30.06.07 - Kolobrzeg

Dział dla Braci z województwa zachodnio-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: FUTEK

ODPOWIEDZ
legion

30.06.07 - Kolobrzeg

Post autor: legion »

zbliza sie czas imprezy w kolobrzegu wiec pare rzeczy zostaly do zalatwienia. po pierwsze : na 99 % impreza odbedzie sie 30 czerwca - miejsce: lotnisko wojskowe w Bagiczu . po drugie do 10 czerwca musze powiedziec organizatorowi ilu nas bedzie , wiec na PW podpisywac liste oraz podawac ile osob bedzie z wami ( wiadomo ze zaproszenia mamy dla naszych rodzin , dziewczyn , chlopakow - uklony dla teletubisi :twisted: ) po trzecie : prawdopodobnie dolacza do nas tuningowcy ze szczecina wraz ze swoimi puszkami (jak ich sie troche pozna to okazuje sie ze wbrew pozorom to tez normalni kolesie ) - robi sie juz niezla imprezka he he po czwarte : trzeba bedzie pomyslec o dodatkowych kaskach w razie czego :( bedzie przynajmniej 500 osob wiec .....sami rozumiecie
po piate : tu macie link coby sobie zobaczyc miejsce
http://mapy.blink.pl/kolberg/bagicz.htm
po szoste : w Kolobrzegu jest zakaz robienia imprez motocyklowych - specjalnie dla nas zakaz jest czasowo wstrzymany - sam prezydent miasta nas zinwigilowal po kryjomu ( obejrzal fotki z ostatniej imprezki w szkole , poczytal o Bractwie itp ) :D wiec znowu musimy pokazac ze umiemy , mozemy i najwazniejsze : chcemy.
konczac ten laborat: jezdzimy charytatywnie coby wspomoc ludzi walczacych z rakiem . robimy dokladnie to samo co w szczecinie ( wozimy na sprzetach , robimy fotki ....) czyli pokazujemy ze istnieje Bractwo i ze ludzie w nim to dobre czlowieki :D a jak sie sprawicie tak jak ostatnio to kto wie...moze was na forum nawet pochwale :twisted:
qNTos

Post autor: qNTos »

po pierwsze dla prezydenta szczał oszczegaffczy między oczy :P miejmy nadzieję że na 30 czerwca nie dostanę zlecenia na film (śluby niestety robią w sobotę) :(
mikiet

Post autor: mikiet »

w koncu jakas impreza nie w okolicach szczecina. bagicz jest fajnym lotniskiem, mozna sobie sprawdzic V maxa:)) byłem nie raz
do zobaczenia:) piszę na PW
WinCenT

Post autor: WinCenT »

jedziemy jedziemy :twisted: !!!!!!!!!!
legion

Post autor: legion »

wyjezdzam do Kolobrzegu 29.06 ( piatek ) okolo 16- 17 godziny. kto chce niech sie dolacza
Ps nie brac alkoholu !! - ten zakupimy na miejscu :twisted:
"Piatek wieczor - bedzie sie dzialo !!" :D
FUTEK
Moderator
Moderator
Posty: 3251
Rejestracja: śr, 13 gru 2006, 06:56
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Stargard

Post autor: FUTEK »

Panowie 90% ze dojade do was w sobotę.
Pozdrawiam Radek
H-CB1 ->SV 650sK3->GSR750 L01+Tytan Akrapek->GSR1200+Tytan Akrapek
601 795 498
BS - radoslaw.fut@futex.pl
B RH+
dayanek

Post autor: dayanek »

Ja wedle zapowiedzi będę. Co prawda Drynda szwankuje, ale mam nadzieję, że do Kołobrzegu wytrzyma :)
pozdrav
--
dayanek
legion

Post autor: legion »

no i dwa tyg po imprezie i .... fotorelacje mam nadzieje ze wrescie sie pojawia :) no i znalazlem dzis jeszcze to :
http://www.gk24.pl/apps/pbcs.dll/articl ... 6872607263
mam nadzieje ze jeszcze cos znajde o nas z tej imprezki ( :twisted: ) w koncu sesja zdjeciowa byla duuuuza :)
ODPOWIEDZ