Pierwsze marcowe śmiganie

Dział dla Braci z województwa wielkopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.
Piniu
Śmigający inaczej...
Posty: 777
Rejestracja: pn, 1 sty 2007, 21:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Pierwsze marcowe śmiganie

Post autor: Piniu »

Czołem.
Dzisiaj nie wytrzymałem i dosiadłem sprzęta. Śmigałem min. w rejonie Ławicy, poprzez Piątkowo, Strzeszynek, Przeźmierowo i powiem Wam że momentami jechałem jakbym rozgrzewał opony na torze czyli zygzakiem:-) -dziura na dziurze! Były miejsca ok, ale w większości spotkałem piach i dziury. Największa dziura na zakręcie między wjazdem na giełdę a końcem pasa startowego -masakra!
Poza tym było super :-)
Pzdr Piotr
Kondziu

Post autor: Kondziu »

Tylko pozazdrościć , ja jeszcze z tydzień będę miał moto w częściach (plastiki) , a tu słoneczko świeci...było zimno nie było pokusy, a teraz wiosna już do garażu puka...ehh.
FUTEK
Moderator
Moderator
Posty: 3251
Rejestracja: śr, 13 gru 2006, 06:56
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Stargard

Post autor: FUTEK »

u mnie podobnie jeszcze parę plastików zamontuje i jazda.

oj bedzie się działo oj bedzie.

hura wiosna idzie
Pozdrawiam Radek
H-CB1 ->SV 650sK3->GSR750 L01+Tytan Akrapek->GSR1200+Tytan Akrapek
601 795 498
BS - radoslaw.fut@futex.pl
B RH+
Rent

Post autor: Rent »

a ja..... to już w zeszłym tygodniu ruszyłem, tylko trochę niebezpiecznie na tych piaskach drogowych hehe, ale pośmigać można.. :lol: :lol:
Piniu
Śmigający inaczej...
Posty: 777
Rejestracja: pn, 1 sty 2007, 21:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Piniu »

no dobra to teraz Was troszkę zdenerwuję ...od jutra mam urlop :D Noo, to na tyle -ja pitole ale radocha
Pzdr Piotr
mir
BS Brother
BS Brother
Posty: 738
Rejestracja: ndz, 5 lut 2006, 00:34
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Post autor: mir »

to trzeba przyjechać Do Piły na lotnisko :lol: co niektórzy już śmigają, ja poczekam jeszcze bo mi kolana skrzypią :wink:
606-451-421 Play
Milano-buty.pl - markowe buty
https://allegro.pl/listing?string=znami ... i-1-1-0425

CZ175, vz 800/98, xv1900/07, GSX1300R/08, ?....
A1+
Piniu
Śmigający inaczej...
Posty: 777
Rejestracja: pn, 1 sty 2007, 21:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Piniu »

mir pisze:to trzeba przyjechać Do Piły na lotnisko :lol: co niektórzy już śmigają, ja poczekam jeszcze bo mi kolana skrzypią :wink:
...a próbowałeś smaru do łańcucha? :D

Pozdrawiam
Miki

Post autor: Miki »

... no to nasze "chore" głowy motocyklistów dają o sobie znać, ja juz w sobote jak zaczeło padac nie wytrzymałem i pojezdziłem troszke do tego bez wydechów (nie były jeszcze gotowe) i bez tablicy, ale .... no cóż, za to w niedziele juz lepiej tłumiki były gdzie trzeba i na miasto jedynka, dwójka, nagle kilka autek no i koło do góry jakos tak samo a na twarzy uśmiech do okoła głowy jak dzieciak. Poprostu 7heven :D
jaras

Post autor: jaras »

A co tam,gorszy nie bede i tez sie pochwale.W niedziele rowniez troszke polatałem nie powiem by bylo mi cieplo, ale frajda jest frajdą i nawet chlód tego nie zmieni.To jak? Kiedy Poznan bedzie smigał?Moze cos razem wymyslimy????
Piniu
Śmigający inaczej...
Posty: 777
Rejestracja: pn, 1 sty 2007, 21:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Piniu »

tydzień urlopu się kończy -szkoda. Jeździłem trzy razy nawinąłem 350 km z bananem od ucha do ucha.
Dzisiaj między 14-stą a 17-stą mijałem Gixera na piatkowie, Savage w Suchym Lesie, Intrudera w Dopiewie ...może to któryś z Braci???


ps. może jutro (sobota) ok.14stej któraś z sióstr/braci ma ochotę na małe śmiganko które możnaby rozpocząć herbatką w KFC koło Selgrosa ???
Pzdr Piotr
panika

Post autor: panika »

Witam A ja mogę tylko pozazdrościć waszych wiosennych wypadów We wrzesniu uległem wypadkowi w pracy( a nie na motocyklu jak mi to wielu wrużyło)i jestem przykuty do domu i wyrka Motocykl muszę sprzedać i zainwestowac we własne zdrowie Pozdrawiam PANIKA
jaras

Post autor: jaras »

Ja narazie musze wziasc na wstrzymanie bo moto u mechanika.Ale w polowie tygodnie ma byc juz wszystko zrobione.Moze kolo srody wylece na miasto bo pogoda ma byc podobno ladna.
sung
The Real One
The Real One
Posty: 254
Rejestracja: pn, 4 gru 2006, 22:28
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Arnstein

Post autor: sung »

Witam. W czwartek było pierwsze palenie maszyny po zimowym grzebaniu. Długo walczyłem ze sobą ( jakieś 10 min. ) aż nie wytrzymałem i w bluzie od dresu i bejsbolówce ( kasku i ciuchów na moto narazie nie mam ) zrobiłem pare km. po Bajkowym. Troche mnie wypi......ło ale radochy z pierwszego smigania na tym moto było co nie miara.
Pozdro dla wszystkich śmigających :)
A2 RH+
Kynias
BS Brother
BS Brother
Posty: 674
Rejestracja: czw, 29 wrz 2005, 13:54
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kynias »

Witam
Jak tak czytam tego posta to az mnie skreca ze jeszcze nie kupilem moto...
Co prawda mala przejazdzke w marcu zaliczylem - jak kumpel mnie odwiedzil, to bylo po osiedlu i bez kasku - wiem glupota ale... :P
Mam nadzieje ze w niedalekiej przyszlosci uda sie zakupic sprzeta i posmigamy po poznaniu wieksza ekipa...
Pozdro
Kynias

........ -> GSX-R 600 K8 -> R6 -> GSF 1250A -> GSX 1300R Hayabusa -> ...

W zakręt można wejść z każdą prędkością - gorzej z wyjściem z niego…

Tel. 500273677
karus

Post autor: karus »

panika aż tak źle?? co sie stało? :(
trzymaj sie chłopie i kuruj, jeszcze pośmigasz...
Pozdrowionka

kynias sprzedałeś b6??
zmieniasz suzi jak .... rękawiczki?? :shock:
ODPOWIEDZ