sentymentalnie

Dział dla Braci z województwa zachodnio-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: FUTEK

ODPOWIEDZ
legion

sentymentalnie

Post autor: legion »

dzis po pracy ( no powiedzmy ze kon po westernie tak zje...ny nie jest jak ja teraz) tak sobie poczytalem nasze stare posty ( mowie o zchodniopom. ) i lezka sie kreci w oku. ludzie ktorych juz nie ma z nami ( lub nigdy nie bylo ) i ci co sa i probowali cos wykrecic w szczecinie .....sentymentalnie mi sie zrobilo na maksa. powiem tylko tak :zrobilismy kawal zajeb.....ej roboty by nasz region wybil sie z dna mapy BS-u . pamietacie wyprawy do Czaplinka , impreze dla daniela , impreza w Bagiczu , nasze piwozlopania ( wtedy niektorych z was zobaczylem pierwszy raz ) imprezki u mnie w chacie ( eye toy was pozdrawia :twisted: )?? kurnia panowie jestescie wielcy !! i niech takie typy jak "Peruny " i im podobni dalej zyja sobie w swoich wirtualnym swiecie !! was znam i was uwazam za Braci i kocham wlasnie Bractwo Suzuki za to ze skupia podobnych nam ludzi !! szacunek panowie !! :beer:
WinCenT

Re: sentymentalnie

Post autor: WinCenT »

nie inaczej szefie !! :jumpie: :spoko:
qNTos

Re: sentymentalnie

Post autor: qNTos »

oby tak dalej Sławek :-) skończy się sezon to znowu rozpoczniemy piwożlopania :] my też pozdrawiamy EyeToya i przede wszystkim ulubiony kielich Agnieszki :D prawda to że jak Legion muzę zapoda to lecą rzeczy z półek :-) a póki co trzeba się z Koszalinem zintegrować, dobra okazja do polatania :mrgreen:
Elvis

Re: sentymentalnie

Post autor: Elvis »

Było dobrze :] ...

... będzie jeszcze lepiej :twisted:
legion

Re: sentymentalnie

Post autor: legion »

Nikos> twoj post wykasowalem z powodu braku w nim tresci nawiazujacej do tematu . a poza tym takie rzeczy pisz na pw
Nikoś
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 698
Rejestracja: pn, 12 mar 2007, 13:40
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

Re: sentymentalnie

Post autor: Nikoś »

Treść mojego posta nawiązywała bezpośrednio do Twojej wypowiedzi - wiec moim zdaniem nie powinien być wykasowany.
Nikoś
www.instagram.com/motoworldadv/
Ambasador marki Spidi :upside_down_face:
studi

Re: sentymentalnie

Post autor: studi »

Nikoś - bez urazy - moderatorem na tym forum jest Legion, więc nie widzę problemu....

posty piszemy do tematów, a "personalnie" wypowiadamy sie na prv, chyba ze to robi moderator dla dobra ogółu...

ps.
nie będę blokował tego wątku, bo myslę że dalej bedzie prowadzona dyskusja zgodnie z tematem :angry_smile:
Abe

Re: sentymentalnie

Post autor: Abe »

Chciałbym zauważyć drodzy bracia, że to co zrobiliśmy w tym sezonie, a o czym legion tak ładnie napisał to jest nic... MY SIE DOPIERO ROZKRĘCIMY W PRZYSZŁYM SEZONIE :D. Zrobiliśmy od cholery startując z dna i moim zdaniem zajefajnie nam to wyszło. Szkoda ze sezon juz się kończy :(
ODPOWIEDZ