Wyjazd "na rybę" 15.08

Dział dla Braci z województwa wielkopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.
ODPOWIEDZ
Piniu
Śmigający inaczej...
Posty: 777
Rejestracja: pn, 1 sty 2007, 21:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Wyjazd "na rybę" 15.08

Post autor: Piniu »

Czołem
Jak w temacie 15-08 (środa) okolice Kołobrzegu dokładnie Dźwirzyno. Zbiórka 8:30 BP przy rondzie Obornickim (wylot na Piłe), trasą przez Wałcz/Połczyn Zdrój. Na miejscu odpoczynek, pyszna ryba i powrót. -chętnych zapraszam. (narazie jest nas trzech)

Piniu
mir
BS Brother
BS Brother
Posty: 738
Rejestracja: ndz, 5 lut 2006, 00:34
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Re: Wyjazd "na rybę" 15.08

Post autor: mir »

zaczepiłbym się z wami z Piły ale wypada mi zapłon i kolana mi się zrobiły fioletowe za duże ryzyko bo to ponad 180 km. Życzę smacznej rybki. Polecam ostatnią smażalnie przy kanale po lewej. Pozdro
606-451-421 Play
Milano-buty.pl - markowe buty
https://allegro.pl/listing?string=znami ... i-1-1-0425

CZ175, vz 800/98, xv1900/07, GSX1300R/08, ?....
A1+
Kynias
BS Brother
BS Brother
Posty: 674
Rejestracja: czw, 29 wrz 2005, 13:54
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: Wyjazd "na rybę" 15.08

Post autor: Kynias »

Qrde ja niestety nie mogę z wami jechać - ale dolina... co prawda również wybieram się nad morze ale puszką :/ i nie w rejony Kołobrzegu tylko Międzyzdroje.
No ale życzę wam udanego wyjazdu i szczęśliwego powrotu.
Piniu czekam na relacje wypadu na kom :)
Pzdr
Kynias

........ -> GSX-R 600 K8 -> R6 -> GSF 1250A -> GSX 1300R Hayabusa -> ...

W zakręt można wejść z każdą prędkością - gorzej z wyjściem z niego…

Tel. 500273677
Piniu
Śmigający inaczej...
Posty: 777
Rejestracja: pn, 1 sty 2007, 21:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Wyjazd "na rybę" 15.08

Post autor: Piniu »

Wyjazd udany, ryba pyszna (w ostaniej smażalni po lewej stronie ;-)) pogoda super, piach w uszach...
A tak przy okazji jeśli ktoś wybiera się do Kołobrzegu trasą przez poj Drawskie (Wałcz, Czaplinek, Połczyn Zdrój, Białogard) zdecydowanie ODRADZAM trasę od Połczyna przez Białogard (163) to co zrobili drogowcy woła o pomste do nieba -odcinek kilkunastu kilometrów wysypany "gryzikiem"!!! Ograniczenie do 30km/h, niebiescy z "suszarkami" my max 40km/h a puszki stówką -jaki jest efekt takiej jazdy wiadomo :evil:
Dlatego polecam w Połczynie kierować się na Świdwin (152) a potem (162) do Kołobrzegu -bardzo fajna pusta droga

Pozdrawiam Piniu
ODPOWIEDZ