GSF 600 - Pług & Gmole czyli Bugspoiler + Crashbar

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

qNTos

GSF 600 - Pług & Gmole czyli Bugspoiler + Crashbar

Post autor: qNTos »

Chcę zainstalować w moim bandicie gmole, mocowane w 3 punktach, ale jednocześnie nosiłem się z zamiarem poprawienia jego wyglądu pługiem na spodzie, uważam że ten detal dużo daje. I tutaj pytanie do zgromadzonych: czy ktoś z Was coś takiego przedsięwziął? Nigdy nie widziałem płetwy banditowskiej na żywo a na zdjęciach wygląda jakby te dwa elementy się ze sobą gryzły w kilku miejscach (jeden powinien przejść przez drugi). Mógłbym powycinać w pługu otwory w miejscach rur gmolowych ale nie mam pojęcia jak te plastikowe ustrojstwa są mocowane, a co za tym idzie nie wiem czy zainstalowanie obu elementów jednocześnie jest w ogóle możliwe. Bardzo prosiłbym szanownych kolegów posiadających powyższe elementy o opinie (jakaś fotka też by się najchętniej przydała :-) )
Motoschiza
Naciagacz Łańcucha
Posty: 274
Rejestracja: pn, 25 gru 2006, 20:28
Województwo: -
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Motoschiza »

Do Bandita S bieda będzie coś dopasować rzeby zgrało się z owiewką :?
Plugi zazwyczaj sprzedają bez mocowań i rzdnych otworów montarzowych.
Ja za radą Spidera zamontowałem je na mocowaniach rur do ściany dostępnych w hipermarketach budowlanych, wymieniając kołki na śruby.
Zerknij na link w podpisie tam są fotki mojego pługu :twisted:
Gutek MM

...

Post autor: Gutek MM »

witam
swego czasu również zastanawiałem się nad pługiem, jednak dodatkowo myślałem nad kwestią chłodzenia silnika. Silnik Bandita ma chłodzenie olejowo - powietrzne, czy zamontowaniepługa nie spowoduje osłabienia chłodzenia powietrzem dolnej części silnika. Rzucam temat na forum, może się mylę.

Pozdrawiam
qNTos

Post autor: qNTos »

z tymi mocowaniami to istotna informacja, pozostaje tylko zgrać jakieś gmole z którymś pługiem, na razie zastanawiam się nad firmą plastbike i gmolami tymi tutaj :P http://duh.pl/pokaz_towar.php?id_kat=11 ... 00BA0006-G
Gutek MM

...

Post autor: Gutek MM »

Tu są gmole które ja sprzedaje.

Rura jest fi 25 mm (większa i masywniejsza niż fi 21 mm), też są czarne i malowane proszkowo....Sprzedałem już kilka i opinie kupujących są pozytywne, a pozatym ich wygląd jest ciekawy, pasujący do stylistyki bandita. Sam takich w swoim Bandicie używam.

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=201270148

Pozdrawiam i życzę trafnego zakupu.
qNTos

Post autor: qNTos »

bardzo proszę o posiadaczy pługów o podanie skąd je kupili jakiś adres www czy coś, bo przejrzałem plastbike, dostałem od nich dodatkowe fotki i średnio mi ten design podchodzi-na zdjęciach w necie widziałem lepsze ale nie wiem gdzie to kupić, będę wdzięczny za każde info
Ramigolan
Podpatrywacz
Posty: 4
Rejestracja: wt, 15 sie 2017, 10:39
Województwo: wielkopolskie

Re: GSF 600 - Pług & Gmole czyli Bugspoiler + Crashbar

Post autor: Ramigolan »

Witam szanowne grono forumowiczów. Mam pytanie odnosnie montażu pługu pod silnik do bandyty jesli mam te gmole czy da radę.
Pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Jak narazie pierwsze i jedyne moto Bandit 600 N
Motoschiza
Naciagacz Łańcucha
Posty: 274
Rejestracja: pn, 25 gru 2006, 20:28
Województwo: -
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: GSF 600 - Pług & Gmole czyli Bugspoiler + Crashbar

Post autor: Motoschiza »

Wejdzie jak go podetniesz i odpowiednio dopasujesz.
ODPOWIEDZ