Prośba o obejrzenie moto

Dział dla Braci z województwa zachodnio-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: FUTEK

ODPOWIEDZ
Rychu
BS Brother
BS Brother
Posty: 239
Rejestracja: śr, 20 cze 2007, 16:20
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Jaszkowa Górna/ Kotlina Kłodzka
Otrzymane Polubienia: 2

Prośba o obejrzenie moto

Post autor: Rychu »

Witam, :help:

Mam prośbę, czy mógłby ktoś pooglądać RF z ogłoszenia?
Ewentualne wnioski proszę wrzucić na gg
Z góry dzięki za pomoc !

Pozdrawiam

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M461776
SV 650 N '03


tel. 504 168 948
AB Rh+
legion

Post autor: legion »

nie ma problemu- sprawdzimy jutro lub pojutrze , ale cos mi sie zdaje ze to znany sprzet z tego ze czesto zmienia wlasciciela ( jak sie to potwierdzi to powiem ci cobys sobie glowy nie zawracal ) jutro zadzwonie do goscia i sie umowie na spotkanie. wieczorkiem sie odezwe
legion

Post autor: legion »

odpusc sobie ! masz tu strone komisu gdzie stoi on juz bardzo dlugo , bo kto go wezmie zaraz oddaje ( tak slyszalem ) - to jest wielka mina !!!!
http://www.suzuki.tu.pl/
wejdz tam na komis i zakladka sportowo-turystyczne . moja polowica obejzala sprzeta na necie i sie okazalo ze to te same moto (a te juz ogladalem dla siebie wiec znam jego historie ). ten sam rok ten sam przebieg i te same siedzenie - widzialem naocznie je dlatego pisalem ze chyba znam te moto. w sumie ta co razem z nia stoi 900 jest w dobrym stanie lecz wlasciciel nie chce spuscic z ceny wiec tez motocykl stoi ze dwa sezony . ( mowie o tym linku co go podalem powyzej - sa dwie kolo siebie wystawione ) jak chcesz moge jeszcze potwierdzic czy to te same sprzety - dzwon na tel.
dayanek

Post autor: dayanek »

Jeśli to to samo moto, co w komisie u dealera Suzuki T. w naszym mieście, to rzeczywiście sobie odpuść.
Stoi tam już przynajmniej dwa - a coś mi się zdaje że więcej - lat.
Taki sprzęt przechodni.
Od właściciela do właściciela - słyszałem z pewnego źródła - od mechaniorów.
pozdrav
--
dayanek
Rychu
BS Brother
BS Brother
Posty: 239
Rejestracja: śr, 20 cze 2007, 16:20
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Jaszkowa Górna/ Kotlina Kłodzka
Otrzymane Polubienia: 2

Post autor: Rychu »

Dzięki chłopaki za wstępne info
Następna maszynka wyeliminowana :(
Od samego początku coś mi nie pasowało: jakby cena troszeczkę za niska ale pomyślałem, że może akurat.
Szukam dalej może znajdę coś wartego uwagi.

Jeszcze raz Wielkie Dzięki

Pozdro :peace:
SV 650 N '03


tel. 504 168 948
AB Rh+
ODPOWIEDZ