Popijawki?Lansik?Zyje tu kto jeszcze?

Dział dla Braci z województwa łódzkiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

ODPOWIEDZ
Kermit

Popijawki?Lansik?Zyje tu kto jeszcze?

Post autor: Kermit »

witajcie wybaczcie ale kiedys z tego co pamietam ten region dudnil zyciem a teraz wszedlem a tu jakby wszystkich pozabijali?co jest ciete?czlowiek tu ciula na nowe moto bo stare musialo isc do zyda wkoncu jak jest i chce przewietrzyc stare kosci hehehehe :D (ale to fajnie brzmi) z ludzmi ktorzy umieja docenic jakosc Suzuki to tu padaka!! To co pisze sie ktos np w pt na IH?badz gdzies cos jakis spocik??
KrzYsiO
The Real One
The Real One
Posty: 376
Rejestracja: pn, 26 gru 2005, 15:11
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łowicz

Post autor: KrzYsiO »

tu ludzie jezdza moto a nie sie lansuja :) (w niedziele wszyscy smigali razem)

pozdro
CB400F ,CB1 ,XV500 ,CB750C ,GSF1200S ,X11 ,VT1100 ,x11,R1100s,V-raptor-serce suzuki
http://www.bikepics.com/members/krzysiofm/
musi88

Post autor: musi88 »

jeśli chodzi o Łódź to ja wraz z Wojtkiem spotykamy się co środa na pl. Dąbrowskiego i gdzieś po okolicy śmigamy. już niedługo ma jeszcze do nas dołączyć Keram wraz z Wonderem :twisted: Jak by co to na kom lub na forum się skontaktujemy :!:
Kermit

Post autor: Kermit »

ehh... no dobra na dzis najwyrazniej sie juz nie zalapie bo za pozno sie skaplem ale lipa zreszta centrum miasta chwilowo jeszcze mi nie pasuje bo jakbys w przeciagu tygodnia spotkal czarna SVke i z zamiast reszki zeby miala kartke zielona z napisalem cytuje: " Widziales orła cień?" to ja hehehhe bo czekam na swistek ze skarbowki vat25 czy cos takiego i nie moge dostac jeszcze przez to tablic tak wiec staram sie jak nie musze trzymac sie zdala policji a tam lubia stac ;)

PS: o niedzieli tez dupa szkoda ze nie wiedzialem bo polecialem z moja piekna polowka na Zalew Sulejowski i powiem ze bylo ciekawie i sporo moto po trasie ;)

PS2: to co spotkania w IH nadal sie odbywaja w jakies dni?czy ten zwyczaj umarl smiercia naturalna?
musi88

Post autor: musi88 »

Jeśli jest totalnie lipna pogoda to wpadamy do Irona ;) Przykład dzisiaj.. :oops: Więc łatwo skumać gdzie będziemy.

pozdro
Kermit

Post autor: Kermit »

musi88 a mozesz mi powiedziec o ktorej zwykle sie tam ustawiacie? i pytanie numer dwa jezeli np jest pogoda pod psem jak dzisiaj to zawijacie tam na bikach?czy MPK company?bo wiesz planuje za tydzien sie pojawic na spociku pokazac sie wiec chcialbym sie dowiedziec wszystkiego jesli oczywiscie mozna do was sie przylaczyc :P

PS: a to takie pytanie do was dodatkowe jak gdzies wieksza grupa brykacie tak jak np KrzYsiO napisal o niedzieli to gdzies o tym uwczesniej jest pisane?czy to taki spontan komorkowy?
musi88

Post autor: musi88 »

Jeśli pogoda pod psem to zazwyczaj koło 19 znaleźć
nas możesz w Iron Horse. A jak pogoda dopisuje to
na pl. Dąbrowskiego o 19 godz. spotykamy się i na
mniejscu obmyślamy plan gdzie by tu się przejechać.
Więc rezerwuj środy na spotkanka czy to na motongu
czy w gorszą pogodę przy browarze 8)

A co do tamtej niedzieli o której pisał Krzysio to akuarat
była grubsza sprawa :jezyk: gdyż było rozpoczęcie sezonu
na Jasnej Górze i o takich imprezach to już na forum się
umawiamy :!: I np może w przyszłym tyg. wyjść większa
impreza ale to jeszcze nic nie jest ustalone więc póki co
nie pisze na forum.Jak coś będzie więcej wiadomo to
zapodam temat i się dokładnie zgadamy :wink:

pozdro
musi88
Kermit

Post autor: Kermit »

no ziooom ja jestem za!! ja lubie fajne wyprawy i imprezy!! tym bardziej ze pozyczylem od kolegi jakas angielska reszke od jakiegos skutera i teraz juz mnie paly nie ganiaja za kartke widziales orla cien? ;P wiec tym bardziej jezdze wszedzie moja Suzi. tak wiec jak cos to daj znac no i bede czekal na ten temat co by oblukac co i jak. a co do Jasnej Gory szkoda ze nie wiedzialem bo bym na bank tam pojechal zamiast pedzic nad zalew hehehe ale chociaz sobie powinklowalem troche bo tam traska ladna a ja zardzewialy jak choolera jestem bo 9 miechow poza siodlem.

aaa... musi88 a powiedz mi ty tez wpadasz moze czasem na Selgros w czwartki kolo 21-22??bo tam zioma dzisiaj spotkalem i podobno nawet fajnie sie tam bawia wiec nad tym tez sie zastanawialem. a ty jak sie na to zapatrujesz??
ODPOWIEDZ