Planujecie coś?

Dział dla Braci z województwa lubelskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Jihadek

ODPOWIEDZ
rysio

Planujecie coś?

Post autor: rysio »

Czy Bracia i Siostry z Lubelszczyzny planują jakieś spotkanie na początek sezonu?
adamo
BS Brother
BS Brother
Posty: 985
Rejestracja: pn, 17 kwie 2006, 21:09
Województwo: lubelskie
Otrzymane Polubienia: 1

Post autor: adamo »

A jakieś propozycje ma? :wink:
rysio

Post autor: rysio »

adamo pisze:A jakieś propozycje ma? :wink:
No, może mieć. Mało to pięknych miejsc na Lubelszczyźnie? Po niedzieli ma już być ciepło, więc można coś zaplanować. Ja w ten weekend pracuję, ale pewnie w przyszłym tygodniu wybiorę się do Kazimierza. Może mało oryginalne, ale mam blisko i lubię tam jeździć. A w następnych tygodniach może wypad za Wisłę, do Bałtowa (Jurassic Park) no i Roztocze, ale to dopiero w maju. Takie mam plany. Na ten Bałtów to bym namawiał wszystkich, którzy nie byli, bo warto. No i z braćmi ze świętokrzyskiego można się jakoś umówić...
adamo
BS Brother
BS Brother
Posty: 985
Rejestracja: pn, 17 kwie 2006, 21:09
Województwo: lubelskie
Otrzymane Polubienia: 1

Post autor: adamo »

OK. Jestem za! Abym tylko nie musiał jechać do szkoły, to bardzo chętnie :jumpie:
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Post autor: qgel »

a i ja zamierzałem w niedzielę z wawy do chełma (przez Lublin) dać moto do przygotowania na sezon, ale niedziela ma być jeszcze zimna i mokra, więc chyba przesunę podróż o kilka dni (jeżeli w przyszłym tygodniu bym jechał to dam znać, to może po drodze jakąś herbatkę zrobimy :)
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
rysio

Post autor: rysio »

qgel pisze:... jeżeli w przyszłym tygodniu bym jechał to dam znać, to może po drodze jakąś herbatkę zrobimy :)
To napiszj jak będziesz się wybierał. Pozdrawiam.
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Post autor: qgel »

jadę jutro (10,03,2007) planuję być ok. 17,00 w Lublinie, więc np. w mc-donaldzie na obwodnicy Lublina możemy się umówić, jak dacie znać np. SMS do 15,00 do oddzwonie i się umówimy na herbatę, frytki i oglądanie naszych gęb w realu :)
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
adamo
BS Brother
BS Brother
Posty: 985
Rejestracja: pn, 17 kwie 2006, 21:09
Województwo: lubelskie
Otrzymane Polubienia: 1

Post autor: adamo »

Sorki, ale ja odpadam, chyba za wczesnie rozpocząłem sezon i taraz zdycham zasmarkany:(
Tak więc niedziela nie będzie nasza, ale co się odwlecze...
Bezpiecznej jazdy życzę :moto:
rysio

Post autor: rysio »

qgel pisze:jadę jutro (10,03,2007) planuję być ok. 17,00 w Lublinie, więc np. w mc-donaldzie na obwodnicy Lublina możemy się umówić, jak dacie znać np. SMS do 15,00 do oddzwonie i się umówimy na herbatę, frytki i oglądanie naszych gęb w realu :)
Sorry Qgel, ale 10.03.2007 dokładnie od 17.00 do 20.00 musiałem być w pracy.
I to samo w przyszłym tygodniu. Może uda się następnym razem...
Pozrawiam.
rysio

Post autor: rysio »

adamo pisze:Sorki, ale ja odpadam, chyba za wczesnie rozpocząłem sezon i taraz zdycham zasmarkany:(
Tak więc niedziela nie będzie nasza, ale co się odwlecze...
Adamo, życzę szybkiego powrotu do zdrowia, bo sezon ruszył pełną parą i TRZEBA jeździć.
Wczoraj (niedziela) w Kazimierzu było ze 40 maszyn, w tym jakiś niebrzydki Intruder LC1500, no i mój VL800.
Ale generalnie Suzuki jakoś mało na Lubelszczyźnie...
adamo
BS Brother
BS Brother
Posty: 985
Rejestracja: pn, 17 kwie 2006, 21:09
Województwo: lubelskie
Otrzymane Polubienia: 1

Post autor: adamo »

Witam, dzięki za życzenia. Już mi lepiej, a najwięcej zdrowia mi przywróciła dzisiejsza wymiana oponki i płynów ustrojowych w moim monsterze:)
A co do suzuki na lubeszczyźnie, czy ja wiem?
W moim miasteczku jest 5 sztuk, to chyba nieźle. Problemem może być zebranie tego wszystkiego do kupy w jednym czasie i miejscu, ale nie tracę nadziei, wszakże sezon dopiero ruszył.
rysio

Post autor: rysio »

adamo pisze:... A co do suzuki na lubeszczyźnie, czy ja wiem?
W moim miasteczku jest 5 sztuk, to chyba nieźle...
U mnie większość jeździ na H... jednoślad, a po sąsiedzku, w Puławach mam wrażenie, że popularna jest Y... jednoślad.
Ale ostatnio wszystkim podoba się moja Voluśka i już są chętni na zakup czegoś takiego :) .
Jakbyśmy coś planowali, to dam znać na forum. Może Adamo lub ktoś inny do nas doskoczy. Pozdrawiam,
ODPOWIEDZ