NAKED BIKE GSX1400

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

DarekL

NAKED BIKE GSX1400

Post autor: DarekL »

:
Siema!
Potrzebuje pomocy!!! Od paru miesięcy interesuje się rodziną Naked Bike. Suzuki posiada w swojej stajni GSX1400, ale są jeszcze inne maszyny np. H... jednoślad CB1300, Y... jednoślad XJR1300 czy Kawa ZRX1200R. Jeśli znasz się na BIG golasach, jeździsz takim, lub słyszałeś co nie co, to daj znać. Nie wiem, który BIKE jest lepszy.
Osobiście podoba mi się XJR1300, ale ta ma już stary motor. GSX1400 jest podobny z wyglądu, ale nie wiem, jak sprawdza się silnik itd.
Będę wdzięczny za każdą informację.

Pozdrawiam
Darek
studi

Post autor: studi »

tak w zasadzie to jesteś na stronie Bractwa Suzuki
wiec jedynie slusznym zakupem byłby gsx 1400 :angry_smile:

a tak poważnie to był w którymś świecie motocykli opis wlasnie tych czterech golasów ... jak to znajdę to ci powiem




:bye:
Gość

Post autor: Gość »

Dzięki za odpowiedź. :D To porównanie o którym piszesz mam w swoich zbiorach. Szukam ludzi, którzy jeździli na GSX1400 i znają ten motocykl choć trochę. A było by jeszcze lepiej, jak by napisał o nim ktoś, kto np. jeździł przedtem np. na XJR1300. Pozdrawiam Darek.
Franz

Post autor: Franz »

Powitac

a przeszperaj troche lepiej nasze forum, byl tu dosc dlugi watek na temat GSX1400 i Xjry 1300.

Ja jezdzilem XJR1300 - fajne moto, ladnie ciagnie od dolu, bez znaczenia na ktorym biegu milutko i rowno zapier.... do przodu :)
Mimo, ze do duzy Naked to manewrowanie nim nie jest tak zle i jazda calkiem przyjemna, niezle idzie na kolo a przy 1.8 nie mozna odkrecic manetki do oporu bo zrzuca z motocykla :)

ale jak dla mnie za miekki zwlaszcza przod ma tendencje do kladzenia w zakret, tyl tez wymaga regulacji, troche kiepsko wyprofilowane siedzisko za bardzo suwa czlowiekiem :) no ale ja troche inne moto preferuje :D [patrz sig. :) ]
Ogolnie mnie sie motocykl podoba ale nie zminie orientacji, az tak mnie nie powalil.
No i zgadzam sie ze GSX1400 to juz nowsza bajeczka - chociazby wtrysk.

pozdro.
Gość

Post autor: Gość »

Hejka , polecam GSX 1400 , silnik napewno bardziej elastyczny od XJR 1300. Ciagnie os samego dołu. Kopa ma jak....
Jezdze tym motocyklem 2 lata i bardzo sobie chwale.
Moment ma tak duzy i tak nisko ze wogole nie trzeba mieszac biegami przy turystycznej jezdzie.Do tego jest bardzo wygodny .
Pełna regulacja zawieszenia to jest to.

Pozdrawiam
Adam
Flyer

Post autor: Flyer »

Tylko GSX 1400.
Mati

Post autor: Mati »

Mi osobiscie z wyboru Gsx 1400 xjr 1300 czy cb 1300 to ten pierwszy jest najlepszy :D
pomijajac fakt ze to suzuki i ze to jest BS to jest chyba najbardziej potezny i to piekne uzebrowanie silnika. Zaj....
no i tutaj najbardziej przekonwujacy jest moment obrotowy 126 Nm :shock: !!!! no i wtrysk SDTV (dwie przepustnice na kazdej gardzieli)
Diabel nie motocykl :twisted:
pozdro :)
DarekL

GSX 1400

Post autor: DarekL »

Bracia!
Dzieki za wszelkie wskazówki i podpowiedzi. Od 07 lutego br. jestem szczęśliwym :lol: posiadaczem GSX1400. Mam już za sobą pierwsze 50km.Co prawda przejechałem się w tem. -6C :oops: , ale wrażenia są zajeb....Tego właśnie szukałem!!! Rewelacja!!!
Teraz tylko nie mogę doczekać się suchego asfaltu, bo mróz mi nie straszny.
Do zobaczenia na drodze. O swoich wrażeniach postaram się informować Was na bieżąco.
Darek

P.S. Dziękuję Jackowi Skoczyńskiemu za dobre rady. Jacku, musimy się spotkać w najbliższym czasie. Może Warszawa - otwarcie sezonu?
Flyer

Post autor: Flyer »

No to jest nas dwóch na nowych GSX 1400. Ja przejechałem tylko 5 km od stycznia. Łażę koło niej wkólko. Dzisiaj Ją zabrali do serwisu (busem !!!!!!!!!!!!!!!!!), żeby założyć jej kufry,gmole szybę i inne patenta.
Kiedy będzie cieplej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!????????????????????????
Już nie mogę wytrzymać.
siwypfk

Post autor: siwypfk »

Rowniez nie moge sie doczekac tylko ze ja dłuzej czekam na pierwsze jazdy swoją maszyna bo od grudnia , moj sprzet nie jest nowy ale wierz mi rowniez jestem nagrzany na jazde. A słyszałem od paru osbob ze podobno od 6 marca ma sie pogoda poprawic +10 :D wiec jestem dobrej nadzieji . Precz zimo :evil: . Pozdrawiam
jaca

motorki

Post autor: jaca »

WITAJCIE SUZI-BRACIA!!!!!!
Doszedlem do wniosku,że napiszę parę slów. Podobnie jak u Was, u mnie też stoi w garażu nowa maszynka. nie jest to co prawda GSX 1400 tylko bandzior (ale pojemność należyta, bo 1200), i też nie mogę doczekać się ciepla. W trj chwili mam "przejechane" 1800m (na podnózce- niech się tryby kręcą). Czytalem w necie, że taka "fantastyczna" pogoda ( mróz -15) ma się utrzymać do 10-tego marca, a potem szybkie ocieplenie!!!!!!!!!!!!!!!!!!Więc cierpliwości BRACIA i szybkiego spotkania się na drodze!!!!
Flyer

Post autor: Flyer »

Dziś już nie zdzierżyłem. Wystawiłem sprzęta i godzinkę po mieście pośmigałem. Było koło zera i świeciło słoneczko a asfalt był suchy. Co prawda tylne kółeczko próbowało zastąpić przednie trochę za często (zimny asfalt), ale dało się spokojnie pojeździć. :lol:
cyngiel

Post autor: cyngiel »

Wiesz co? jesteś okropny. A ja mam takiego głoda! :olaboga:

Wszystkiego najlepszego i bezawaryjnego w nadchodzącym sezonie!
Jacek S

Post autor: Jacek S »

Franz pisze:Ja jezdzilem XJR1300 - fajne moto ... ale jak dla mnie za miekki ... troche kiepsko wyprofilowane siedzisko ... Ogolnie mnie sie motocykl podoba ale ... mnie nie powalil ...
Witaj Franz ! Jak bedziesz mial okazje to sprobuj GSX1400, powalic nie powali (bo by kiepskim motorem byl :rofl: ) ale z pewnoscia oczaruje ... :love:

Na szczescie dodajesz :
No i zgadzam sie ze GSX1400 to juz nowsza bajeczka ...
:jumpie: :spoko:

Wprawdzie skoro mowisz :
... no ale ja troche inne moto preferuje ...
to nie zmienisz orientacji, ale potwierdzisz sobie ze to naprawde "... nowsza bajeczka ..." i to nie tylko ze wzgledu na "... wtrysk ..."

:peace: :D

:papapa:
Franz

Post autor: Franz »

Taa? :)

to kiedy mi proponujesz mala rundke? ;)

pozdro.
ODPOWIEDZ