Piwozlopanie odc 4 - walne zgromadzenie !!

Dział dla Braci z województwa zachodnio-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: FUTEK

legion

Piwozlopanie odc 4 - walne zgromadzenie !!

Post autor: legion »

jak w temacie !! :) nastepna ,cykliczna juz impreza w zachodniopomorskim. proponuje za trzy tyg. czyli 17 lutego sobota , godz. 20 pub Tawerna . mysle ze nie powinno nikogo zabraknac - bedziemy omawiac kilka spraw waznych dla naszego legionu...khy khy znaczy regionu he he ( chodzi o nasze rozpoczecie sezonu , rozpoczecie ogolnopolskie i takie tam inne ..) qrnia zabrzmialo to jak larum dzialacza partyjnego lub przynajmniej jakies druhny zastepowej kola robotnic wiejskich :twisted: ale jak mawial pewien maly rycerz : nic to ! oczekuje rychlego , konkretnego , glosnego i w duzej ilosci odzewu braci !!

PS czyz nie piekny jest moj nowy avatar ? !! :D
hikor

Re: Piwozlopanie odc 4 - walne zgromadzenie !!

Post autor: hikor »

legion pisze: czyz nie piekny jest moj nowy avatar ? !!
Extra, tylko czemu twarz zasłoniłeś? :D
Ja oczywiście będę. Termin zafiksowany w kalendarzu grubą czerwoną krechą.
hikor
Filet

Post autor: Filet »

witam witam,
ostatnio niestety nie moglem być (duzzzo obowiązków i pracy), ale 17go na 99% bede. Pozdrawiam. Sprzedałem moto...smutno... :cry:
wlosek

Post autor: wlosek »

co prawda jestem na wyjezdzie ale postaram sie przyjechac ,a zarazem poznac wszystkich ...... :roll:
legion

Post autor: legion »

z tytulu ze nas bedzie troche twarzy , apeluje juz teraz by dawac znac o swej obecnosci. trza rezerwowac stolik wielki lub dwa srednie wiec prosze o szybkie odpowiedzi !!
Abe

Post autor: Abe »

ze względu na to ze nie wiem do kiedy jestem w kołobrzegu nie powiem ze będe na 100%, jednak postaram się być.
Jeżeli nie przyjde to niestety wybaczcie...
Mam jednak nadzieje ze się uda
A.... i prawdopodobnie bede z moją ukochną... :)
legion

Post autor: legion »

panowie toc to ostatnia sobota karnawalu wiec beda klopociki ze stolikiem tym bardziej ze naliczylem ze powinno byc 13 osob !! prosze o potwierdzaniie swojej obecnosci bo jak narazie to nie widze waszego zaangazowania a niedlugo bedziemy co najwyzej mogli na laweczkach na grunwaldzkim sie spotkac :evil:
wlosek

Post autor: wlosek »

moja laska mowi że to jest OSTATNIA SOBOTA KARNAWAŁU !!! gdzie sie bedziesz szlajał !!! :(

odpadam ..... ale na następne spotkanie już sie wpisuję ... :wink:


trzymam za wszyskich kciuki...
hikor

Post autor: hikor »

Helołes!!!
Jest rezerwacja w Tawernie na sobotę, godz. 20.00. Hasło: Bractwo.
Przybywajcie!
hikor
dayanek

Post autor: dayanek »

WItam,
raczej nie damy rady z Agą :( Nie ma gdzie zostawić dzieciaków. Jeśli już to na jedno piwko i z Maluchami dwoma :)
pozdrav
damian
qNTos

Post autor: qNTos »

oj z tych 13 osób chyba niewiele zostanie :/ ja w każdym razie na pewno się pojawię
legion

Post autor: legion »

po pierwsze : Dayanek - ten termin byl wybrany przede wszystkim ze wzgledu na ciebie , wiedz nas nie zawiedz .
po drugie : wlosek a moze wpadniesz z kobieta swoja ? jak teraz ci ona zabrania spotykac sie z bractwem to co bedzie w sezonie??
po trzecie: widze ze qntos ma chyba racje - niewiele nas zostanie z tej 13 ale i tak pare bedzie i dla nich warto to organizowac :) :beer:
po czwarte : wymowka ze "nie moge " raczej mnie nie przekonuje - ja mam bardzo pilna prace i , a i tak powiedzialem ze zwolnie sie z firmy a na spotkaniu musze byc !!!! dzis wrocilem z delegacji z gdanska by jutro byc razem z wami wiec prosze wziasc to pod uwage .narazilem sie szefowi , nie spotkalem sie z nikim z bractwa z trojmiasta a tu tekst ze nie przyjade bo dziewczyna nie pozwala :D :D o ninnych wymowkach nawet nie wspomne . no coz cale szczescie ze jak mawia hikor : na jakosc idziemy a nie na ilosc ( a jezdzilismy wtedy prawie zawsze sami :D ) i ma on racje :) byc w bractwie to jedno , ale byc w Bractwie zachodniopomorskim to juz co innego :twisted:
dayanek

Post autor: dayanek »

Będę, będę ale z dzieciakami, więc za dużo nie będę mógł ten, tego :)
Mam też propozycję na rozpoczęcie sezonu :)
Hikor, jak będziesz koło Starego Drawska w majówkę, to może się sotkamy. Ja tradycyjnie będę na Siecinie.
Jak cóś upoluję z rybek ;) to zapraszam na smażoną :)
pozdrav
damian
hikor

Post autor: hikor »

No dobra.
Lewe oko odzyskało już ostrość a to wystarczy do klepania w klawiaturę :D
Dzięki wszystkim przybyłym za spotkanie. Mam nadzieję, że następne będzie już na kołach.
Pozdrawiam i namawiam gorąco wszystkich nieobecnych do większej aktywności.
hikor
Filet

Post autor: Filet »

no witam......
dzieki za spotkanko i do nastepnego....
Jak obiecałem podaję adres kumpla zajmującego się malowaniem sprzętów... http://www.oldskullpaints.com Stronka jeszcze w przygotowaniu, ale lada dzien bedzie hulała. Dla kolegów jakieś rabaty na pewno sie znajda!!!!!!!!!!! Bliższe namiary na priv.
ODPOWIEDZ