Spotkanie w Koszalinie

Dział dla Braci z województwa zachodnio-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: FUTEK

qNTos

Re: Spotkanie w Koszalinie

Post autor: qNTos »

legion suczki miec nie bedzie ale ja sie chetnie wybiore o ile jutro bede zywy (dzis impreza) :P
WinCenT

Re: Spotkanie w Koszalinie

Post autor: WinCenT »

spozniony ale bede !!
AdamOSA
BS Brother
BS Brother
Posty: 492
Rejestracja: pn, 13 cze 2005, 19:25
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: trójmiasto

Re: Spotkanie w Koszalinie

Post autor: AdamOSA »

HA HA ! Dawno sie tak dobrze nie bawiłem !
Serdeczne dzieki mikiet za spotkanie .
Tor faktycznie fajny , niech żałują Ci co nie dojechali .
Nie obyło się bez emocji , oczywiście kto ?....... no ja , dodałem dodatkowego lansu z drugiej strony do pierdzipęda .
Przestrzegają mnie co prawda że jak tak dalej pójdzie to do przyszłego sezony nic mi ze sprzęta nie zostanie i puchar suzuki to na hulajnodze będe śmigał .
No ale jak się nie wywrócisz to się nie nauczysz . :D A muszę powiedzieć że na torze kartingowym to dopiero trzeba się wiercić .

Jeszcze raz dzieki za spotkanie . Oby częściej .

OSA
Simson SR2,WSK,JUNAK,XS400(jeszcze nie wiedziałem że SUZI jest najlepsze),GSXR400 - wynalazek , małżeństwo , chwila nieuwagi żony - GSX1300R
No i jest wymarzony pierdopęd na tor !! ( w 2012 niestety zdrada :-) )
A do wiosny na DR-Z 400SM lub E
WinCenT

Re: Spotkanie w Koszalinie

Post autor: WinCenT »

było zajefajnie, pogoda przypisała.
Nastepne spotkanko w naszym regionie :D (albo gdzies nas morzem :mrgreen: )
dzieki dla tych ktorzy przybyli, oraz dla organizatora :!:
FUTEK
Moderator
Moderator
Posty: 3251
Rejestracja: śr, 13 gru 2006, 06:56
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Stargard

Re: Spotkanie w Koszalinie

Post autor: FUTEK »

witam Chłopaki. szkoda ze tak późno podjeliście decyzje o wyjeździe, jak bym wczesniej wiedział to tez przybył. a tak wstałem po imprezie dopiero o 13 i wielki ból głowy mi toważyszył. mam nadzieje ze następnym razem was nie zawiode.


PS. AdamOsa moje moto jest juz w pełni sprawne. Pozdrawiam
Pozdrawiam Radek
H-CB1 ->SV 650sK3->GSR750 L01+Tytan Akrapek->GSR1200+Tytan Akrapek
601 795 498
BS - radoslaw.fut@futex.pl
B RH+
mikiet

Re: Spotkanie w Koszalinie

Post autor: mikiet »

Dzięki wielkie wszystkim za przyjazd! Było suuuper, a byłoby jeszcze fajniej gdyby nie prawa strona Osy i gdyby nie gwóźdź w mojej tylnej oponie (a trafił się tam jeden jak zauważyłem później:)
No to następny wypad do Was!
Jakby co, to Koszalin zawsze na Was czeka!

Pozdrooowienia

EDIT: Jak ktoś ma zdjęcia, to niech napisze na PW, proszę
qNTos

Re: Spotkanie w Koszalinie

Post autor: qNTos »

zdjęcia się właśnie zgrywają na kompa :-) a co do grubego poziomu emocji to powiem Wam że jak człowiek za dużo pojeździ to dosłownie rzygać się chce :spaw: było fajnie, ale następnym razem mam nadzieję że a) będę się lepiej czuł b) skoczymy na piwo do kręgielni :P p.s. Mikiet sory że Ci zabrałem kebaba z surówką :D
ODPOWIEDZ