dwa wojewodztwa.

Dział dla Braci z województwa zachodnio-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: FUTEK

ODPOWIEDZ
legion

dwa wojewodztwa.

Post autor: legion »

panowie polatanka sie kroi z bractwem osciennym , a mianowicie lubuskim. za dwa tyg - niedziela prawdopodobnie lub sobota w ostatecznosci-myslimy spotakac sie wpol drogi tj jakie 150 kilo od nas . ze wstepnych ustalen wynika ze bedzie troche maszyn sasiadow wiec i ja mam nadzieje ze odzew braci spod znaku gryfa bedzie wspolmierny do obietnic na spotkaniach ( coby sie nie wstydzic ze Bractwo zachodniopomorskie to tak naprawde 3-4 osoby ) :twisted:
hikor

Post autor: hikor »

Proponuję spotkanko w Międzyrzeczu. Leży już co prawda w Lubuskim ale ja chętnie polecę te 150 km-ów tym bardziej, że droga tam prowadzi doskonała.
hikor
dayanek

Post autor: dayanek »

Międzyrzecz fajny, ale bardziej klimatyczny jest Łagów. Z pewnością brothers z Lubuskiego potwierdzą. Leży pomiędzy wzgórzami, na przesmyku pomiędzy dwoma jeziorkami i jest tam ... stary zamek Joannitów. Po prostu czad. Do tego, zdaje się że jakoś w lipcu, jest tam organizowany zlot, więc będzie można przetestować trasę.
pozdrav
damian
Abe

Post autor: Abe »

Jak tylko do tego czasu sciagne moto to jade, zapewne z moja 2 polowką...
dayanek

Post autor: dayanek »

He he,
moja Aga też mnie pewnie samego nie puści, więc będzie nas przynajmniej dwóch z plecaczkami :)
pozdrav
damian
Abe

Post autor: Abe »

Moja pani mówi: to bardzo dobrze
Ale jak sobie pomyśle, że te wszystkie zakrety z kimś na plecach... :wink:
hikor

Post autor: hikor »

Cywilne motocykle najlepiej prowadzą się z plecaczkiem płci odmiennej. Sprawdzone empirycznie :D Jeśli to dla kogoś problem, to ja mam wolne miejsce ;)
hikor
Abe

Post autor: Abe »

Niestety ze względu na bardzo złą pogodę jaka była na ten weekend nie sprowadziłem moto i niestety nie bede mogł z wami pojechać... Przepraszam :cry:
legion

Post autor: legion »

no i czar prysna :( jaka pogoda kazdy widzi wiec nici z polatanki w niedziele . moze na przyszla bedzie juz ladnie. dam znac jakby co .
Abe masz jeszcze szanse he he
moze uda nam sie normalnie choc godzinke posmigac .dam cynk w piatek gdzie i o ktorej
ODPOWIEDZ