smigamy ?

Dział dla Braci z województwa zachodnio-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: FUTEK

ODPOWIEDZ
legion

smigamy ?

Post autor: legion »

Poszukuje chetnych do posmigania w sobotnie popoludnie.:) jak padac nie bedzie to polecimy moze nad morze ?? ale musu nie ma - mozemy pokazac sie na miescie :) czy sa chetni ?? ciebie hikor nie pytam czy chcesz.....tylko czy masz wolne od pracy :D moze stargard sie przylaczy do zabawy ? futek , marecki toz to sezon juz trwa !! mysle ze w sobote na 16 na walach bedzie ok ( w razie innych pomyslow sie dostosuje oczywiscie )
kopytek1980

Post autor: kopytek1980 »

Witam ja proponuje wcześniej,bo na 16tą Pogoń gra z Górnikiem. Moge sie wybrać tylko tak aby zdążyć na meczyk. Zresztą im wcześniej tym widniej,nocą to najlepiej po mieście :D
hikor

Post autor: hikor »

Panowie!
1. Im wcześniej, tym lepiej.
2. Kopytek, Ty sobie priorytety poprzestawiaj :D Jak jest polatanka BS, to choćby Pogoń grała z AC Milan - JEŹDZIMY :D
3. U Braci z Kujawsko-Pomorskiego też odbędzie się spacerek:
http://www.bractwo-suzuki.com.pl/forum/ ... php?t=5975
Może zaproponujemy im spotkanie w Wałczu? :)
hikor
FUTEK
Moderator
Moderator
Posty: 3251
Rejestracja: śr, 13 gru 2006, 06:56
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Stargard

Post autor: FUTEK »

ja niestety nie bende mógł

w sobote mam kupe pracy nie wiem czy do 18 się wyrobie. Taka sobota jak ta jutro to dopiero pierwszy raz w zyciu, nie wiem jak ja to przezyje. A wdodatku wieczorem na pępkowe.

miłego śmigania Panowie. Pozdrawiam i uważajcie na siebie.
Pozdrawiam Radek
H-CB1 ->SV 650sK3->GSR750 L01+Tytan Akrapek->GSR1200+Tytan Akrapek
601 795 498
BS - radoslaw.fut@futex.pl
B RH+
Elvis

Post autor: Elvis »

Niestety nie dam rady. Zachciało mi się uczyć to teraz mam :(
Pozytywnych wrażeń życzę.
Kondzio

Post autor: Kondzio »

Sory chłopaki ale cały weekendzik jestem w Warszawce.. za to dzisiaj sobie pośmigałem 2 godzinki :) pogoda poprostu pikna. W każdym razie równiutkiego asfaltu zycze i do następnego..

Pozdrawiam
hikor

Post autor: hikor »

Zostaliśmy sami, Legion. To jak, obiadek pod Zamkiem Drahim? :D
hikor
legion

Post autor: legion »

mysle ze na gryfino udezymy by poszukac wiesz co na wiesz na co :) jutro sie zdzwonimy i godz. spotkania ustalimy bo nie wiem na ktora sie wyrobie z praca. dzis musialem wczesniej skonczyc bo sie kebabem ztrulem :(
Marecki_s

Post autor: Marecki_s »

Legion, niestety ale moja maszynka jeszcze w proszku.
Nie było mnie dość długo i dopiero zaczynam ją składać.
Właśnie na jutro planuję dłubaninke.
Miłego śmiganka.

_______________
LS 650 Savage'88
_______________
0 Rh +
607 139 733
hikor

Post autor: hikor »

legion pisze:dzis musialem wczesniej skonczyc bo sie kebabem ztrulem :(
No stress. Zawsze wożę ze sobą papier toaletowy :D
hikor
legion

Post autor: legion »

no i po smiganiu :) coz rzecz ? jak zwykle bylo super :) czuc juz lato!..... i jazde mozna juz uprawiac tylko ze ci motocyklisci jezdza jak wariaty :twisted: trza na nich cholibka staszecznie uwazac he he
hikor

Post autor: hikor »

No, dobra, mnientkie siurki :D . Kto lata w niedzielę? Zapisy przyjmuję do godz. 11.00 AM. Później latam sam.
Legion, dzięki za spacerek i możliwość polatania Twoją Strzałą.
PS. Zdradzę Wam sekret. Legion zakochał się w enduro :D
hikor
ODPOWIEDZ