Pilnie kupie skrzynie...suzuki gsxf750 r 92

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Super Sport, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: Emil

ODPOWIEDZ
DOMEL

Pilnie kupie skrzynie...suzuki gsxf750 r 92

Post autor: DOMEL »

Witam was! Proszę o pomoc w poszukaniu skrzyni begów do suzi gsxf 750! moze ktos z was cos wie na ten temat! a na Allegro nie ma! Pozdrawiam!
orel

Re: Pilnie kupie skrzynie...suzuki gsxf750 r 92

Post autor: orel »

DOMEL pisze:Witam was! Proszę o pomoc w poszukaniu skrzyni begów do suzi gsxf 750! moze ktos z was cos wie na ten temat! a na Allegro nie ma! Pozdrawiam!
Hej!dzieki za pomoc w szukaniu!
arekbp

Post autor: arekbp »

Hej
Temat skrzyni cwiczylem w swoim GSX600F. I powiem tak : suzuki bardzo sie nie wysililo bo wszystkie skrzynie biegow ma takie same :) Jedyna roznica miedzy GSX600F z 91' a GSF600 z 2003 to +1 mm na flanszy kólka 2-go biegu i nieco dluzszy walek. Przerobilem skrzynie z bandita z 03' do mojej suzy z 91' bo zaczela mi wyskakiwac II. Cala prezerobka kosztowala 10zl -oprocz oleju itp. pracy itp) dla szlifieza ktory zdjol w/w jeden milimetr. Wiec moze poszukaj skrzyni z jakiegos bandita? Ja sprawdzilem jedynie przelozenia w serwisowkach. Potem kupilem skrzynie i nieco sie zdziwilem :) zaskoczenie bylo chwilowe hehe. Na przestrzeni 12 lat oraz 2 modeli moto. zmieniono jedynie nieco walek zdawczy ( dluzszy o 4mm ) i umiejscowienie zabezpieczenia II-go biegu oraz lozysko glownie na walku zdawczym. Ja zeby za duzo nie kombinowac ze starej skrzyni wzielem walek zdawczy oraz lozysko , poczym zeszlifowalem kolko do starej panewki tak aby pasowalo do starego walka i poskladalem skrzynie. CYKA! Wymienilem wszystkie bebechy oczywiscie.Sa takie same. Zmieniono konstrukcyjnie 2 i 3 bieg. Zostaly wzmocnione zeby.Widac suzuki sie kapnelo ze II bieg jest jednak slabowaty i nalezy to zmienic. Wiec zycze powodzonka.
arekbp

Post autor: arekbp »

Acha za skrzynie dalem 450 zl miala 5tys km przejechane. Mam namiar dla ciebie dla ciut drozszego goscia. Poszukaj uzytkownika " schimma" na allegro. Wlasnie sprzedaje 750 na graty. Odemnie chcial 600zl za skrzynie.
Ender

Post autor: Ender »

Witam. Tak sie składa, ze jestem posiadaczem uszkodzonego silnika do GSX600F z 1998r. W zeszłym sezonie pękł w nim wał korbowy i racji tego, że nie opłacało mi sie go naprawiać kupiłem użwany silnik z Niemiec, na którym jeżdżę do dzisiaj (dzięki Bogu :o ) Jeżeli jestes zainteresowany skrzynią możmy sie dogadać. Jak coś pisz na emila. Pozdro.
ODPOWIEDZ