21.07.2007 Parada weselna na moim ślubie :)

Dział dla Braci z województwa łódzkiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

ODPOWIEDZ
musi88

21.07.2007 Parada weselna na moim ślubie :)

Post autor: musi88 »

No to nastała teraz na mnie pora :? :P Ach te śluby coś w tym roku ich dużo :lol:


Chciałbym wszystkich zaprosić do wzięcia udziału w orszaku weselnym w dniu moich zaślubin, które odbędą się 21.07.2007 r. o godz. 17.00. Wcześniej zaplanowana jest zbiórka o godz 15.20 pod moim blokiem w Konstantynowie Łódzkim na ul. Zgierskiej 20. Parę osób wie zapewne gdzie to jest a i ja służę pomocą dla osób, które nie będą mogły znaleźć tegoż oto miejsca. Następnie o godz 15.40 planowany jest wyjazd do Panny Młodej. Trasa będzie wiodła do rogu Aleksandrowskiej a Szczecińskiej więc niedaleko od mojego domu. Po krótkim błogosławieństwie podjedziemy paręset metrów do Kościoła Miłosierdzia Bożego, w którym to odbędzie się ceremonia zaślubin. Następnie jeśli ktoś wytrwa (mam taką skromną nadzieję :jezyk: ) ruszymy wszyscy do restauracji Złota Kaczka mieszczącej się na ul. Rąbieńskiej. Co do dokładnego przebiegu trasy opowiem na środowym spotkaniu w Ironie. Na pewno parę osób także wtajemniczę gdzie dokładnie mamy przystanki w całej paradzie weselnej gdyż motocykle będą prowadziły nas do wcześniej wymienionych miejsc i głupio gdyby obrały inny kierunek. No nic to do zobaczonka w środę i oby dotrwać, przetrwać i dać radę.


Przybywajcie licznie :twisted: :peace:

A oto zaproszenie dla wszystkich :)

Obrazek
Pushkin
Moderator
Moderator
Posty: 912
Rejestracja: czw, 23 lut 2006, 21:55
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wołów
Otrzymane Polubienia: 8

Post autor: Pushkin »

Serdeczne gratulacje,
jestem z Wami całym sercem, choć osobiście zapewene nie dane mi będzie (roztraskałem auto a moja kicia dalej w serwisie). Tak czy owak - wszystkiego najlepszego!

Pozdr.
Pushkin
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, a człowiek swoje moto rozumie.
GS550M KATANA, GSX1200 INAZUMA-wspaniałe wspomnienia->GSX750S KATANA SREBRNA STRZAŁA po grobową deskę & GSX1400 K4 HELLBOY
Kom. 506 171 241
voyteck

Post autor: voyteck »

Gratulacje i najlepszego na nowej, wspólnej drodze!
Na paradzie będziem obowiązkowo. W komplecie:D
Pozdr.
voyteck

PS. Jakby ktoś chciał jeszcze dołączyć a nie wiedział jak do Marcina trafić to start z Łodzi z pl.Dąbrowskiego o 14.50.
musi88

Post autor: musi88 »

Orszak wypadł wspaniale :D Tyle motongów juz dawno nie widziałem hehe Wielkie dzięki dla tych co przyjechali, dla BS Łódź za eskortę. Voyteck Tobie za wspaniałe przeprowadzenie całej uroczystej parady po mieście Łodzi ;) i wszystkim życzliwym, którzy z jakiś tam powodów nie mogli przyjechać ale byli z nami :!:

pozdrawiamy
Agusia i Marcin
ODPOWIEDZ