15.04.07 Jasna Góra

Dział dla Braci z województwa łódzkiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

ODPOWIEDZ
musi88

15.04.07 Jasna Góra

Post autor: musi88 »

Ktos sie pisze na wspolny wyjazd do Czewy? Zglaszajcie sie licznie :)
KrzYsiO
The Real One
The Real One
Posty: 376
Rejestracja: pn, 26 gru 2005, 15:11
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łowicz

Post autor: KrzYsiO »

czesc.
planuje wyjechac z ekipa o 7 z Łowicza.bedziemy pewnie jechac spokojnie bo ludzie na czoprach beda.
o ktorej planujecie wyjaz z Łodzi?

pozdro
CB400F ,CB1 ,XV500 ,CB750C ,GSF1200S ,X11 ,VT1100 ,x11,R1100s,V-raptor-serce suzuki
http://www.bikepics.com/members/krzysiofm/
musi88

Post autor: musi88 »

jeszcze sie zobaczy dlatego ze z nikim jeszcze nie ustalilem nic a propo wyjazdu... wonder cos mowil zeby moze jednak w sb przyjechac do nich do Czewy na jakas wspolna imprezke wiec mozliwe ze 14.04 wyjedziemy ale narazie na gadulcu sie z nim kontaktuje jak bede cos wiedzial to zaraz napisze na forum :!: A co Wy a propo sobotniego wyjazdu myslicie? Bo uwazam ze to fajny pomysl tym bardziej zeby sie spotkac z bracmi ze slaska 8)
KrzYsiO
The Real One
The Real One
Posty: 376
Rejestracja: pn, 26 gru 2005, 15:11
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łowicz

Post autor: KrzYsiO »

pomysl fajny ale ustalone mamy na niedziele.z tego co rozmawialismy to w sobote sporo osob pracuje i to na rozne zmiany.
najwyzej spotkamy sie w czewie na mc.

(bedziecie smigac w swieta? jak cos to na pw )
CB400F ,CB1 ,XV500 ,CB750C ,GSF1200S ,X11 ,VT1100 ,x11,R1100s,V-raptor-serce suzuki
http://www.bikepics.com/members/krzysiofm/
Wonder

Post autor: Wonder »

Co do tej soboty to jeszcze zupelnie nic nie wiem, po pewnych wydarzeniach z wtorku bede wymagal dosc długiej kuracji :evil: docelowo lecze sie na JG, jesli chodzi o cokolwiek wczesniej nie obiecuje bo to zalezy od tego jak szybko dojde do siebie :?

Bedziemy w kontakcie przez gg najlepiej :)

pozdrowki
keram

Post autor: keram »

Ja jadę w niedziele,tylko jeszcze nie wiem,czy z Łodzi,czy bezpośrednio z Sieradza,ale to się jeszcze zgadamy.

Ps. Jak gdzieś w święta będziecie jeżdzić to dajcie znać.
Jerzyk

Post autor: Jerzyk »

Na niedzielę się piszę, tylko trzeba by ustalić miejsce spotkania tak by pociągnąć z Łowiczem z którego Krzysiu jedzie.
musi88

Post autor: musi88 »

Wszystie ustalenia beda juz znane w srode. Kto by mial czasu troche to niech wpada do Iron gdzie wszystko ustalimy co do wyjazdu, miejsca spotkania.... no i rowniez napijem siem i pomyslim o wszystkim i o niczym :) Mysle ze kolo 19-20 w Iron bedziemy wszyscy 8)
Smukly

Post autor: Smukly »

Witam! Wyjeżdżam w niedzielę rano ok 8.00.Ponieważ przeprowadziłem się wreszcie z Rawy do Głowna (Krzysio pewnie wie gdzie to jest) mam trochę bliżej.Dowiedziałem się że wszyscy bikerzy z okolic zbierają się o 8.00 w niedzielę w Głownie pod Plusem przy trasie Łowicz -Łódź.Miałem z nimi jechac ale jeśli macie jakieś inne propozycje chętnie dołączę.Pozdro...
KrzYsiO
The Real One
The Real One
Posty: 376
Rejestracja: pn, 26 gru 2005, 15:11
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łowicz

Post autor: KrzYsiO »

Smukly teraz sie dopiero chwalisz.a gdzie jakas parapetowa :)
mam zamiar wyjechac z lowicza z ekipa kolo godziny 7. tak juz jest umowione.licze ze spotkamy sie z lodzka ekipa gdzies po drodze.(lecimy kopcinskiego ,rydza,niższa i slaska do rzgowskiej).
zobaczymy co lodz w srode ustali.

pozdro
CB400F ,CB1 ,XV500 ,CB750C ,GSF1200S ,X11 ,VT1100 ,x11,R1100s,V-raptor-serce suzuki
http://www.bikepics.com/members/krzysiofm/
Smukly

Post autor: Smukly »

Co do parapetówy to koniecznie musicie do mnie wpaść na jakiego..grila!!!! :oops: Termin do ustalenia.Co do wyjazdu to rozumiem,że jedziesz przez Głowno?Jeśli tak to czekam w niedzielę o 7.30 na parkingu przy Plusie(zaraz za zalewem)-niebieski GS 500F z moim nikiem na owiewce.Pozdro...
KrzYsiO
The Real One
The Real One
Posty: 376
Rejestracja: pn, 26 gru 2005, 15:11
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łowicz

Post autor: KrzYsiO »

co ustalone?
potwierdzam za wyjazd z Łowicza o max 7.10 ,Smukly mozesz czekac na nas,tyle ze spokojnie max 110 lecimy (nr do mnie 606162519) ,(PiotrekG-zapraszam-zajrzyj na pw i wyslij mi swoj nr tel. )

pisalem wyzej jak jedziemy wiec moze zlapiecie nas po drodze?

pozdro
CB400F ,CB1 ,XV500 ,CB750C ,GSF1200S ,X11 ,VT1100 ,x11,R1100s,V-raptor-serce suzuki
http://www.bikepics.com/members/krzysiofm/
Spider

Post autor: Spider »

jesli ktos jest chetny to w kilka maszym startujemy w niedziele o 8 spod stolowki akademickiej na aleji politechniki, tępo nie za szybkie bo rozne sprzety jada
musi88

Post autor: musi88 »

Miejsce spotkania Carefour na ul. Kolumny godz 7.00. Dla tych co nie wiedza gdzie to jest juz mowie: wyjazd z Lodzi w strone Piotrkowa czyli ul Rzgowska; po lewej stronie duzy hipermarket. Trudno go nie zauwazyc ;) Dla reszty braci z innych regionow mysle ze to jest odpowiednie miejsce zeby nie pobladzic i sie znalezc :) Planowany wyjazd o godz 7.30 zeby zdazyc na 9 na McDonaldsa w Czewie.

A wlasnie jak by co to kontakt na kom taki jak w podpisie!

Pozdr
musi88
Smukly

Post autor: Smukly »

Jeśli poczekacie do 8 to damy radę dojechać do was z Krzysiem a z tego co wiem po drugiej stronie tj. przy "Matce Polce"zbiera się całkiem niezła ekipa właśnie o 8 mej.(kilku na Suzuki...)
ODPOWIEDZ