Crusier czy golas

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
Flyer

Crusier czy golas

Post autor: Flyer »

Witam. Mam w planach na czerwiec wyjazd na południe Europy: Słowacja, Bułgaria, Rumunia, Turcja, Grecja. Kawał drogi. Do tej pory jeździłem Vulcanem 800. Teraz chcę kupić coś większego (Nomad 1600). Ale nie wiem czy biorąc pod uwagę moje ambitne plany nie powinienem kupić motocykla z troche inną pozycją za kierownicą. Bardzo przypadła mi do gustu Suzi GSX 1400. Myśle, że jak jej dołożę małą szybę i kufry to lepiej sobie poradzi z taką trasą. Co o tym myślicie?
Paweł
Gość

Post autor: Gość »

Jak już raz zasiądziesz za sterami takiego sprzęta to nie bedziesz się mógł przeprosić z chopperem. Ale wygoda jest napewno lepsza. Pieprzyć plastiki choppery sa najlepsze.Nara.
:arrow: :angry_smile:
siwypfk

Post autor: siwypfk »

Witam choppery rządzą bez dwuch zdan, a ja proponuje Nomada zdecydowanie mowie tu w kwestki wyglądowej , to prawie ze król dróg, pozdrawiam :twisted:
Franz

Post autor: Franz »

Anonymous pisze:Pieprzyć plastiki choppery sa najlepsze.Nara.
:arrow: :angry_smile:
Hahaha, sprobujemy sie? :D

pozdro.
Franz

Re: Crusier czy golas

Post autor: Franz »

Flyer pisze:Myśle, że jak jej dołożę małą szybę i kufry to lepiej sobie poradzi z taką trasą. Co o tym myślicie?
dobrze kombinujesz poradzi sobie 1000 razy lepiej, wiec jak chcesz sie lansowac przed kims kogo kreca chromy to kupuj sobie cruisera czy chopperka ale jak chcesz naprawde polatac, a przy tym kregoslup miec caly kup nakeda. [o plastikach to nawet nie wspominam :)]

pozdro.
morbidek

Post autor: morbidek »

jeśli zamierzasz produkować pustaki to nie ma jak choperek , gdybyś jednak chciał pojeżdzić to proponuję dużego nakeda lub plastika . przyznam Ci się że również rozważam zakup choppera ale za jakieś 25 lat (jak już nie będe mógł się złożyć w winkiel ) - z metalowym pozdrowieniem Morbidek
daab
BS Brother
BS Brother
Posty: 788
Rejestracja: śr, 28 sty 2004, 20:18
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk/Wawa

Post autor: daab »

A jeżeli chcesz latać naprawdę w dlugie trasy to kup V-Stroma 1000 i niektóre plastiki mają problem lub 650 wszystkie czopery i nakedy maja problem ale z wygodą i a niektóre z przyśpieszeniem
Na początku VZ 800 - 96
Później DL 650 - 04
Póżniej GSX 1300 R -
Obecnie też na S..... i z Japonii
Flyer

Post autor: Flyer »

Dziękuje za wszystkie rady. Od niedawna jestem posiadaczem GSX-a 1400 K4 (nówka sztuka). Właśnie jej zakładają kufry, gmole i inne szybki coby dobrze sprawowała się w trasie. Do zobaczenia na trasie. :lol:
siwypfk

Post autor: siwypfk »

Witam i tu na wstepie gratulacje (GSX-a 1400) wow , moze ja gustuje w chopperach ale mysle zakup git lepsiejszy od B12 , Pozdrawiam i oby jak najszybciej na tych drogach sie zobaczyc bo cos narazie spustoszenie, ah ta zima.... :evil:
morbidek

Post autor: morbidek »

gratulacje Koleżko !!! przyjemnych lotów , napisz jak Ci sie tym sprzętem lata - pozdrawiam
ODPOWIEDZ