Podlesice

Dział dla Braci z województwa łódzkiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

Bor

Podlesice

Post autor: Bor »

Pozdrawiam wszystkich, osobiście nikogo jeszcze z Was nie poznałem, ale są tacy z którymi rozmawiałem telefonicznie, ale nie o tym teraz....., czy ktoś z łódzkiego wybiera się do Podlecic. Własnie przelałem kaskę i jeżeli by ktoś jechał to może by tak jakoś się umówić. Czekam na odzew.....
Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

Post autor: Jos. »

Hej! Ja oraz Maku+Alu lecimy z Plocka/Gostynina przez Lodz, najprawdopodobniej w sobote raniutko. Ale nasze tempo bedzie raczej spacerowe dla Bandziorka ;)
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
Wonder

Post autor: Wonder »

hey
w piatek wreszcie wysłałem kase i wylatuje z łodzi jak tylko napisze egzamin :lol: w piatek ok godziny 11 - 12, mam nadzieje że Musi i Voyteck tez :) średnia predkosc w Twoich granicach :)
KrzYsiO
The Real One
The Real One
Posty: 376
Rejestracja: pn, 26 gru 2005, 15:11
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łowicz

Post autor: KrzYsiO »

czesc.
chetnie sie podlacze do kogos w piatek.

pozdro
CB400F ,CB1 ,XV500 ,CB750C ,GSF1200S ,X11 ,VT1100 ,x11,R1100s,V-raptor-serce suzuki
http://www.bikepics.com/members/krzysiofm/
Kermit

Post autor: Kermit »

mi niestety chyba nie bedzie dane poleciec tam z powodu braku funduszy i zbyt duzej liczby zainteresowan chociaz wlasnie dzisiaj z tamtad wrocilem trasa jak marzenie :P
Bor

Post autor: Bor »

J też planuję wyjazd w piątek. W takim razie należałoby ustalić o której w piątek lecimy, gdzie się spotkamy. Myślę, że piątek to dobry pomysł. Pozdro i czekam na dalsze ustalenia
Smukly

Post autor: Smukly »

Ja niestety jadę w sobotę rano...szkoda , ale praca nie pozwala i tak zarywam jeden dzień.Może ktoś jedzie w tym samym czasie co ja? - chętnie dołączę . Pozdro.... :wink:
nemo491

Post autor: nemo491 »

Jade w piatek...
musi88

Post autor: musi88 »

ja niestety odpadam wiadomo z jakiego powodu. milego wyjazdu i wspomnijcie czasem o mnie...
Smukly

Post autor: Smukly »

Szkoda,że nikt z Was nie jedzie w sobotę....trudno jakoś się doczłapiemy sam.Mam nadzieję ,że nie zdążycie wypić całego zapasu browarka ..i coś dla nas zostanie.Pozdro
Kermit

Post autor: Kermit »

Smukly wez przestan ty przynajmniej jedziesz a ja mam dziure budzetowa jak stad do Polesic i jak sie staralem to tylko tylko co nakrecilem kase na wache a na wjazd na impreze itp braklo wiec musze odpuscic :cry2: masakra
Wonder

Post autor: Wonder »

jak tylko obleje egzamin, planuje od razu ruszać - myślałem o wyjezdzie z łodzi w okolicach godziny 12 (cały czas mówimy o piątku) a jeśli chodzi o punkt zbiórki to może np mc donald na rzgowskiej (ten który mamy po prawej wyjeżdzając z łodzi w strone a1)

no i teraz komu ta godzina i miejsce odpowiada? a jeśli nie to slucham propozycji, jestem dość otwarty - byle nie wczesniej niz ta 12

pozdrawiam 8) :)

edit. Musi wpadne dla Ciebie wiecej niz raz do wody jak chcesz :twisted:
KrzYsiO
The Real One
The Real One
Posty: 376
Rejestracja: pn, 26 gru 2005, 15:11
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łowicz

Post autor: KrzYsiO »

witam.
miejsce pasuje godzina tez.
(piatek)
pozdro
CB400F ,CB1 ,XV500 ,CB750C ,GSF1200S ,X11 ,VT1100 ,x11,R1100s,V-raptor-serce suzuki
http://www.bikepics.com/members/krzysiofm/
voyteck

Post autor: voyteck »

Witam!
Również w piątek ruszam. Miejsce i godzina pasuje --> BĘDĘ:D
Tylko bez przeginania z prędkością proszę:)
Pozdr.
voyteck
musi88

Post autor: musi88 »

voyteck pisze: Tylko bez przeginania z prędkością proszę:)
i kto to mówi?? :lol: :?: :!: :wink:
Zablokowany