Suzuki Moto Caravan Tour

Dział dla Braci z województwa zachodnio-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: FUTEK

ODPOWIEDZ
Elvis

Suzuki Moto Caravan Tour

Post autor: Elvis »

Kto się wybiera na testy motocykli?
W Szczecinie będą 17-20.05.2007r.
Ja się zapisuje (w weekend chyba trochę czasu sie znajdzie), tylko jeszcze nie wiem na jaki modelik (może GSR albo V-Strom).
dayanek

Post autor: dayanek »

A gdzie można się zapisać? Chętnie bym poćwiczył jakiegoś choppera. :)
pozdrav
--
dayanek
Elvis

Post autor: Elvis »

Wszystko do załatwienia u Tułeckiego, a z chopperowatych bedzie dostępna bestia - M1800R :twisted:
Więcej info - http://www.suzuki-moto.pl/page.php?id=a ... ana_suzuki
legion

Post autor: legion »

ja pewnie wpadne w czwartek lub moze uda mi sie posmigac poza terminem bo .....20 maja jest rozpoczecie sezonu jakby kto zapomnial ! wiec raczej pomyslcie coby smignac do jury.... :)
Kondzio

Post autor: Kondzio »

Nie no genialnie. Tylko co by tu wykombinować żeby prześmigać się na wszystkich :D ?

Słyszałem że ten Intruderek 1800 to istna lokomotywa.. rozpędza się i rozpędza :). No ale GSX-R.. eh.. albo DR.. nie no nie umiem podjąć decyzji. Którą wybrać?? :)
qNTos

Post autor: qNTos »

ta już to widzę, pewnie się nie dopchamy do tego tułeckiego... jak na wymianę oleju się czeka 3 tygodnie to na darmową przejażdżkę gsx-Rem nie ma co liczyć :P tak dużo suzuki-motórzystów i tylko jeden tułecki...
kopytek1980

Post autor: kopytek1980 »

Mam nadzieje że będe w kraju. Trzeba podjechać do Tomnka i zapytać się jak będzie z tymi jazdami. Mnie najbardziej interesuje V-Stormik bo się do niego przymierzam na nowy sezon. Ale inne też mnie interesują,na Intrudera nie wsiadam bo mam wrażenie że mnie powali!!! :D Pozdrawiam Braci
dayanek

Post autor: dayanek »

A mnie ten intruder jakoś tak przyciąga :) :) Nie wiem, może się starzeję prosze braci ;) :) :) :) ??
Tak jakoś przyjaźnie mruga :)
pozdrav
--
dayanek
isowiec

Post autor: isowiec »

No to zapraszam do Bielska-Białej, imprezka odbędzie się w dniach 3-6.05, w dniach 21-22.04 były dni otwarte Suzuki i nie było chętnych do jeżdżenia, maszyny stały do wyboru, nie było tylko M1800, był na testach w Tychach (na zapisy).
Motoschiza
Naciagacz Łańcucha
Posty: 274
Rejestracja: pn, 25 gru 2006, 20:28
Województwo: -
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Motoschiza »

he,he w bielsku może się spotkamy w suzi-moto :D
ODPOWIEDZ