SPOTKANIE MARCOWE

Dział dla Braci z województwa śląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: SEBIKS

ODPOWIEDZ
Wonder

SPOTKANIE MARCOWE

Post autor: Wonder »

Witam Wszystkich Braci
Mam pewną propozycje co do planowanego na 6 marca spotkania. Pisałem juz o tym na łódzkim forum Bractwa, że warto by było na spotkanie motocyklistów przybyć motocyklami własnie. A obawiam sie ze pogoda będzie jeszcze średnio sprzyjająca, zwłaszcza dla Braci z łódzkiego, bo mają dłuższą drogę przed sobą.

Moja sugestia jest taka - przezucić spotkanie o jakiś tydzień dalej - (12-13?) ten termin powinien wpasować sie w przewidywane prognozy pogody (CIEPŁO :twisted: )

Tak na marginesie Snajper odezwij sie bo nie dajesz znaku życia juz od dłuższego czasu. (i ogolnie nikt nic nie pisze :?) Pewnie sobie miło wspominasz Morze Czerwone :D Swoją drogą napisałem coś o wyprawie nad morze nasze - ciekaw jestem jak Twoja dusza sie do tego odniesie

Pozdro serdeczne dla wszystkich
snajper
Moderator
Moderator
Posty: 3020
Rejestracja: pt, 5 lis 2004, 20:04
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice Sl.Przełajka
Polubił posty: 23
Otrzymane Polubienia: 38

Post autor: snajper »

Witam.Jak to w biznesie bywa początek roku bywa cięzki a jeszcce zawieszone forum Jak już pisałem taki wczesny termin spotkania (początek marca ) potrzebny jest by logistycznie wszystko grało.Proponowałem zlot w Złotym Potoku k/Czestochowy - 30.04-03.05 :
1-Piękna okolica {Jura krakowsko -czestochowska}
2-Idealnie posrodku
3-Czysta woda,piękne lasy,
4-Ewentualna parada w sasiednim miasteczku - Janowie.
Niewiem co planują w tym miasteczku ale dobrze by się stało ,żeby to wczesniej uzgodnić.A to z koleji wymaga ażebysmy spotkali się jak najszybciej.Jasne ,ze będzie problem z przyjazdem na spotkanie do Cz-wy jak będzie zima. u mnie niema problema bryka z kierowca sie znajdzie.
Co do słonej wody,wolę wody oceanu bo tam można posnurkować a woda jest ciut cieplejsza. W tym roku Senegal albo Południowa Afryka { bez mojej "dzikuski" ale za to z żoną} ale w przyszłym roku do naszych braci Słowian na Krym , to "tylko" około,chyba 1500 km.No ale musiałoby nas być trochę więcej.Pozdrowienia
Wonder

Post autor: Wonder »

Witam
Mnie i 6 pasuje zważywszy na to ze spotkanie mam na miejscu i z miasta wyjeżdzac nie musze 8)
Chodziło mi tylko o Braci z łódzkiego - mają dość sporą drogę a nie znam tam nikogo w sumie i nie wiem jak by mieli z transportem jeśli na moto nie dało by rady.
Mozna juz zacząć jakieś konkrety ustalać co do tego spotkania bo juz niedlugo
pozdro
Wonder

Post autor: Wonder »

No dobra został tydzien do planowanego spotkania - wiec myśle ze warto coś juz zacząc ustalać :wink:

tak swoją drogą to prognoza pogody raczej mnie (przepraszam) wqrwiła - do połowy marca jak nic zima :evil:

pozdro
tial

Post autor: tial »

Witam
Chcialbym wiedziec czy to spotkanie 6 marca w Czestochowie jest nadal aktualne, bo jak widac, zima przyszla i nie ma zamiaru ustapic :( . I w zwiazku z tym ciezko bedzie jechac motorkiem po takim sniegu, wiec moze lepiej przelozyc to spotkanie na troche cieplejsze dni, ktore mam nadzieje niebawem nadejdą. Dajcie jakis znak sygnal !!
Pozdrawiam
Wonder

Post autor: Wonder »

witam
Wobec totalnego milczenia na forum o spotkaniu planowanym na 6, myśle że trzeba je przełożyć na termin poźniejszy, kiedy zima da nam spokoj - i będzie można liczyć na przybycie większej liczby Braci.
Prognozy przewidują zime do połowy marca... myśle że konkrety można ustalać kiedy zobaczymy że rzeczywiście snieg ustępuje ale poki co można załozyc ze pod koniec marca....
ps ktos by ze slaskiego sie mogl odezwac .... :wink:

pozdrawiam
Alucard

Post autor: Alucard »

Wonder odezwij sie do mnie na gg jak będizesz....
snajper
Moderator
Moderator
Posty: 3020
Rejestracja: pt, 5 lis 2004, 20:04
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice Sl.Przełajka
Polubił posty: 23
Otrzymane Polubienia: 38

Post autor: snajper »

Witam.
Mysle ,ze byłobydobrze przelożyć nasze spotkanie na koniec marca. Pozdrowienia
Alucard

Post autor: Alucard »

No raczej przełozylibyśmy to spotkanie bo za oknem snieg pada i jest -4*C wiec tak koniec marca chyba dla wszystkich byłby lepszym terminem :)
shooya

Post autor: shooya »

Panowie, przepraszam ze sie wtracam ale trzeba kuc zelazo poki gorace,
a tak bedziecie odkladac spotkanie bo ktos tam nie moze lub dzis jest za goraco.
Macie wolne chwile na to zeby sie spotkac potem sezon.

Pozdrawiam
Alucard

Post autor: Alucard »

No racja.... Wiec panowie majty na dupsko : :lol: i umawiamy sie konkretnie ... moze przyszły weekend ? bo naprawde coś za długo się zbieramy 8)
Wonder

Post autor: Wonder »

Witam
Ale Shooya , Alucard - jest sprawa taka że skoro na to spotkanie umawiamy sie także z Braćmi z Łódzkiego to dla nich chyba wygodniej będzie przyjechac motocyklem - przeciez nie wiemy czy wszyscy , którzy sie zadeklarowali ze wpadną do czewy mają auto lub będą chcieli przyjechac inaczej niz na 2 kołach ... za cene jakiegos tygodnia niepotrzebnie zmniejszyc mozemy ilosc uczestników spotkania

wyrazam tu tylko moją opinie wiec jak sie nie zgadzacie to niech ktos coś napisze - czy jest nas tu tylko paru? Snajper Alucard Ja - i co to juz cały śląsk ? :wink:
pozdrawiam
snajper
Moderator
Moderator
Posty: 3020
Rejestracja: pt, 5 lis 2004, 20:04
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice Sl.Przełajka
Polubił posty: 23
Otrzymane Polubienia: 38

Post autor: snajper »

Witam
Sorry mam taki biznes ,ze musze mieć zaplanowane parę dni naprzód. Czy tak czy tak będe w Cz-e w niedzielę i spotkanie w KFC dla mnie jest aktualne.
Pozdrowienia
ODPOWIEDZ