MIELOCH stracił SUZUKI

Dział dla Braci z województwa wielkopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.
Hube

MIELOCH stracił SUZUKI

Post autor: Hube »

:jumpie: :jumpie: !! !! Moi kochani !! !! :jumpie: :jumpie:

Z pewną przyjemnością z jednej strony oraz żalem z drugiej strony informuję, że firma MIELOCHMOTOCYKLE nie jest już AUTORYZOWANYM DEALEREM SUZUKI w POZNANIU.

Koncesja firmie :? MIELOCH została odebrana około tygodnia temu.

Nie chcę oceniać publicznie tego faktu, ale kto miał przyjemność z nimi współpracować ma zdania na ten temat.

Pytanie: kto przejmie obowiązki serwisowe i kto zajmie się sprzedażą SUZUKI w Poznaniu.

Pozdrawiam mile zaskoczonych ta informacją :peace: i pocieszam tych, którzy się zawiedli :uscisk:

Koniec :Banana2: walenia "bananów" w dupę !!
karus

Re: MIELOCH stracił SUZUKI

Post autor: karus »

:jumpie: :jumpie: :jumpie:
mam nadziejeze teraz przejmnie wladze jakis normalny dealer
GrudiLee

Re: MIELOCH stracił SUZUKI

Post autor: GrudiLee »

Sprawy nie znam, ale po radości jaka zapanowała w Poznaniu wnoszę, że byli nie fajni :twisted:
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Re: MIELOCH stracił SUZUKI

Post autor: qgel »

no i ja musze dodac swoje 3 grosze na minus dla Mielocha - mimo, że GSR sprawuje sie wzorowo.
Doliczanie prowizji za płatność kartą (musileśmy z Mar`em objeżdżać bankomaty na miejscu, żeby obniżyć koszt zakupu...), brak chęci dogadania sie co do formy płatności oraz "twarde" podejście do klienta, powodują, że nie żal mi straty takiego dealera
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
Piniu
Śmigający inaczej...
Posty: 777
Rejestracja: pn, 1 sty 2007, 21:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: MIELOCH stracił SUZUKI

Post autor: Piniu »

Hube pisze::jumpie: :jumpie: !! !! Moi kochani !! !! :jumpie: :jumpie:

Z pewną przyjemnością z jednej strony oraz żalem z drugiej strony informuję, że firma MIELOCHMOTOCYKLE nie jest już AUTORYZOWANYM DEALEREM SUZUKI w POZNANIU.

Koncesja firmie :? MIELOCH została odebrana około tygodnia temu.

Nie chcę oceniać publicznie tego faktu, ale kto miał przyjemność z nimi współpracować ma zdania na ten temat.

Pytanie: kto przejmie obowiązki serwisowe i kto zajmie się sprzedażą SUZUKI w Poznaniu.

Pozdrawiam mile zaskoczonych ta informacją :peace: i pocieszam tych, którzy się zawiedli :uscisk:

Koniec :Banana2: walenia "bananów" w dupę !!
...no tak Hube wrócił z urlopu i "zwolnił" dealera.
A tak na serio to zawsze miałem wrażenie że jestem w tym salonie intruzem, nie proszonym gościem. Jeśli ktoś traktuje takie wyróżnienie jakim jest reprezentowanie marki Suzuki jak kara -to mi go nie szkoda. Bye Bye
Hugo

Re: MIELOCH stracił SUZUKI

Post autor: Hugo »

Witam

No to Miel ... oh bedzie teraz sprzedawal tylko skuterki :wink:

Ma to na co pracował.
Kynias
BS Brother
BS Brother
Posty: 674
Rejestracja: czw, 29 wrz 2005, 13:54
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: MIELOCH stracił SUZUKI

Post autor: Kynias »

hehe należało mu się...m.in. za podejście do klienta - brak słów.
link do potwierdzenia tej informacji - Miel... zniknął :D
http://www.suzuki-moto.pl/page.php?id=dealer
Pzdr
Kynias

........ -> GSX-R 600 K8 -> R6 -> GSF 1250A -> GSX 1300R Hayabusa -> ...

W zakręt można wejść z każdą prędkością - gorzej z wyjściem z niego…

Tel. 500273677
Hube

Re: MIELOCH stracił SUZUKI

Post autor: Hube »

Ciekawe czy taki dealer to dobry biznes?? Może warto byłoby HUBE SUZI
Piniu
Śmigający inaczej...
Posty: 777
Rejestracja: pn, 1 sty 2007, 21:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: MIELOCH stracił SUZUKI

Post autor: Piniu »

Hube pisze:Ciekawe czy taki dealer to dobry biznes?? Może warto byłoby HUBE SUZI
Nie ma "złych biznesów" są tylko źle prowadzone ;-) ...Hube Piniu Suzi Moto
Kynias
BS Brother
BS Brother
Posty: 674
Rejestracja: czw, 29 wrz 2005, 13:54
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: MIELOCH stracił SUZUKI

Post autor: Kynias »

Piniu dobrze gadasz... :) ale...
Piniu pisze: ...Hube Piniu Suzi Moto
Zapomniałeś o mnie :P
Hube Piniu Kynias Suzi Moto hehe
Tak już lepiej ;)
Kynias

........ -> GSX-R 600 K8 -> R6 -> GSF 1250A -> GSX 1300R Hayabusa -> ...

W zakręt można wejść z każdą prędkością - gorzej z wyjściem z niego…

Tel. 500273677
Broda
Lajtowy Motonita
Posty: 579
Rejestracja: wt, 6 wrz 2005, 09:52
Województwo: -
Lokalizacja: WARSZAWA/3miasto

Re: MIELOCH stracił SUZUKI

Post autor: Broda »

jako diler suzuki, musze sie przyznac ze rowniez pobieramy marze od tranzakcji zawieranych karta(pow 1000zł). Niestety takie sa twarde prawa rynku... Osobiscie jestem troche zdziwiony faktem ze tak sie cieszycie z faktu, iz odpadł wam jedyny diler SUZUKI. Jaki by nie był, lub był to diler Suzuki...

jestem ciekaw czy teraz bedzie atak na moja osobe? :(
Lokalny diler opium
opium*-bo motocykl jest jak narkotyk
Hube

Re: MIELOCH stracił SUZUKI

Post autor: Hube »

Kolego Broda,

Chciałbym, żeby Twój post był prowokacją, choć na nią nie wygląda...
Broda pisze:jako diler suzuki, musze sie przyznac ze rowniez pobieramy marze od tranzakcji zawieranych karta(pow 1000zł). Niestety takie sa twarde prawa rynku...
To nie są twarde prawa rynku tylko brak konkurencji albo zmowa dealerów, że u nikogo nie zapłaci się kartą za zakup > 1000 zł bez dodatkowych kosztów. Robię zakup za konkretną kwotę, a kosztami płatności kartą (prowizja firmy obsługującej terminale itp) obciąża się mnie. To nonsens i nierynkowe zachowanie. To Wam - dealerom - zależy na sprzedaży, a ja klient dokonuję wyboru czy kupuję u Ciebie czy stragan obok. Ale jak można wybrać stragan obok, skoro jego właściciel też obciąży mnie swoimi kosztami transakcji bezgotówkowej - płatności kartą.

Jeśli to jest dla Ciebie twarde prawo rynku, to ja mówię pass i nie dyskutuję dalej z Tobą o prawach rynku.

Bez urazy, jak rzekł Edgar Gosiewski.

Broda pisze: Osobiscie jestem troche zdziwiony faktem ze tak sie cieszycie z faktu, iz odpadł wam jedyny diler SUZUKI. Jaki by nie był, lub był to diler Suzuki...

Lepszy ojciec alkoholik niż żaden... Taaa

Nikt się nie cieszy, że odpadł jedyny dealer Suzuki w Poznaniu. Jeśli byłoby w Poznaniu dwóch dealerów Suzuki, zniknięcia Mielocha nikt by nie zauważył, bo nie miałby on klientów!! Osobiście wyraziłem żal z tej informacji [odebranie autoryzacji], ale, jak rzekł Piniu, "zawsze miałem wrażenie że jestem w tym salonie intruzem, nie proszonym gościem. Jeśli ktoś traktuje takie wyróżnienie jakim jest reprezentowanie marki Suzuki jak kara -to mi go nie szkoda."

Widocznie z ludźmi (nie wszystkimi oczywiście) od Mielocha miałeś do czynienia jedynie na imprezach firmowych, a wtedy wszyscy są ok.

Mi będzie brakowało (choć pewnie nie długo, bo zaraz ktoś się znajdzie) dealera Suzuki w Poznaniu, choćby z racji serwisu, ale drugiego moto raczej bym tam nie kupił.

Broda pisze: jestem ciekaw czy teraz bedzie atak na moja osobe? :(
Trochę mylisz pojęcia. Po pierwsze nie było ataku na nikogo więc, bynajmniej z mojej strony, nie będzie i na Ciebie, bo niby za co i po h** w ogóle atakować???? Występujesz z drugiej strony - jako dealer motocykli słusznej marki - więc rozumiem Twoje oburzenie, ale żaden post nie był krytyką czy wyrazem negatywnych emocji pod adresem dealera Suzuki, a jedynie pod adresem konkretnej firmy - Mieloch Motocykle, jakiejkolwiek marki dealerem firma by ta nie była.

Tak czy inaczej POZDRO dla Ciebie i piątka na drodze, jak się miniemy.

Hube 'Zyga'
Broda
Lajtowy Motonita
Posty: 579
Rejestracja: wt, 6 wrz 2005, 09:52
Województwo: -
Lokalizacja: WARSZAWA/3miasto

Re: MIELOCH stracił SUZUKI

Post autor: Broda »

hehehehe wiesz na temat cen,prowizji, moglibyśmy dyskutowac godzinami... Jezli nie pasuje Ci płatność karta, zawsze pozostaje przelwe on-line lub gotówka. Weź pod uwage ze udzielony rabat klientowi na motocykl, akcesoria + prowzja z karty doprowadze do tego iz takowa tranzakcja jest ekonomicznie nie uzasadniona... Ta branza powli robi sie dla pasjonatów motocykli... w ogniwie smp-->diler-->klient diler zawsze dostaje po dupie... on jest najgorszy...
z Mielochami akurat nie miałem mozliwosci imprezowania... znam ich od strony raczej branzowej ;) mimo to i tak wlk strata..
Lokalny diler opium
opium*-bo motocykl jest jak narkotyk
Kondziu

Re: MIELOCH stracił SUZUKI

Post autor: Kondziu »

Witam Hube , bierz sie za ten interes , będzie można sobie sprzęty po znajomości potestować... :D.
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Re: MIELOCH stracił SUZUKI

Post autor: qgel »

Broda pisze:...Jezli nie pasuje Ci płatność karta, zawsze pozostaje przelwe on-line lub gotówka...
przelew on-line zostal przez Mielocha odrzucony juz na wstepie rozmowy... mimo, ze bylem gotow przelac mu kase od reki, przy nich, na ich komputerze... Mar z Kudlatym musieli czekac na mnie ponad 2 godziny, zanim sie dogadalem, ze place gotowka i reszte pokrywam karta + pokrywam prowizje...
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
Zablokowany