niedziela 15.04 Kazimierz Dolny g.13.00

Dział dla Braci z województwa lubelskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Jihadek

ODPOWIEDZ
rysio

niedziela 15.04 Kazimierz Dolny g.13.00

Post autor: rysio »

Informuję, że Kilka osób z BS planuje spotkanie na rynku w Kazimierzu Dolnym w niedzielę 15 kwietnia około godziny 13.00.
W programie spotkania jest wspólne zdjęcie, wycieczka po okolicy i przedstawienie propozycji kolejnych wyjazdów weekendowych.
Zapraszamy wszystkich chętnych.
Pozdrawiam,
adamo
BS Brother
BS Brother
Posty: 985
Rejestracja: pn, 17 kwie 2006, 21:09
Województwo: lubelskie
Otrzymane Polubienia: 1

Post autor: adamo »

tak jak się umawialiśmy na pw, ja będę (chyba, że jakiś kataklizm mi nie pozwoli).
Był romecik, Jawy 350, MZ 251, GSX600f
jest DL 1000 V-Strom
rysio

Post autor: rysio »

Sorry, ale chyba musimy przełożyć.
Adamo, wysłałem ci info na p.w.
tomaszrtl
Naciagacz Łańcucha
Posty: 241
Rejestracja: pn, 8 sty 2007, 23:08
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: lubelskie

Post autor: tomaszrtl »

Jakby się wszystko odbyło wg planu to nie mógłbym przybyć do Kazimierza w tą niedzielę. :cry:
Niestety w tą niedzielę pracuję :? , więc mam nadzieję że następny termin umożliwi mi śmignięcie na spotkanie :D
DRZ400sm
rysio

Post autor: rysio »

O, coś zaczyna się ruszać.
Może to forum ożyje?
Witaj tomaszrtl.
Masz jakąś propozycję terminu spotkania?
tomaszrtl
Naciagacz Łańcucha
Posty: 241
Rejestracja: pn, 8 sty 2007, 23:08
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: lubelskie

Post autor: tomaszrtl »

Witam :party:
Ha, i tu jest problem, ponieważ ja nie mogę wychodzić z propozycjami z tego względu że pracuję- że tak powiem- mało przewidywalnie :(
Poprostu jak ustalicie jakieś spotkanie to się na nim zjawię pod warunkiem, że nie będzie mnie wtedy w tyrze, a pracuję jak już napisałem dosyć losowo ( w moim harmonogramie pracy nie ma czegoś takiego jak niedziela tudzież inne święta wolne od pracy).
Jednak jest mała iskierka na obecność z mojej strony na jakimś śmiganku w terminie od 01.05 do 20.05 bo wtedy planuję urlop :lol: . Zamierzam też wybrać się na otwarcie, ale o tym nie tutaj.
Czekam na propozycje spotkania, lecz nie gwarantuję obecności :cry: przed początkiem maja.
Pozdrawiam :papa:
DRZ400sm
ODPOWIEDZ