Podlesice

Dział dla Braci z województwa łódzkiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

nemo491

Post autor: nemo491 »

No wlasnie, ponizej 5000obr/min nie schodzi :D
Smukly

Post autor: Smukly »

Kermit - nie przesadzaj - jak masz kasę na paliwo to już nie jest źle!!!Na paradę dojedziesz a..browara to Ci sam osobiście postawię a i chłopaki się pewnie dorzucą ???!!!!
Wonder

Post autor: Wonder »

Pytanie czysto teoretyczne - czy ktoś jedzie z wolnymi kuframi itp? bo w czewie mam do odebrania beczke browara i nie wiem za bardzo jak sie z tym zabiore :D a mam zle doswiadczenie z ustronia jeśli chodzi o przewóz piwa :lol:

prędkość do ustalenia w zaleznosci od ekipy - Krzysiek na swoim sprzęcie to pewnie powyzej 150km/h jakby kiosk ruchu klatą przesuwał więc myśle że wyżej nie :)

pozdro
musi88

Post autor: musi88 »

nie chce nikogo sugerowac ale Voyteck ma duzy kufer tylni :wink: Jak bedziecie ruszali z Łodzi to kawałek śmignę z wami 8) :moto:
keram

Post autor: keram »

Ja wyruszam w sobotę rano z Łodzi, prawdopodobnie razem z Dominem,wiec możemy razem się gdzieś umówić. Do zobaczenia
Kermit

Post autor: Kermit »

no dobra Smukly mam jeszcze troche czasu moze cos uda mi sie jakims cudem zarobic z doskoku wiec jak Bog da to popedze z wami w sobote :D a ze sie spytam w jakich godzinach byscie byli w sobote w przelocie przez Lodz Smukly?Keram?bo do was to pytanie i jakie predkosci preferujecie? :moto: ja ostatnio jak lecialem z moja polowinka ale to pogoda byla Boska to 170 do 190 sie wachalem ale normalnie nie dalo sie wolniej :P ale jestem otwarty na propozycje
keram

Post autor: keram »

Nasza prędkość będzie spacerowa,a nie wiem dokładnie o której wyruszymy i gdzie sie spotkamy,umówimy się w następnym tygodniu konkretnie,chętnie się spotkamy z Jos i Smukłym(jeśli nie przeraża go prędkość:) ) i polecimy większą grupą.
Do zobaczenia
Smukly

Post autor: Smukly »

Będziemy w Łodzi ok. 8.00. Co do prędkości to nie mam pojęcia bo: jeśli pojadę na starym moto (gs 500f)to 170 powinien wydusić w dwie osoby ale istnieje duże prawdopodobieństwo,że dotrze do mnie wreszcie nowy DL650 i będzie na dotarciu więc mam obawy.Do piątku się wyjaśni.A Wy o której ruszacie i skąd????????Pozdro..
Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

Post autor: Jos. »

keram pisze:Nasza prędkość będzie spacerowa,a nie wiem dokładnie o której wyruszymy i gdzie sie spotkamy,umówimy się w następnym tygodniu konkretnie,chętnie się spotkamy z Jos i Smukłym(jeśli nie przeraża go prędkość:) ) i polecimy większą grupą.
Do zobaczenia
Keram, mala zmiana planow :) Ja i Maku+Aku lecimy w PIĄTEK ( http://www.bractwo-suzuki.com.pl/forum/ ... php?t=6684 ). Ruszamy o godz. 11 z Gostynina, więc w Łodzi powinniśmy być ok. godz. 12.

Z chęcią dołączymy do kogoś, tudzież przyjmiemy gości w nasze szeregi, o ile Was nasze tempo nie przeraża. Nie ustalałam jeszcze z Maku dokładnie, ale myślę, że przelotowa ok. 100 km/h :D
Do 120km/h mogę lecieć (jak nie wieje za bardzo), ale potem to już srednio, bo nie będe miała rezerwy na wyprzedzanie ;)
Ostatnio zmieniony czw, 17 maja 2007, 20:32 przez Jos., łącznie zmieniany 1 raz.
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
keram

Post autor: keram »

My wyruszamy w sobotę około 7-30, prędkość przelotowa w granicach 100-120, do zobaczenia
Wonder

Post autor: Wonder »

W piatek o 12 z lodzi rusza mała ekipa, myśle że można spotkać się tam gdzie wstępnie ustaliliśmy - mc donald na rzgowskiej (jesli jedziedzie przez łódź na pewno bedziecie przejezdzali obok)

Najlepiej nich ktoś z lodzi zamiesci mapke (Voyteck? :D )bo ja bardziej z czwy niż z łodzi jestem :)

Predkosc wole rzeczywiscie w tych granicach bo na 90% bede transportował do czewy kota... :roll:
KrzYsiO
The Real One
The Real One
Posty: 376
Rejestracja: pn, 26 gru 2005, 15:11
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łowicz

Post autor: KrzYsiO »

zalóz kotu gogle zeby przyjemna jazde mial :) pierwszy kot w okolicy co dwie paczki smignie :shock:

Jos. jak nie wiecie jak jechac to moze przez Łowicz a ja Was do mc na rzgowskiej dociagne.

pozdro
CB400F ,CB1 ,XV500 ,CB750C ,GSF1200S ,X11 ,VT1100 ,x11,R1100s,V-raptor-serce suzuki
http://www.bikepics.com/members/krzysiofm/
musi88

Post autor: musi88 »

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony śr, 16 maja 2007, 14:30 przez musi88, łącznie zmieniany 1 raz.
nemo491

Post autor: nemo491 »

Nie jest tak zle z oznakowaniem drogi nr 1(E 75)
Szukac drogi na Katowice/ Czestochowe
musi88

Post autor: musi88 »

nemo491 pisze:Nie jest tak zle z oznakowaniem drogi nr 1(E 75)
Szukac drogi na Katowice/ Czestochowe

na szczescie jest spoko z oznakowaniem.

PS. Nemo smigasz na GSce na ropoczecie czy nowym nabytkiem :?: :wink:
Ostatnio zmieniony śr, 16 maja 2007, 07:35 przez musi88, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany