28-30.06 Caravana Poznań

Dział dla Braci z województwa wielkopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.
ODPOWIEDZ
Kynias
BS Brother
BS Brother
Posty: 674
Rejestracja: czw, 29 wrz 2005, 13:54
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

28-30.06 Caravana Poznań

Post autor: Kynias »

Witam.
Wybiera się ktoś na jazdy testowe?
Fajnie by było się zgrać i po testować w większym gronie...
Pzdr
Kynias

........ -> GSX-R 600 K8 -> R6 -> GSF 1250A -> GSX 1300R Hayabusa -> ...

W zakręt można wejść z każdą prędkością - gorzej z wyjściem z niego…

Tel. 500273677
karus

Post autor: karus »

ja ty razem niestety nie bede miał czasu. ale mam nadzieje że będzie juz teraz lepiej niz ostatnio bo co to za testowanie jak na moto można było zalwdwie 10 min pojeździć
kogut

Post autor: kogut »

jak wogole ktoś dostał:/... teraz to jazda w grupie z "instruktorem" ma byc jak sie nie myle??
Antoni
Śmigająca po niebiańskich trasach
Posty: 683
Rejestracja: pt, 28 paź 2005, 08:54
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Antoni »

Moze warto zadzwonic wczesniej i zapytac jak beda wygladaly takie jazdy- czas, organizacja.

W PP zostalem zapisany na konkretna godz. kazdy sprzet mialem do dyspozycji przez 1 godz.

Jazda testowa przez 10 min to jakies nieporozumienie!

Powodzenia!
pozdrawiam,
Antoni
GSX-R 1000 K5
kogut

Post autor: kogut »

jak bylem ostatnio na jazdach testowych ładnie sie z nimi umówiłem dzień godzina...pojechałem a on z uśmiechem mi mówi ze za krotko mam motocykl (a mam go 2 lata)...a jak bylem daw tygodnie wczesniej to powiedizal bez problemu tylko niech sie pan zapisze...eh szkoda gadac.... mam nadzieje że teraz bedzie to lepiej zorganizowane...
Piniu
Śmigający inaczej...
Posty: 777
Rejestracja: pn, 1 sty 2007, 21:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Piniu »

Niestety nasz przedstawiciel Suzuki nie ma zbyt dobrej opinii.

Ja dzwoniłem kilka razy, za każdym razem usłyszałem krótkie zdanie -"NIE, nie znam szczegółów Do widzenia" Gdy pojechałem osobiście kilka dni przed terminem, bez problemu zapisałem się na pół godzinne jazdy GSXR-em i GSR-em. Niestety gdy pojawiłem się na miejscu okazało się że mogę śmigać ...10min! Najgorsze było to że umówiłem się tam z kolegą i po jeździe rozmawialiśmy ok. 40min a motocykle ...stały :evil:
Miki

Post autor: Miki »

Legenda :?: czy prawda :?:
"pan" Mieloch to hmm nie wiem nawet jak to ująć ale nasuwają mi sie same wrrr mało cenzuralne słowa, nie wiem jaką ma pełnić funkcje ten salon ? chyba tylko reklamy marki Suzuki.
Pan "M" to dla mnie niemiły, niesympatyczny frajer u którego nie kupię juz nic ! (pomijając juz nawet "bandyckie" ceny)
Bracia, którzy mieli okazję opcować kiedyś z panem "M" wiedzą chyba o czym mówię. Nastepnym razem jak będe musiał skorzystać z autoryzowanego serwisu Suzuki naprawde pofatyguję sie i pojadę do innego miasta.
Hube

Post autor: Hube »

Mieloch, Niemieloch, Wgrupie, Niewgrupie... sęk w tym, że ja oprócz Kingquada na nic tam ze swoim wzrostem nie wejdę heh :):):), no może Intruder, ale to znów będę miał kolana od manetek poobijane.

... jakby Hayabusę mięli to chętnie bym się kiwnął...
karus

Post autor: karus »

"kolana poobijane" hahhahahha :lol:
oparskałem monitor :lol:
Kynias
BS Brother
BS Brother
Posty: 674
Rejestracja: czw, 29 wrz 2005, 13:54
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kynias »

No i stało się - wczoraj byłem się zapisac.

faktycznie teraz jeździ Ssię w grupie :/ no ale lepsze to niż nic...

29.06 o godz 15:00 będę testował GSR-a :twisted: a po 15min zamienię się z kumplem i przetestuje Bandita 1250 :D...

W sumie najbardziej zależało mi na gsx 750r ale terminy mi nie pasowały :/
Może to i lepiej bo by mi się za bardzo spodobał i z golasa przesiadłbym się na plastika ;)
może następnym razem... :)

pzdr
Kynias

........ -> GSX-R 600 K8 -> R6 -> GSF 1250A -> GSX 1300R Hayabusa -> ...

W zakręt można wejść z każdą prędkością - gorzej z wyjściem z niego…

Tel. 500273677
Piniu
Śmigający inaczej...
Posty: 777
Rejestracja: pn, 1 sty 2007, 21:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Piniu »

Oby pogoda dopisała :(
...piątek w samo południe gsr i gsxr a jak Hube się ze mną zamieni to bandziorkiem też polatam :-)
Hube

Post autor: Hube »

zamieni??????? hehehehe Piniu, najdroższy kumplu mój, przecież ja nie wejdę na nic innego. Ewentualnie, z przyjemnością odstąpię Ci moje 10 minut :lol:
Piniu
Śmigający inaczej...
Posty: 777
Rejestracja: pn, 1 sty 2007, 21:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Piniu »

dasz radę, zajmiesz miejsce pasażera a biegi zmienisz rękoma :-)
...to se polatamy :D
Kynias
BS Brother
BS Brother
Posty: 674
Rejestracja: czw, 29 wrz 2005, 13:54
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kynias »

No i po jazdach testowych - było EKATSRA tylko zdecydowanie za krótko :/
Ale do rzeczy.
Na pierwszy ogień poszedł GSR: naprawdę super sprzęcik, łatwo się go prowadzi, super wygląda (przynajmniej jak dla mnie) tylko ten silnik niby 600 i prawi 100km ale w porównaniu do sv-ki to on nie jedzie... dopiero od 10 tyś obrotów dostaje niezłego kopa no i po chwili kończą się obroty i trzeba wbijać następny bieg. Myślałem nawet czy sobie kupić GSR-a ale teraz już jestem pewnie - zdecydowanie NIE. Chociaż bardzo mi się podoba ale…

A teraz sprzęt który będzie mi się śnił po nocach GSF 1250S Bandit jednym słowem CUDO :D
Wsiadam - na początku delikatnie pierwszy bieg później drugi na budziku ok 40km/h no i odwinąłem ostro... dobrze że mocno się trzymałem bo bym chyba zleciał z niego, Masakra jak ten motocykl rwie do przodu. po chwili wbijam 3 i ostro kręcę (chociaż to nie jest potrzebne – no ale trzeba było przetestować nie?! ) a na budziku coś koło 170km/h (oczywiście na autostradzie ;) ) Na każdym biegu z samego dołu pięknie przyspiesza. SZOK… Co prawda moto waży jakieś 250kg ale nie czuć tego-bardzo dobrze się prowadzi.
Już chyba wiem jaki będzie mój następny motocykl... :twisted: :twisted: :twisted: gsxr 750 się chowa :P hehe

Pzdr
Kynias

........ -> GSX-R 600 K8 -> R6 -> GSF 1250A -> GSX 1300R Hayabusa -> ...

W zakręt można wejść z każdą prędkością - gorzej z wyjściem z niego…

Tel. 500273677
ODPOWIEDZ