Życzenia

Dział dla Braci z województwa śląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: SEBIKS

ODPOWIEDZ
snajper
Moderator
Moderator
Posty: 3020
Rejestracja: pt, 5 lis 2004, 20:04
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice Sl.Przełajka
Polubił posty: 23
Otrzymane Polubienia: 38

Życzenia

Post autor: snajper »

Wszystkim Braciom zdrowych, wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia oraz świątecznego nastroju w ciepłej, rodzinnej atmosferze życzy Snajper
Wonder

Post autor: Wonder »

Tak więc spóźniłem sie z życzeniami - net mi padł zabić sąsiada :twisted:
jako że już 26 więc wypada mi życzyć Braciom szampańskiej zabawy w sylwestra no i oczywiście byle do wiosny

PS. Mam nadzieje ze to planowane spotkanie jest na ta chwile aktualne Snajper ?

pozdrawiam serdecznie
snajper
Moderator
Moderator
Posty: 3020
Rejestracja: pt, 5 lis 2004, 20:04
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice Sl.Przełajka
Polubił posty: 23
Otrzymane Polubienia: 38

Post autor: snajper »

Jak tak dalej będzie z pogodą to nie przyjade samochodem ale 'dzikuską'. Sprawy się reoch e skompikowały bo 22 stycznia mimo wszystkich tragedii jadę w ciepłe kraje.i wobec tego nie mógl bym być .To czy możemy to przełożyć po moim powrocie np 6 marca ? miejsce to samo i czas ten sam.
Wonder

Post autor: Wonder »

No w sumie marzec to dobry termin - coś tu u nas cicho wiec myśle że moze do tego czasu uda sie zebrać wiekszą ekipe niż 2 osoby :twisted:
a poza tym pogoda rzeczywiscie daje nadzieje - spotkanie na 2 kołach (moze na jednym pod koniec :twisted: ) mnie osobiście sprawi wielką przyjemność - troche czasu mamy - jeszcze sie wszystko ustali

PS - Najlepszego Śląskim (i nie tylko) Braciom w Nowym Roku
snajper
Moderator
Moderator
Posty: 3020
Rejestracja: pt, 5 lis 2004, 20:04
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice Sl.Przełajka
Polubił posty: 23
Otrzymane Polubienia: 38

Post autor: snajper »

Witam
Wonder,napisałem do Braci z woj.łódzkiego o naszym planowanym zlocie i jes nas już szesciuuuuuuuuuuu.Termin 6 marca OK .Mam paru znajomków na Harlejach jescze im nie wspominałem ,co Wy na to ? Jak głupi pomysł to zaraz 3 razy pod moim stołem odszczekam.Pozdro.
Wonder

Post autor: Wonder »

No to jest juz temat - im nas więcej tym lepiej (IMHO) - dla mnie też 6 marca na ta chwile pasuje i myśle że to sie nie zmieni. A co do gości od harleyów to pomysł fajny - niech nas usłyszą :twisted: :twisted:

PS. patrzyłem na to łódzkie forum - good idea Snajper :D
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ