Szkoła Jazdy w Koszalinie

Dział dla Braci z województwa zachodnio-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: FUTEK

ODPOWIEDZ
qNTos

Szkoła Jazdy w Koszalinie

Post autor: qNTos »

Chciałbym podpytać szanowne koleżanki i kolegów z Koszalina, czy jest tam jakaś sensowna szkołą jazdy motórem? Moja droga siostra która mieszka w owym mieście chciałaby rozpocząć przygodę z jednośladem (już ja się postaram żeby to było Suzuki >:-) pewnie GS500). Z tego co słyszałem to jest blado, ale mam nadzieję że możecie coś podpowiedzieć.
legion

Post autor: legion »

no jak siostra pelnoletnia to dawaj ja do szczecina :) juz my sie nia zaopiekujemy :twisted: i jazdy naumiemy :D
mikiet

Post autor: mikiet »

Hello,
jako ze ja jestem ze szczecina a prawko zdawałem nie tak dawno, bo niecały rok temu i ze pamiec jeszcze mloda wszystko pamieta, postaram sie doradzic:))

Ja zdawałem u Rafała Świętonia (500119119-nadal pamietam numer tel). Chlopak ma z 25 lat, moze wiecej, bardzo sympatyczny gosc, syn wlasciciela szkoly jazdy.
Jezdzi sie tym co na egzaminie czyli jakas y...ednoslad 125 albo SR250 i jesli juz siostra na czyms latała, to od razu wsiadzie na wiekszy. ja zaczynałem jako totalny amator na 125.
Co do terminow, to trzeba sie najlepiej zapisywac na jazdy u Rafala z duzym wyprzedzeniem, to wtedy jest wiecej wolnych terminow-jasna sprawa. A kursantow jest w miare duzo...
Zdawalnosc (o ile nie spadła od roku, a watpie) Rafała podopiecznych, jak sie zawsze chwalil, to 89%. mysle ze to o czyms swiadczy
Mam kolege, ktory zdawał w PZMocie i miał wiecej problemow z czescia teoretyczna-musial chodzic na wyklady, a dopiero pozniej na praktyke.Ja poszedlem w sumie na 2 teorie.

Mam nadzieje, ze pomogłem, a jakby siostra miała jakies problemy, to pamietaj ze BS jest tez w Koszalinie
Pozdrawiam

P.S. aha i jedna wazna sprawa- nie ma u Rafała czegos takiego, ze wyjezdzilo sie jazdy-jezdzi sie do tego momentu az sie nauczy. ja np zamiast 20 godzin mialem z 32:PP ale żyje i umiem co nieco odpalic motor:PP
qNTos

Post autor: qNTos »

dzięki serdeczne za namiary, już wszystko przekazałem sister, mam nadzieję że jakoś niebawem to załatwi :-) jesteś ze Szczecina czy zez Koszalina? (co innego napisałeś i co innego masz przy avatarze :P) jak będzie troszkę cieplej to planuję skoczyć motórem do siostry do Koszalina, to może uda nam się gdzieś śmignąć razem, jakby co to będę dzwonił, jeszcze raz thx za info
mikiet

Post autor: mikiet »

o sorry, pomylilo mi sie:)) jestem z koszalina. Mea Culpa!
Jak bedziesz to daj znac, skoncze matury (sic!) i mam tony czasu na motor!
pozdrawiam
ODPOWIEDZ