Jeśli nie w temacie tu, to na piwożłopaniu. Ot co!
Legion, bo ja widziałem na zdjęciach jacy z was degeneraci:))) Pijecie piwo, palicie fajki i nawet rozglądacie się za kobiałkami!
A ja nie lubie piwa, nie pale, a foczki same lgną:))))))
Niechaj w bakach nigdy nie zabraknie nam paliwa, a kobiety nasze i nie nasze zawsze będą skore ;)
Abe

Post autor: Abe »

Ja się już pogubiłem w temacie...
Czy jest jakaś konkretna opcja gdzie jedziemy?
Jeśli nie to proponuję aby każdy, kto ma coś ciekawego na uwadze podzielił się z innymi.

Sezon zacznie się torche wcześniej dzieki dobrej pogodzie wiec nie mamy czasu! W kwietniu miliśmy gdzieś jechać wiec został nam tylko marzec - i to nie cały!!!
legion

Post autor: legion »

dayanek mial ogladnac swoje miejsce i wybadac co i jak. ja dalej jestem za zamkiem Drahim :) co do terminu : proponuje 6-8 kwietnia lub tydzien wczesniej .
Elvis

Post autor: Elvis »

legion pisze:co do terminu : proponuje 6-8 kwietnia lub tydzien wczesniej .
Jak dla mnie taka data jest nawet bardziej niż dobra. Przy okazji będzie można poświętować :wink: moje przedurodziny albo pourodziny (a ze bedzie to "oczko" wiec... :> )
dayanek

Post autor: dayanek »

Witam,
6 - 8 kwietnia to raczej odpada - nie wiem, jak Wy ale ja tam na Śiwęta Wielkanocne raczej wolę być w domu ;)
A tak poważnie w ten łykend chyba jednak wypadają właśnie owe święta z wiaderkiem wody.
Dzisiaj jeszcze będę miał informację, co z moją lokalizacją na termin wcześniejszy, czyli kole 31 marca, znaczy ile osób do przyjęcia i jakie warunki - przede wszystkim finansowe.
Tak więc szukajcie info wieczorkiem w tym topic'u.
Aha, termin marcowy chyba powinen zostać utrzymany z jeszcze jednego powodu - Jak dobrze pamiętam Filet miał wyjechać z początkiem kwietnia swoją łupinką gdzieś dalej, a chciał się załapać na imprezę.
pozdrav
Abe

Post autor: Abe »

Przeciez nie musimy siedziec w jednym miejscu. mozemy wybrac sie na zamek zachaczyc o czaplinek (czy cos innego) zabrac nimi grila i zrobic sobie obiad na łace czy nad jeziorkiem, a na koniec pojechac z dayanekiem do tego fajnego miejsca... :)

co do daty... pogoda musi być ładna, bo mi sie kapcie koncza a na łysych nie bede jechał w deszczu z dziewczyna i kufrem. moze tak tydzien po 6-8?
FUTEK
Moderator
Moderator
Posty: 3251
Rejestracja: śr, 13 gru 2006, 06:56
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Stargard

Post autor: FUTEK »

Panowie myślę ze co do daty powinniśmy poczekac, gdyż nigdy nie bedzie wiadomo jaka bedzie pogoda. Na ONET.pl można sprawdzic na jakiś tydzień przed z tego co patrze to raczej się sprawdza. myśle ze lepiej by było tydzień przed swiętami lub tydzień po. Na świeta to raczej z rodzinką kazdy bedzie wolał, a jak pogoda bedzie to może jakies krótkie wypady na prę godzin albo Chociwel II. przemyślcie to.

pozdro
Radek
Pozdrawiam Radek
H-CB1 ->SV 650sK3->GSR750 L01+Tytan Akrapek->GSR1200+Tytan Akrapek
601 795 498
BS - radoslaw.fut@futex.pl
B RH+
dayanek

Post autor: dayanek »

Zgodnie z obietnicą jestem.
Udało mi się dziś dotrzeć do właściciela pałacu w Słowiankach. Niestety sezon otwiera dopiero w czerwcu, więc chyba propozycja Abe'go będzie w tym przypadku bardziej na miejscu, tzn. objazdówka z wizytacją kilku miejsc i może wyborem któregoś z nich na późniejszą datę już prawdziwie letniego rozpoczęcia.
pozdrawiam
Abe

Post autor: Abe »

Szkoda ze pomysł nie wypalił :(
Tak wiec objazdówka, chyba ze ktos ma ciekawszy pomysł.
Z mojej strony mogę postarac się zorganizować grila w mirosławcu, ale niczego nie obiecuje.
zaraz siadam do mapki ze Swiata Motocykli i zobaczę to warto zwiedzić w naszym woj...
No i musimy zapewnić sobie jakiś nocleg, o ile mamy jechać na 2 dni i namiot odpada (moze te domi nad j drawskim?

Zrobiłem nowy temat na temat rozpoczęcia, aby się zorientować czy ktoś ma coś ważnego w danych dniach kwietnia. Proszę więc piszcie...
ODPOWIEDZ