Lista na rozpoczęcie

Dział dla Braci z województwa zachodnio-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: FUTEK

ODPOWIEDZ
Abe

Lista na rozpoczęcie

Post autor: Abe »

Wproszę wpisywać się na poniższą listę aby legion wiedział ile osób bedzie na rozpoczęciu.
Cena 75zł/os - opis dokładny: http://www.bractwo-suzuki.com.pl/forum/ ... 0&start=75

Proszę nie zapomnieć o ewentulanych plecaczkach, które z Wami przybędą.
Abe

Post autor: Abe »

Ja + 1 os = 2 os
Elvis

Post autor: Elvis »

Elvis stawi się w liczbie pojedyńczej :P
dayanek

Post autor: dayanek »

Ja z Agą też na pewno. Tylko jeszcze nie wiemy, co z dzieciakami :) W razie jak by co weźmiemy im wedki, posadzimy na pomoście i każemy łapać dla nas zakąskę :)
Ale na razie 2 miejsca.
pozdrav
legion

Post autor: legion »

ja i aga :) poza tym hikor ktory nie ma kompa na razie wiec ja za niego :) jak na razie 8 osob . lista zamknieta bedzie jutro wieczorem .we wtorek dopinam osrodek
qNTos

Post autor: qNTos »

JA + plecaczek lub też nie :P
artuross

Post autor: artuross »

ja + ona = 2 osoby .
Abe

Post autor: Abe »

UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zbieram pieniądze na rozpoczęcie
Informacje co do przelewu zaraz prześlę każdemu na priv

Listę zamykamy dzisiaj wieczorem!
kopytek1980

Post autor: kopytek1980 »

jutro dam znac czy bede, bo jak narazie siedze w Rostocku, musze sie z kierownikiem dogadac. siemka
Abe

Post autor: Abe »

Kopytek... jak sprawa z rozpoczęciem?
kopytek1980

Post autor: kopytek1980 »

ehhh niestety lipa!!!! Dostałem taką odpowiedż od kierownika " albo zlot,albo zjazd z kontraktu,wybieraj!!!" nie miałem wyjścia,kasa potrzebna. Zycze udanej zabawy,wypijcie kolejeczke za mnie ja pewnie bede w sobote i w niedziele pracowal po 10 godzinek:-( Ale Wam zazdroszcze, a liczylem na to ze wkoncu Was poznam. Dobrze chociaz ze na świeta jestem w domciu,jutro odbieram Suzi od Tułeckiego po przeglądzie na 6tysiączków.Może ktoś chętny jutro lub w sobote polatać?
legion

Post autor: legion »

powiem tylko tak wszystkim maruderom : DUPY jestescie i tyle !!
gdzie te zarliwe deklaracje z piwozlopania?? szkoda slow !!
FUTEK
Moderator
Moderator
Posty: 3251
Rejestracja: śr, 13 gru 2006, 06:56
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Stargard

Post autor: FUTEK »

czesc chłopaki ja jeszcze nie wiem co i jak ale myślę ze na polatanie z w ami w sobotę znajde chwilke ale na noc napewno nie dam rady. Pozdro panowie BRATY
Pozdrawiam Radek
H-CB1 ->SV 650sK3->GSR750 L01+Tytan Akrapek->GSR1200+Tytan Akrapek
601 795 498
BS - radoslaw.fut@futex.pl
B RH+
qNTos

Post autor: qNTos »

Legion mam nadzieje że to nie na mnie krzyczysz :P Obecnie zbieram kasę ale będę na bank. Niektórzy naprawdę nie mogą, zdarzają się np egzaminy na uczelce, ale zdarzają się tacy, którzy mają argumentację w stylu "mojej dziewczynie termin nie pasuje" :shock: mojej też nie pasuje, dlatego właśnie jadę sam! Przykro widzieć że jak zwykle w skali kraju, nasz szczecińsko-zachodniopomorski region za przeproszeniem "daje dupy" :/
Abe

Post autor: Abe »

Niestety z bliżej nie znanych mi okoliczności jak na razie mój udział w rozpoczęciu stoi pod znakiem zapytania.
Kasy jednak nie wycofuje bo mam nadzieje ze się pojawię, ale sam :evil:
legion we wtorek dam znać czy wybieramy się na zakupy w środe...
ODPOWIEDZ