spotkajmy się

Dział dla Braci z województwa wielkopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.
panika

spotkajmy się

Post autor: panika »

Witam wszystkich goraco Panowie i panie morze zorganizujemy małe spotkanko??Pewnie powinniśmy zaczac przygotowania do otwarcia sezonu Wspulnie ustalimy co i jak Każdy niech da pomysł a potem przedyskutujemy zagadnienia Co prawda nie kupiłem jeszcze motorka ale niebawem coś nabendę ale myślę o rozpoczęciu sezonu Zebysmy godnie się pokazali Ruszcie głowkami a jak się spotkamy toresztę ustalimy :angry_smile:
Hugo

Post autor: Hugo »

Hej
Termin spotkania jeszcze ustalimy . Wszyscy jak wiesz jestesmy ostatnio zalatani mam nadzieje ze za ok.2 tygodnie troszke bedzie luzu wiec spotkamy sie gdzies na :beer: .
Pozdrawiam
Gość

Post autor: Gość »

na ciebie zawszemorzna liczyć 3m się
Mati

Post autor: Mati »

Jestem z Wami. i mysle za 2 3 tygodnie to dobry pomysl :Mam wolne:D )
trzeba bedzi jakies :piwko2: :beer: walnac
pozdro 3mcie sie :angry_smile:
Franz

Post autor: Franz »

Zima wkoncu jest, zimno i paskudno. Co niektorzy motura z puzli ukladaja, np ja :) Neon z Tuloczkiem wiedza o co chodzi :) pozatym misji dziejowych masa jak to na poczatku roku, wydatkow ogien, a wiosna coraz blizej wiec nie takie hop co by sie spotkac.

Wiec spokojnie Panikus, wszystko samo sie zawiąrze jak czas nadejdzie :) Ty lepiej motura szukaj bo bedziesz za plecaczek robil ;)

pozdro.
Hugo

Post autor: Hugo »

Hejka Franz !!
Nie chodzi nam o niewiadomo jakie spotkanie co by nas w kieszeni wyszczupliło. Spotkac sie na piwku bedziemy musieli i proponuje w przyszłym tygodniu.

Co do miejsca jeszcze sie ugadamy.

Pozdrawiam :beer:
Mati

Post autor: Mati »

No chopaki gadac mi tu kiedy skotkanko :lol: bo chcialbym sie z wszystkimi :piwko2: walnac. pozdro piszcie Murzyn :angry_smile:
Neon
BS Brother
BS Brother
Posty: 229
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 16:00
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Oxford UK
Kontakt:

Post autor: Neon »

Ja nie widze zadnych przeciwskazan co do spotkania przy piwku.

Pozdrawiam i :angry_smile: 4 @ll
<<= Neon =>>

140 koni w jednej dloni zaklete ....
GixxeR 1000 '08
siwypfk

Post autor: siwypfk »

Witam braci z Wielkopolski, no u was to cos sie dzieje na tym forum , nasi chyba sie jeszze nie obudzili z snu zimowego :wink: a przeciez moze tego nie widac ale wiosna sie zbliza wielkimi krokami to dlatego zyczye sobie spotkac braci gdzies kiedys w drodze .... po :twisted: zdrawiam
Gość

Post autor: Gość »

Witam!Jestem zupełnie nowy w tym gronie, ale chetnie wezmę udział w takim spotkaniu przedsezonowym jeśli oczywiscie można.
Pozdrawiam całe Bractwo! 8)
Hugo

Post autor: Hugo »

Witam!!
Co do spotkania BS Konin będzie termin na forum.
Może przedstawisz się i napiszesz z jakich okolic jesteś.
Pozdrawiam
WOLF40XL

Post autor: WOLF40XL »

Juz odpowiadam.Witałem Bractwo jako gość,ale juz sie zarejestrowałem.Jestem Jarek z Piły.Posiadam Intrudera VL 1,5
Troche go szykuje do sezonu w tej chwili.Ciesze sie że mogłem dołaczyc do Bractwa Suzuki.
Pozdrawiam!!!
Hugo

Post autor: Hugo »

To witamy w naszym gronie :D
grabo
BS Brother
BS Brother
Posty: 261
Rejestracja: śr, 24 lis 2004, 12:32
Województwo: -
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: grabo »

hugo bialo zolty ????? postaraj sie o lepsze kolorki :twisted:
Hugo

Post autor: Hugo »

Tak lepiej ?? :wink:
ODPOWIEDZ