piwozlopanie odc 3

Dział dla Braci z województwa zachodnio-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: FUTEK

legion

piwozlopanie odc 3

Post autor: legion »

..... Jak w temacie !! :D tylko ze teraz tawerna ( obsluga nie placze i piwo tansze :) ) i na pewno nie do 4 nad ranem ( dla nie wtajemniczonych o tej godz. skonczyla sie impra w ostatnia sobote ) proponuje gora do 3 . :D ( inaczej aga powiedziala ze juz nas nie odwozi he he) a tak na powaznie juz : 26 stycznia ( lub cos kolo tego) tawerna godzinka jak zwykle 20 . wpisywac sie na liste obowiazkowej obecnosci i tym razem niech nikt nic nie planuje bo i tak przywiazemy do stolu i wypuszczamy o 23 ~!! :twisted:
dla nie zdecydowanych wlasnie posylam foty z ostatniego naszego spotkania - mam nadzieje ze szybko beda dostepne na stronce BS. Pozdrawiam
Filet

Post autor: Filet »

Ja już zdrowy i gotowy. Pozdrawiam :beer:
kuchar
The Real One
The Real One
Posty: 640
Rejestracja: śr, 15 lut 2006, 20:33
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kuchar »

zdrow i w miare mozliwosci gotow :P
pierwsza SUZI :) czerwona GS 500 E
a obecnie srebrna SV 650 S :D
hikor

Post autor: hikor »

No cóż... ja 26-28 stycznia będę w Warszawie więc pozostaje mi tylko łączyć się z Wami w bólu i życzyć udanej zabawy :)
hikor
legion

Post autor: legion »

he he widze ze bracia sie wystraszyli ostatniego spotkania :twisted: no nie bojcie sie ! mowilem przeca ze krocej teeraz juz bedzie :D wpisywac sie bo na nasza trujke impreze do wlasnego domu chyba przeniose !!
WinCenT

Post autor: WinCenT »

pisze sie na to, teraz mam urlopik wiec z checia wpadne :!: :P
dayanek

Post autor: dayanek »

Ja z moją Agą na 90% ale nie :( Niestety, w piątek od 16 i w sobotę od 8 zajęcia :( :( , jak co dwa tygodnie :(
Jeśli już to po zajęciach na pół godzinki i jedno pivko :)
Elvis

Post autor: Elvis »

Ja się zjawie. Z okazji pierwszego piątku tygodnia trzeba cosik z Braćmi wypić ;P
qNTos

Post autor: qNTos »

tym razem nic nie powinno stanąć na przeszkodzie, więc ja też się piszę :]
MOTOWARIAT

Post autor: MOTOWARIAT »

Oglądalem foty z drugiej edycji piwożlopania i gul mi skakał
:olaboga: że mnie tam nie było ale w ś-ciu zapowiada sie jakieś rozpoczęcia sezonu to macie być pijaki wstrętne date podam jak będzie wiadomo konkretnie
POzdro wrzystkim alkoholikom :wink:
legion

Post autor: legion »

moto bedziemy jak i ty bedziesz u nas w sobote he he . a tak powaznie Bracia : sobota , godz 20 , tawerna przy boh. warszawy - stolik juz zarezerwowany takze oczekuje was. prosze jak zwykle o potwierdzenie na Pw ze widzieliscie i bedziecie. mysle ze tym razem znowu nas tlocznie bedzie :)
PS macie dwa linki : o tawernie
http://www.cuttysark.pl/
szczegolnie polecam zakladke tawerna ( sa tam foty saloonu)
i drugi : tu siedzielismy za pierwszym razem ( chyba - mocno szczesliwy bylem wtedy he he)
http://www.cuttysark.pl/fotki/styczen03/01.jpg
dayanek

Post autor: dayanek »

Co prawda nas nie będzie, ale zwracam Wam uwagę brothers, że jedni z Was mówią o piątku, inni o sobocie, więc ... żebyście się nie minęli :)
Elvis

Post autor: Elvis »

dayanek pisze:(...)zwracam Wam uwagę brothers, że jedni z Was mówią o piątku, inni o sobocie, więc ... żebyście się nie minęli :)
Jeszcze nie było ustalonego dokladnego terminu kiedy napisalem o pierwszym piątku tygodnia ale Pierwsza Sobota Tygodnia jest nawet jeszcze lepszym terminem na spotkanko.
Do zobaczyska i mam nadzieje, że tłumy braci będą walić drzwiami i oknami ;P
dayanek

Post autor: dayanek »

Ale czemu zawsze ten łyk-end, kiedy ja muszę się męczyć w robocie i do tego jeszcze jako tako wyglądać? ;)
Wtedy mogę po pierwsze niewiele wychylić, po drugie muszę rano wtać, co przy pełnym uczestnictwie w szaleństwach jest ... impossible :) :) :)
legion

Post autor: legion »

Panowie jestescie wielcy :) fotki juz polecialy golebiem do wawki i niedlugo pewnie beda juz na stronce. ( szkoda tylko ze musialem tak szybko was opuscic :( ) za trzy tyg nastepna impra ale to juz nastepny temat . Pozdrawiam
ODPOWIEDZ