zachodniopom. rozpoczecie.

Dział dla Braci z województwa zachodnio-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: FUTEK

Abe

Post autor: Abe »

Powiadomiłem kolege ze studiów o naszym rozpoczeciu i prawdopodobnie dołączy do nas, ale wczesniej poinformuje. Mam nadzieje ze nie bedziecei mili nic przeciwko - jezdzi gsem :)
artuross

Post autor: artuross »

Ja nie widze opcji by mnie zabraklo z moja zabką:P
Konkrety kiedy i gdzie a bede na 100 % :)

Pozdrawiam
legion

Post autor: legion »

No i wrescie konkrety !! data : 14-15 kwietnia ( juz wczesniej bylo ustalone ) miejsce : osrodek " Wyspa" najeziorze Wełtyń . koszt 75 zlotych / osoba.
w kosztach zawarte : dwa dni na osrodku ( sobota ,nocleg, niedziela do popoludnia - koszt za dobe 21,5zl ) jedzenie ( ognisko na osrodku - mozliwosc zrobienia grila , na sniadanie niestety konserwy bo kuchnia jeszcze nie odpalona ) , napitki w postaci zlocistego .
plan jest taki : w sobote o godzinie 10 spotkanie braci ze szczecina i okolic -przejazd po zachodniopomorskim ( zebranie osob z dalszych okolic :) )- przyjazd na osrodek okolo 17 -ognisko polaczone z zabawa do rana -od 4.00 do 4.05 czas na sen - dalej sniadanie , bole glowy , trzezwienie - po poludniu sciskanie wraz z pozegnaniem - wyjazd z osrodka.
jest mozliwosc rozpoczecia przez tych bardziej zniecierpliwionych zabawy od piatku. w takim przypadku w/w delikwenci musza niestety zapewnic sobie wikt i zaplacic za jeszcze jedna dobe 21.5 zl

a teraz Uwaga ! prosze o jak najszybsze potwierdzenie swojego przybycia poniewaz musze wplacic zaliczke za domki a ta jest uzalezniona od ilosci osob !!
co do kasy za pare dni bedzie wiadomo gdzie lub komu wsysylac przelewy.
Elvis

Post autor: Elvis »

Wełtyń, hehe - przynajmniej bede miał krótką drogę do domu .
Ja się piszę na to.
Co prawda mam 14go szkole ale wpadne z samego rana na egzaminek i chwilkę później się ulotnie aby do was dołączyć.
Jeszcze jadna sprawa - moto oddaje na przegląd 10 kwietnia ale chyba do piątku sie wyrobią u Tułeckiego.
Czekam z niecierpliwością na ten weekend :moto: :moto:
Abe

Post autor: Abe »

LISTA DLA LEGIONA DOSTĘPNA TUTAJ:
http://www.bractwo-suzuki.com.pl/forum/ ... 3092#53092
Proszę o wpisy i ilość osób... + ewentualny komentarz
Abe

Post autor: Abe »

Ludzie! godzina 17,23 SOBOTA a na liste zapisało się raptem kilka osób!
Ja rozumiem, że może ładna pogoda i lepiej na sprzęcie, ale chciałbym zauważyć, że fajniej by było, jakbyśmy wiedzieli ile osób bedzie na biwaku tydzień dni wcześniej, a nie za 5 12..
Proszę więc uprzejmie - robcie zapisy na liste...
legion

Post autor: legion »

Abe nie martw sie te spotkanie oddzieli chlopcow od mezczyzn i tyle . kazdy dostal wiadomosc na PW wiec jak sie wypnie na spotkanie z nami , to bedzie juz cos znaczylo.....Mysle ze chlopaki z lenistwa nie pisza sie na liste -wystarczy ich pogonic co nie omieszkam dzis zrobic lista zostaje jutro zamknieta !
ODPOWIEDZ