zbliza sie dluuuuugi weekend

Dział dla Braci z województwa wielkopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.
ODPOWIEDZ
Dawid

zbliza sie dluuuuugi weekend

Post autor: Dawid »

Panowie juz za chwile kolejny dlugi weekend moze ustalimy jakas ciekawa trase na te dni? co Wy na to? bo nie zamierzam latac od siwatel do swiatel :) lub 40ty juz raz leciec Poznan Biedrusko Poznan :)

Czekam na propozycje
Dawid
Hube

Re: zbliza sie dluuuuugi weekend

Post autor: Hube »

Od 11 do 15 sierpnia jestem członkiem nieczynnym, bo wybieramy się (zresztą na V-Stromie, tak panowie, pamiętam, że go mam) do Jasienicy Rosielnej k. Rzeszowa. Dupa już boli...

A może 16go lub 17go szanowni Braciszkowie wybiorą się ze mną do Ostrzeszowa na spotkanie Brata Kondzia i Pawła ?? A2 do Konina i później na Kalisz - Ostrów Wlkp. - Ostrzeszów (ponoć świetny asfalt :mrgreen: )

Hee???
Kynias
BS Brother
BS Brother
Posty: 674
Rejestracja: czw, 29 wrz 2005, 13:54
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: zbliza sie dluuuuugi weekend

Post autor: Kynias »

Dawid pisze:Panowie juz za chwile kolejny dlugi weekend moze ustalimy jakas ciekawa trase na te dni?
NO wypadało by ale:
Po pierwsze od piątku pogoda w poznaniu ma się załamać-oby nie bo...
Po drugie na torze w weekend jest kolejna piąta runda, na którą wypadało by podjechać - ja będę na pewno :)
Link - http://www.bractwo-suzuki.com.pl/forum/ ... =28&t=7443
Hube pisze:zresztą na V-Stromie
No i to rozumiem. SUZUKI rządzi a nie jakieś tam MT ;)
Hube pisze:A może 16go lub 17go szanowni Braciszkowie wybiorą się ze mną do Ostrzeszowa na spotkanie Brata Kondzia i Pawła ?? A2 do Konina i później na Kalisz - Ostrów Wlkp. - Ostrzeszów (ponoć świetny asfalt :mrgreen: )
Jak będę w Poznaniu to na 100% jadę :)
Kynias

........ -> GSX-R 600 K8 -> R6 -> GSF 1250A -> GSX 1300R Hayabusa -> ...

W zakręt można wejść z każdą prędkością - gorzej z wyjściem z niego…

Tel. 500273677
Hube

Re: zbliza sie dluuuuugi weekend

Post autor: Hube »

To jak, Braciszkowie - jutro (17.08.07) w godzinach popołudniowych - 15ta - 16ta na koń i w drogę!!

Zbieram deklaracje, tu lub na tel.

W razie braku chętnych jadę sam. Kondziu, szykuj Pawła, kiełbasę i grilla.

Pa dziewczyny
Piniu
Śmigający inaczej...
Posty: 777
Rejestracja: pn, 1 sty 2007, 21:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: zbliza sie dluuuuugi weekend

Post autor: Piniu »

...będzie grill??? Łe tey, jadę :D
Piniu
Kondziu

Re: zbliza sie dluuuuugi weekend

Post autor: Kondziu »

Przybyli , odwiedzili, grilla opróżnili i niestety w deszczu odjechali.... Dzięki za odwiedziny Hube, Pinu i Kruto !!
Hube

Re: zbliza sie dluuuuugi weekend

Post autor: Hube »

No to tak... Bracia i Siostry... jak na miłe spotkanie i malego grylla to do Kondzia jak w dym. Kondziu, raz jeszcze dzięki za wystawną kolację! - wielce mnie zaskoczyłeś. Droga powrotna 40/60 deszcz/po deszczu. No to teraz ja na wiosnę na grylla zapraszam - będzie wtedy gdzie :jem: /Przeźmierowo/. Dzięki za wspólną drogę Piniu i za przewodnika Kruto.

Pzdr
Piniu
Śmigający inaczej...
Posty: 777
Rejestracja: pn, 1 sty 2007, 21:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: zbliza sie dluuuuugi weekend

Post autor: Piniu »

Dzięki Kondziu -kiełbacha z grilla pyszna, droga dzięki Kruto "na sKruto" szybka, a dzięki Hube całkiem sympatyczna.
ps. a do Hube na grilla (jak się przeprowadzi do Przeźmierowa) -będzie można wlecieć prosto z toru 8)
Pzdr
kruto

Re: zbliza sie dluuuuugi weekend

Post autor: kruto »

Hey Hey chlopaki wielkie podziekowania dla KONDIA za grilla dla spragnionych jadla motocyklistow , HUBE I PINIU dzieki za podziekowania za funkjcje przewodnika ale cala przyjemnosc po mojej stronie :D :D jazda z bracmi to wielka przyjemnosc , szkoda ze KONDZIU nie nas nie odprowadzil z Oszczeszowa :D :D pewnie mu szkoda bylo paliwa :cry: zbiera wkoncu na HAYE no i ten MT01 HUBE sliczny szkoda ze nie suzuki :D
ODPOWIEDZ