SAMOPREZENTACJA POŁĄCZONA Z PYTANIEM

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

ODPOWIEDZ
Kubek2

SAMOPREZENTACJA POŁĄCZONA Z PYTANIEM

Post autor: Kubek2 »

Witam,
Własnie znalazłem Bractwo i od razu się zalogowałem. Tym bardziej, że chciałem skorzystać z Waszej wiedzy. Kilka słów o sobie. Do motocykli wróciłem po ponad 20 latach, 4 lata temu. Zacząłem od Drag Stara 600 (z którego byłem bardzo zadowolony) ale pod koniec 2 sezonu (pewnie z powodu moich 100 kilo) mielismy się nawzajem trochę dosyć, więc wymieniłem go na komplet drzwi do domu. W ramach oszczędności kupiłem starą Diversion, którą pod koniec ubiegło roku syn wjechał w drzwi nowiutkiego merca, który zajechał mu drogę. Własnie udało mi się te resztki sprzedać i szukałem czegoś na ten sezon. Z pewnych rąk (z których przejmowałem poprzednie maszyny) mam okazję (?) kupić Maraudera 800 z 95r. Motocykl przyjechał z Francji, jest po przeglądach i wymianach, ma 1/2 roczną gwarancję, jest goły jak "święty turecki", ale wymieniono rózne duperele a w tym tłumiki i felgi. Wygląda nawet w tej goliźnie tak, że mi się podoba. Jedyny problem, że się nazywa Suzuki no i z tego co czytam to Maraudery z takich roczników nie cieszą się za dużym uznaniem na rynku. A jak to jest naprawdę? Prosze podzielcie się wiedza ! :) Uprzedzam, że nie należę do tych co to lubią sobie pokręcić śrubkami, pobawić się spawaniem lub pilnikami, umazać się w smarach (już mam to za sobą po Junakach i WSK-ach). Latem dojeźdźam na motorku do pracy a w weekendy staram się łyknać świeże powietrze na trasie. No więc jak? Kupować nie kupować???
studi

Post autor: studi »

wpadnij w środe o 20,00 do dwóch kółek ul. tunelowa
to obgadamy sprawe co i jak


:bye:
Kubek2

Post autor: Kubek2 »

Dzięki za zaproszenie ale dziś o 20 będę już na Słowacji i wracam w piątek. Może na razie skorzystasz z maila? :)
Pozdrawiam
shooya

Post autor: shooya »

Witam

Na poczatek zapytanie bo chyba zle Cie zrozumialem:
""Jedyny problem, że się nazywa Suzuki ""

Ze Suzuki to zlom i szmelc ? bo tak mi sie wydawalo z tego co przeczytalem.

A co do VZ 800 to moge napisac tak, ze smigalem takim przez prawie 5 latek tylko ze rocznik byl troche mlodszy bo 1999.
I przez te latka wymienilem:
- lorzysko wachacza
- uklad napedowy

i to bedzie wszystko poza olejami i filtrami.

A co moge powiedziec o VZ 800 z 86 roku, tylko tyle ze jesli kupisz motocykl od Debila ktory kupil sobie maszyne zeby sie polansowac
w sezonie i nie ma duszy ani zaciecia do smigania.
To wszystko moze sie stac z tym motocyklem od sypiacej sie skrzyni do rozwalonego silnika.
Niestety ale jeszcze dlugo nie bedzie u nas w tym pieknym kraju kultury
kupowania i sprzedawania motocykli.
Wiec jedyne co moge powiedziec ze jesli motocykl jest zadbany i smigal nim prawdziwy motonita, to nie zastanawial bym sie bo to super maszyna.

Pozdrawiam

P.S. Jak bys dobrze poszukal na stronie to jest np. opis tej maszyny.
http://www.bractwo-suzuki.pl/opisy_masz ... vz_800.php
Kubek2

Post autor: Kubek2 »

Dzięki za podpowiedź :)
daab
BS Brother
BS Brother
Posty: 788
Rejestracja: śr, 28 sty 2004, 20:18
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk/Wawa

Post autor: daab »

Cp wy za daty tu wypisujecie Marauder byl produkowany do 1996 roku :!: :!: I ja takiego posiadalem I nic ale to nic się nie dzialo :!: :!:
Na początku VZ 800 - 96
Później DL 650 - 04
Póżniej GSX 1300 R -
Obecnie też na S..... i z Japonii
mar95

Post autor: mar95 »

To ja nie rozumiem, co z tymi rocznikami
Ja mialem Marudę w bardzo dobrym stanie, roku prod 1998, sprzedałem w zimie z przebiegiem 24 tys. Kupiłem go w grudniu 2003 z przebiegiem ok 18 tys km, przed sezonem wymieniłem płyny, akumulator, świece, itp, przejechałem na nim ok 6 tys km bez żadnych problemów.

Pozdro,
Maciek
Kubek2

Post autor: Kubek2 »

Panowie!!!
to było NIEPOROZUMIENIE I LITERÓWKA (CYFRÓWKA?) !!! to jest 97r. Wszyscy wiedzą, że w 95 nie było takiego modelu. Sorka
Kawa
BS Brother
BS Brother
Posty: 267
Rejestracja: pt, 1 kwie 2005, 21:58
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kawa »

Witam wszystkich . Jestem motocykilsta od jakis 14 lat ale od 2-ch dni posiadam vz800 desperado z 1999r.Stan tego motocykla na pierwszy rzót koka(2 dniowy)jest w ok. a nazwet super. :lol:
Chciałbym w mojim pierwszym poście wszystkich pozdrowić i mam nadzieje że cześć klubu zobacze na rozpoczecie sezonu w w-wa. 23-04-25r.
Pozdrawiam :!:
Przemek
BS Brother
BS Brother
Posty: 992
Rejestracja: ndz, 23 maja 2004, 19:04
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Przemek »

Cześć Kawa, większość z nas miała długą przerwę w jeździe motocyklem. Nie przerwa jest ważna, tylko pasja i powrót do miłych chwil z dzieciństwa :moto: , witam Cię spowrotem na dwóch kółkach. :D
Pozdrawiam. Przemek
GSF1200S
Omega
BS Brother
BS Brother
Posty: 610
Rejestracja: sob, 7 lut 2004, 10:20
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Polubił posty: 1

Post autor: Omega »

Witam bardzo serdecznie Kawę.
I tak na początku chciałam wyprowadzić cię z błędu, ponieważ nie jesteśmy klubem. Ogólnie mówiąc jesteśmy ludźmi, którzy jeżdżą razem i posiadają Suzuki.

Zapraszam na spotkanie i wspólne kolejne śmigamie. :)

PS. Właśnie za 10 min startujemy za Wawkę
Omega

http://www.youtube.com/watch?v=dC_uPdeEaic
ODPOWIEDZ