07.07.07 - Szkolenie z ratownictwa na drodze

Dział dla Braci z województwa zachodnio-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: FUTEK

ODPOWIEDZ
legion

07.07.07 - Szkolenie z ratownictwa na drodze

Post autor: legion »

dwano , dawno temu........ mialem taki pomysl by zrobic sobie szkolenie ratownictwa medycznego... a tak by niesc pomoc na drodze...i teraz dzieki naszym przyjaciolom ze stowarzynia Victoria i ratownictwu medycznemu z Kolobrzegu mamy mozliwosc zrobic sobie taki kurs. koszt jego wynosi 20 pln ( !! ) razem z pisemnym certyfikatem. :) nie widze mozliwosci by ktos od nas nie zaliczyl tego szkolenia , wiec przygotujcie sie ze do imprezy w Kolobrzegu ( lub w czasie niej ) odbedzie sie w/w szkolenie ( to dla mojego i waszego dobra - jak mnie cos trafi na drodze bedziecie mogli mnie uratowac - w koncu krola ma sie jednego he he ) a tak na serio : chcemy poprawic wizerunek motocyklistow wiec chce oglosic 30 czerwca przed mediami(a bedzie ich troche) ze motocyklisci to nie tylko wariaty na 2 kolkach ale tez osoby niosace pomoc w miejscach gdzie nie dojedzie tak szybko karetka (oczywiscie bardziej zalezy mi by ktos kto jedzie obok udzieli mi i innym fachowej pomocy w razie czego ). wiec coz dalej rzec....... i oczywiscie dla naszych gosci co przybeda z kranca naszego pieknego kraju tez takie szkolenie oferujemy.
Ps dla zlosliwych : wiem ze to nie moj pomysl ( ratownicy na moto ) ale idea sluszna wiec jak mamy mozliwosc jej propagowania podpisuje sie dwoma recami pod tym ...i nogami tez
Ewik
Naciagacz Łańcucha
Posty: 179
Rejestracja: pn, 30 sty 2006, 11:20
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

tak a propo ratownictwa na motorach

Post autor: Ewik »

GrudiLee

Post autor: GrudiLee »

Czy możesz napisać coś więcej w temacie z kim się kontaktować aby takie szkolenie zorganizować. Z Wa-wy dleko do was a może byśmy sobie też szkolonko zrobili :D
Pushkin
Moderator
Moderator
Posty: 912
Rejestracja: czw, 23 lut 2006, 21:55
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wołów
Otrzymane Polubienia: 8

Post autor: Pushkin »

Kiedyś uczestniczyłem w takim szkolonku (za czasów Precli - co niektórzy wiedzą o co chodzi :). Na pewno warto - wiele ciekawych rzeczy, poprawnych zachowań - ja też już jakieś 2 tyg temu zacząłem rozmowy w sprawie szkolenia, ale od służby medycznej dowiedziałem się, ze jeśli ma to być tylko szkolenie - no problem, ale jeśli ma być zakończone egzaminem i certyfikatem - to już przez Wrocław musi iść (ale jak coś - to zgłoszę się w tej sprawie po szkoleniu na priva do Ciebie Legionie - zresztą już tradycyjnie :) ).

Pozdr.
Pushkin
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, a człowiek swoje moto rozumie.
GS550M KATANA, GSX1200 INAZUMA-wspaniałe wspomnienia->GSX750S KATANA SREBRNA STRZAŁA po grobową deskę & GSX1400 K4 HELLBOY
Kom. 506 171 241
legion

Post autor: legion »

Ewik > przeciez pisalem z nie moj pomysl ( moje marzenie bylo ino) co do rafaela - dzieki, za blizko kosciola he he ( nie ujmujac nic nikomu )
Grundilee >u nas jeszcze lok to organizuje ( ratownictwo drogowe ) niestety trwa to dluzej i kosztuje pewnie troche wiecej - ale pozniej mozesz w karetkech jezdzic z tym patentem , chyba ze mam info stare ). proponuje poszukac w ratownictwie ochotniczym . jak nie znajdziesz zapytam naszych przyjaciol o adres gdzie masz sie zglosic . ( najlepiej dawaj do nas do kolobrzegu :) ) w razie czego daj info na PW
Pushkin > jak chcesz to w 3-miescie mozesz nawet z certyfikatem USA zdobyc ( serio) koszt 100 ZL + dojazd. ale za to honorowany w stanach.Podam ci nr kontaktowy na PW jak chcesz.
siostry i bracia chodzi o dwie rzeczy : Ludzkie zycie ( i nie wazne czy wypadek byl na moto czy w puszce !! ) i ( mniej wazny aspekt sprawy ) o to bysmy wrescie byli postrzegani jako ratujacy zycie a nie dawcy organow
FUTEK
Moderator
Moderator
Posty: 3251
Rejestracja: śr, 13 gru 2006, 06:56
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Stargard

Post autor: FUTEK »

witam
ja się raczej z wami wybiorę do Kołobrzegu na to szkolenie, napewno się przyda kiedyś chociaż wolałbym aby nie.
Legion jak bedziesz znał więcej szczegółów odnośnie wyjazdu to daj znac.

pozdrawiam
Pozdrawiam Radek
H-CB1 ->SV 650sK3->GSR750 L01+Tytan Akrapek->GSR1200+Tytan Akrapek
601 795 498
BS - radoslaw.fut@futex.pl
B RH+
mikiet

Post autor: mikiet »

I to jest genialny pomysł! ja wybieram się z Wami do bagicza i mam nadzieję nauczyć się czegoś nowego-kiedyś byłem na kursie (nie skończyłem) w szkole. nauczyłem się wielu rzeczy, na szczęście się to nie przydało i mam nadzieję że nie przyda. Taką wiedzę trzeba posiadać.
Gratuluję pomysłu
legion

Post autor: legion »

mala zmiana planow :( niestety 30 .06 jest juz zarezerwowany dla kogos innego wiec nasze szkolenie odbedzie sie tydzien pozniej
wieczorem podam adres gdzie trzeba poslac swoje dane
legion

Post autor: legion »

a wiec : potrzebne sa dane takie jak imie , nazwisko , adres, pesel , data urodzenia itp i te dane trzeba wyslac na adres Magdy z ratownictwa ( adres dla zainteresowanych na PW ) ona juz posle to komu trza :) na szkolenie zaopatrzyc sie w zdjecie ( najlepiej aktualne :D ) . z tego co sie na szybkiego zdarzylem dowiedziec dostaniemy troche literatury cobysmy troche sobie teorii przyswoili i za dwa tyg. mamy szkolenie praktyczne.mam nadzieje ze te troche nauki was nie zniecheci do calego przedsiewziecia. chetni zglaszac sie na PW po adres @ do Magdy
mikiet

Post autor: mikiet »

ale jak rozumiem odbędzie się to w Kołobrzegu, tak?proszę dodaj to do wypowiedzi, żeby nie zaśmiecać
legion

Post autor: legion »

niestety mikiet ale szkolenie odbedzie sie w szczecinie . jezeli jest to problem dla ciebie to moze uda mi sie cie gdzies wcisnac do innej grupy blizej ciebie. a co do samego szkolenia : panowie jak na razie tylko dwie osoby poslaly swoje dane !! szkolenie odbedzie sie dopiero po okolo 2 tyg od zamkniecia listy a te chcialbym zamknac jak bedziemy juz wszyscy zgloszeni , wiec prosze mi sie nie obijac !! ja wiem ze sa zaliczenia , praca i inne takie ale to naprawde zajmuje tylko 2 minuty.
Perun
The Real One
The Real One
Posty: 111
Rejestracja: wt, 23 lis 2004, 20:16
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Perun »

To i ja proszę o namiary, jeśli owo szkolenie w Szczecinie odbywać się będzie. Może wreszcie będę miał okazje poznać się w "realu" z kolegami:)))
Niechaj w bakach nigdy nie zabraknie nam paliwa, a kobiety nasze i nie nasze zawsze będą skore ;)
legion

Post autor: legion »

Panowie maruderzy : jutro wieczorem zostaje zamknieta lista wiec kto reflektuje niech posyla swoje dane . po zamknieciu listy bedzie ustalony dokladny termin i miejsce szkolenia .
ODPOWIEDZ