Fajne zakręty

Dział dla Braci z województwa zachodnio-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: FUTEK

ODPOWIEDZ
Piniu
Śmigający inaczej...
Posty: 777
Rejestracja: pn, 1 sty 2007, 21:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Fajne zakręty

Post autor: Piniu »

Czołem
Tak się składa że dość często (słuzbowo) bywam w Waszym pięknym województwie (trochę wazeliny:-)) Za każdym razem kiedy jadę tą drogą a chodzi mi o trasę między Szczecinem a Chojną myślę sobie (...)fajnie byłoby tu śmignać na moto... Pewnie znacie tą drogę, ale jeśli nie to polecam -nowy asfalt, piękne winkle i b/ mały ruch. Dalej w strone Kostrzyna też jest full zakrętów ale asfalt ...masakra.
A tak przy okazji -znacie przepiękną poza konkurencją trasę Czaplinek -Połczyn Zdrój? 122 zakręty na odcinku 20 km między dolina pięciu jezior? ...musze w tym roku tam się wybrać! Tam jest piii.
Polecam również w tym rejonie w miejscowości chyba Kłębowiec (tak naprawdę to środek lasu) jadąc drogą 163 przed Wałczem zajazd "Leśny Dwór" gdzie oprócz pysznego jedzenia (domowy żurek -mniam mniam)
jest staw z Amurami -kurde jak tam jest fajnie
Sorry ze tak przynudziłem ale może któryś z Was skorzysta z tych info :-)
Pozdrawiam Piotr
kopytek1980

Post autor: kopytek1980 »

No to bedzie trzeba wyskoczyc na ten żurek, takie informacyjki zawsze sie przydadzą. Może jest ktoś chętny wybrać sie na obiadek do Leśnego Dworu?
Abe

Post autor: Abe »

Trasą czplinek połczyn jeździłem bardzo często i faktycznie zakręty są cudowne i asfalcik super. Niestety podczas renowacji trasy przez drogowców zostawili oni na najbardziej ciasnych zakrętach, na poboczu żużel, a jadące tiry zahaczające o pobocze przyczepami skutecznie ładują też żużel na drogę wiec bracia i siostry: UWAGA!
Ja się już poczułem jak kierowca super-moto zarzucający tyłem, a potem odkryłem swoje pełne gacie!
Niemniej jednak warto się tam przejechać...
legion

Post autor: legion »

no jesli chodzi o winkielki ze szczecina do chojny ( a raczej widuchowa-psie pole ) to pewnie ze znamy :) i te kolo polczyna zdroj tez :D a tak jako ciekawostke powiem ze ta 1 jest dokladnie polwka tej drugiej tj . na 10 km 60 zakretasow - tylko ze te gryfinskie sa bardziej ciasne i mniej katamaranow po niej jezdzi :) jako trzecia podam "serpentyne inska" tez podobno ladnie ( tam nie bylem ) . a na pusiuzemciu hamciulu polecam "karczne co rzym sie nazywa" na wjezdzie do bydgoszczy :) najlepsze jadlo jakie jadlem na trasie w moim i tak juz przydlugim zyciu :)goraco polecam -niezapomniane przezycie !!
ODPOWIEDZ