zachodniopom. rozpoczecie.

Dział dla Braci z województwa zachodnio-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: FUTEK

kopytek1980

Post autor: kopytek1980 »

Witam,proponuje objazdówke trasą: Szczecin-Nowogard-Gryfice-Trzebiatów-Trzęsacz-Kamień Pomorski-Międzyzdroje. Trzeba zorganizować jakiś nocleg,myśle że namioty odpadają, można nad morzem teraz znalezć coś niedrogo i aby było ciepło. Oczywiście objazdówka będzie polączona ze zwiedzaniem.Co Wy na to? Pozdrawiam
FUTEK
Moderator
Moderator
Posty: 3251
Rejestracja: śr, 13 gru 2006, 06:56
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Stargard

Post autor: FUTEK »

jechałem tą drogą w piątek jest troszkę dziurawa. ale winkle są ok.


kopytek1980 Proszę się przywitac w działe powitania.
Pozdrawiam Radek
H-CB1 ->SV 650sK3->GSR750 L01+Tytan Akrapek->GSR1200+Tytan Akrapek
601 795 498
BS - radoslaw.fut@futex.pl
B RH+
Abe

Post autor: Abe »

przy takich temp to winkle wykładanie się na winklach odpada.

co do trasy to sądzę, że moglibyśmy się wybrać przynajmniej pod czaplinek albo w ogóle polecieć dookoła woj.
Miedzyzdroje>kamien pomorski>Gryfice>kołobrzeg>koszalin>czaplinek (gdzies tam nocleg) > Stargard>gryfino>szczecin

a najlepiej to poszukać co warto zobaczyć w naszym pieknym woj i pod taką rozkladówke popiać naszą trasę... no i nie zapominajmy o noclegu...

Ruszajmy się Panowie i Panie bo nam czasu nie starczy i bedzie ciezko...
kopytek1980

Post autor: kopytek1980 »

Już pzrypominam; Nowogard(XIV-wieczny kościół/ fragmenty murów obronnych/ 2 cisy o obwodzie ponad 1,5 metra), Gryfice( zespół staromiejski z gotyckimi: kościołem Mariackim i kaplicą św.Jerzego oraz fragmenty umocnień:bramy Kamienna,Prochowa i Wysoka/ młyn wodny), Trzebiatów( zespół staromiejski z kościołem pw.Macierzyństwa Najświętszej Marii Panny,kaplica św.Ducha zamieniona na cerkiew/ mury miejskie z basztą Kaszaną/ ratusz i pozostałości zamku/ krzyż pokutny jeden z 3 zachowanych na Pomorzu) Trzęsacz (ruiny gotyckiego kościoła) Kamień Pomorski (zespół staromiejski z katedrą,pałacem biskupim,domem kurii dziekańskiej,kościołami: Mariackim i św.Mikołaja,zabytkowymi kamienicami i ratuszem/ Królewski Głaz o obwodzie 20m w zalewie kamieńskim) Międzyzdroje (Muzeum Przyrodnicze Wolińskiego Parku Narodowego/zagroda żubrów/Jezioro Turkusowe/Kawcza Góra)
kopytek1980

Post autor: kopytek1980 »

Ogólnie po drodze jest wiele innych ciekawych małych wiosek w których znajduja sie przepiekne pałace i kościółki. A by to wszystko zwiedzic potrzeba dużu czasu. Więc musimy sie nastawić tylko na kilka miejscowosci. A co do daty,to moim zdaniem ostatni wekend marca jest oki.Pozdrawiam ,wieczorkiem poszperam na necie za noclegami,bo niestety teraz lece do pracy na 2 zmiane,jedyny plus to taki że na Suzi. Szkoda że dzisiaj nie moge być na Wałach bo chetnie bym Was zapoznał.
legion

Post autor: legion »

panowie : czas na dyskusje byl 3 stycznia ( data napisania 1 postu) a nie za piec dwunasta!! za dwa-trzy dni podamy czas i miejsce do ktorego wyjezdzamy lacznie z cenami noclegu i takimi tam. co do swiat wielkanocnych to wiadomo ze odpadaja - jak juz kiedys pisalem mam chyba jakis inny kalendarz :oops: . widze ze jest zainteresowanie , ciekawe ilu tak naprawde przyjedzie na spotkanie :twisted:
FUTEK
Moderator
Moderator
Posty: 3251
Rejestracja: śr, 13 gru 2006, 06:56
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Stargard

Post autor: FUTEK »

Ja odrazu mówie że na jeden dzień mogę z wami BRACIA wyskoczyc, ale na dłużej nie da rady. Mam w domku gwie cudne dziewczyny które by się zapłakały jak bym spał poza domem.

pozdro panowie
Pozdrawiam Radek
H-CB1 ->SV 650sK3->GSR750 L01+Tytan Akrapek->GSR1200+Tytan Akrapek
601 795 498
BS - radoslaw.fut@futex.pl
B RH+
Abe

Post autor: Abe »

kopytek1980 - fajny opis trasy :D .

Najważniejsze to ustalić na dniach (!!!!!!!!!!!!!!!!! ) gdzie jedziemy i gdzie będzie nocleg. Rezerwujemy sobie jakiś domek, a trasę to se ustalimy jak bedziemy ruszać ze szczecia - to nie problem, mamy czas.
NOCLEG JEST NAJWAŻNIEJSZY

I mam nadzieje, że troche osób pojedzie i nie bedzie wpadki jak na pierwszych piwobraniach :twisted:
FUTEK
Moderator
Moderator
Posty: 3251
Rejestracja: śr, 13 gru 2006, 06:56
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Stargard

Post autor: FUTEK »

trase było by dobrze ustalic wczesniej zeby było wiadomo gdzie siuę spotykamy ewentualnie gdzie można dołączyc do konwoju.
Pozdrawiam Radek
H-CB1 ->SV 650sK3->GSR750 L01+Tytan Akrapek->GSR1200+Tytan Akrapek
601 795 498
BS - radoslaw.fut@futex.pl
B RH+
legion

Post autor: legion »

witajcie! nasze rozpoczecie odbedzie sie w polowie kwietnia z przyczyn czysto technicznych : osrodki do tej pory beda zamkniete a w hotelu ogniska nie zrobimy ......chociaz...... :twisted: traska zostanie podana za pare dni .... wazne jest ze mamy date wiec prosze sobie zapisac wolne na 14-15 kwietnia .
kopytek1980

Post autor: kopytek1980 »

Mam pytanko. Czy na ten wypadad mogą jechać tylko osoby które posiadają Suzuki?
kopytek1980

Post autor: kopytek1980 »

A tak wogóle to chce załtwić ten domek http://www.jaroslawie.republika.pl/
legion

Post autor: legion »

kopytek > zapraszamy wszystkich motonitow, choc to rozpoczecie bractwa . my sa ludziska bardzo zyczliwe i nie robimy problemow . tak samo nie trza sie pytac czy rodzina autem moze podjechac . co do domku to mysle ze bardziej spartanskie warunki bylyby lepsze - zreszta mamy juz pewna propozycje 90 % ale narazie cisza o tem :D i najwazniejsze ze tam gdzie chcemy zrobic rozpoczecie bedzie juz otwarte - specjalnie dla nas :D
Ps. i to nie jest WYPAD ! to jest rozpoczecie lub spotkanie :)
kopytek1980

Post autor: kopytek1980 »

eee to super :D już jestem ciekaw co zorganizowaliście :) kiedy będą jakieś szczegóły?
Abe

Post autor: Abe »

jak wszystko z noclegiem bedzie dopiete na ostatni guzik to damy znać gdzie kiedy, ktoredy itd... najważniejszy to nocleg i narazi na tym sie skupiamy, wiec jeszcze chwilke cierpliwości
ODPOWIEDZ