22.04.07 - Ogólne Rozpoczęcie Sezonu 2007 (PODKARPACKIE)

Dział dla Braci z województwa podkarpackiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: kicek

voti
BS Brother
BS Brother
Posty: 1147
Rejestracja: pt, 20 sty 2006, 14:23
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: podkarpacie

22.04.07 - Ogólne Rozpoczęcie Sezonu 2007 (PODKARPACKIE)

Post autor: voti »

"Otwarcie sezonu w Małej

Serdecznie zapraszamy wszystkich motocyklistów do Małej koło Ropczyc, gdzie 22go kwietnia odbędzie się uroczyste rozpoczęcie sezonu motocyklowego.

Spotkanie pod kościołem o godzinie 10:00. O godzinie 11:00 msza święta i poświęcenie motocykli. O godzinie 12:00 uroczysty przejazd motocykli pod szkołę gdzie czekać będzie herbatka i poczęstunek.

Od godziny 13:00 planowane są różne atrakcje w tym pokaz ratowników i koncert kapeli country a przede wszystkim będzie można pogadać z tymi których nie widziało się przez parę ostatnich zimowych miesięcy.

Planowane zakończenie imprezy - godzina 16.00

O kolejnych atrakcjach, zmianach itp. będziemy informować na bieżąco"

Źródło:
http://rzeszuf.pl/
Czerwony potwór
Zielony

Post autor: Zielony »

:D :moto: :brwi: :beer: i wszystko jasne :twisted:
glossy
BS Brother
BS Brother
Posty: 486
Rejestracja: wt, 6 gru 2005, 20:36
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: glossy »

A ja rozłożyłem sprzęt i prawdopodobnie do rozpoczęcia się nie wyrobię :( . Muszę obliczyć ile to weekendów zostało. Jak nie to będę szukał sprzętu zastępczego. Tak czy inaczej jak nie będzie przeszkód czasowych zjawimy się.
Impreza ma powodzenie więc księżulo ją rozbudowuje. Ciekawe jak będzie w tym sezonie czy przekroczy 300 maszyn :shock: .
(motoryna, komarek, wsk-125, simsonek)->jazda na moto kumpli->GS500E 1978 r.->CZARNE B6 K1
http://www.bikepics.com/members/glossy/
voti
BS Brother
BS Brother
Posty: 1147
Rejestracja: pt, 20 sty 2006, 14:23
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: podkarpacie

Post autor: voti »

glossy moze moim pojedziesz? ;)
Czerwony potwór
glossy
BS Brother
BS Brother
Posty: 486
Rejestracja: wt, 6 gru 2005, 20:36
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: glossy »

To się wkopałeś Voti przy świadkach taka propozycja :?: A tak schodząc na ziemię Zielony pewnie pojedziesz jak będę bez maszyny to masz pasażera. ( to było stwierdzenie nie pytanie :lol: )
Nie chce się śpieszyć z maszynką bo chcę ją przygotować na rozpoczęcie BS ( tak blisko to okazja i szansa , że dojadę heheheh )

:beer: :moto: :beer: :aniolek: :czas: :szczerbol: :twisted: :beer: :brwi: :beer:
hjeheheehe
(motoryna, komarek, wsk-125, simsonek)->jazda na moto kumpli->GS500E 1978 r.->CZARNE B6 K1
http://www.bikepics.com/members/glossy/
voti
BS Brother
BS Brother
Posty: 1147
Rejestracja: pt, 20 sty 2006, 14:23
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: podkarpacie

Post autor: voti »

no tak glossy ;) się wkopałem ale schodząc na ziemie to ziemia jest niestety twarda ...
Czerwony potwór
Zielony

Post autor: Zielony »

Jeśli tylko żaden śnieg, deszcz ulewny, czy inna katastrofa się nie będzie chciała w tym dniu na nas mścić :wink: to będę na 100% :D

Jak by co to masz Glossy u mnie miejsce, może nawet zdąrze dorobić ci oparcie żeby ci było wygodniej :lol: :wink:

Yankes...pogoda na zakończeniu w Małej była zaje....ładna . Rano nie zapowiadało sie zbyt ciekawie ale jak tylko dojechaliśmy z Votim na miejsce to słońce od razu wyszło i uraczyło nas swymi ciepłymi promykami :D , miejmy nadzieję że teraz też tak będzie.

Voti...dasz radę wtedy jeździć wogóle?
voti
BS Brother
BS Brother
Posty: 1147
Rejestracja: pt, 20 sty 2006, 14:23
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: podkarpacie

Post autor: voti »

Najprawdopodobniej do połowy maja nie :(
Czerwony potwór
glossy
BS Brother
BS Brother
Posty: 486
Rejestracja: wt, 6 gru 2005, 20:36
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: glossy »

Kolego z tą ziemią nie przesadzaj bo kto obiecuje i odbiera temu moto w trasie gaśnie ( nie mylić z zapominaniem o odkręceniu kranika :roll: )
To fajno Zielony cieszę się bo szkoda opuścić jednej z większych imprez na podkarpaciu.
Ostatnio zmieniony czw, 1 mar 2007, 00:58 przez glossy, łącznie zmieniany 1 raz.
(motoryna, komarek, wsk-125, simsonek)->jazda na moto kumpli->GS500E 1978 r.->CZARNE B6 K1
http://www.bikepics.com/members/glossy/
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Post autor: qgel »

Hej, jak planowane zakończenie o 16.00 to jak połączyć :moto: z :beer: :shock: :)
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
glossy
BS Brother
BS Brother
Posty: 486
Rejestracja: wt, 6 gru 2005, 20:36
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: glossy »

Drogi qgel-ku najprawdopodobniej będę jako pasażer, więc nic na przeszkodzie nie stoi. Jak niektórzy wiedzą, że lubię i mogę to za braci się napije heheh.
Może znowu nas odwiedzisz :?: Będzie wesoło :!:
(motoryna, komarek, wsk-125, simsonek)->jazda na moto kumpli->GS500E 1978 r.->CZARNE B6 K1
http://www.bikepics.com/members/glossy/
wicherbg

Post autor: wicherbg »

Planuje sie pojawic na tej imprezce ale czy sie uda to bedzie wiadomo blizej terminu. Pociuchu planuje przejazdzke :-)
voti
BS Brother
BS Brother
Posty: 1147
Rejestracja: pt, 20 sty 2006, 14:23
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: podkarpacie

Post autor: voti »

Przed wyjazdem robimy zbiórke na rynku w Dębicy o 9 rano 22 kwietnia
Ostatnio zmieniony pt, 13 kwie 2007, 18:57 przez voti, łącznie zmieniany 1 raz.
Czerwony potwór
Zielony

Post autor: Zielony »

jak dla mnie no problem :) i tak jade przez Debicę i prawdopodobnie bedę wstępywał po Glossyego...
Zielony

Post autor: Zielony »

No panowie, jak na razie wbrew zapowiedziom pogoda sie nie popsuła diametralnie....więc :D czekajmy do niedzieli i go :moto:
ODPOWIEDZ