Piątkowy wyjazd do Kamieńczyka

Dział dla Braci z województwa łódzkiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

ODPOWIEDZ
Zocha

Piątkowy wyjazd do Kamieńczyka

Post autor: Zocha »

Witam, czy ktoś z BS łódzkiego (i poludnia PL) wybiera się w piątek do Kamieńczyka i po drodze mija Rawę Maz.? jeśli tak to może polecimy razem? my z bzina planujemy start ok. 15.00-15.20, dołączając do startującej (ok. 16.30) grupy warszawskiej (spotkanie M1 Radzymińska Targówek)
Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

Re: Piątkowy wyjazd do Kamieńczyka

Post autor: Jos. »

Ja planuje jechac z Gostynina w piatek, bo Maku i Aku nastawiaja sie dopiero na sobote. Bede smigac do Wawy przez Sochaczew. Myslalam, zeby wyjechac tak nie za pozno (czyli najwczesniej o jakiejs 10 rano, najpozniej ok. 14). Zocha, pewnie Ci to srednio po drodze, ale na wszelki wypadek pisze, bo moze jednak bedziecie chcieli jechac wczesniej, a w dodatku przez Sochaczew ;)

A reszta Lodzi to kiedy planuje ruszyc do Kamienczyka? Czy ja dobrze widzialam, ze niejaki pan Wonder w kulki sobie leci i nie przybedzie na Zakonczenie Sezonu i tradycji papierowo-toaletowej nie stanie sie zadosc ?? :twisted: :mrgreen:
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
Wonder

Re: Piątkowy wyjazd do Kamieńczyka

Post autor: Wonder »

Niejaki pan wonder przeżywa załamanie finansowo - sesyjne... :( Odbije sobie co trzeba na rozpoczęciu, ale mam nadzieje że w Kamieńczyku 2007 niektórzy odpowiednio chorzy psychicznie podtrzymają tradycję choć troche :twisted: Póki co pozostaje mi wam zazdrościć zakończenia :|
ps. dawno nic nie pisałem, jaki fajny design tego "czegoś" do...eee.. pisania? kolorki są itp, ameryka normalnie :D
voyteck

Re: Piątkowy wyjazd do Kamieńczyka

Post autor: voyteck »

Witam!
Ale żeś Wonder odwalił:/
A wracając do tematu.. Lecimy w piątek. Będziemy śmigać przez Rawę ale raczej nie o tej godzinie:( Pierwszy wylot z Łodzi zaplanowany koło południa a drugi dopiero na 18.
Tak więc do zobaczenia raczej już na miejscu!
Pozdr.
voyteck
Wonder

Re: Piątkowy wyjazd do Kamieńczyka

Post autor: Wonder »

Można powiedzieć że sie trochę przeinwestowałem, w różnych dziedzinach :) zresztą rozmawialiśmy już o tym.
aaa ---gdzie są zdjęcia Józek? 8)
musi88

Re: Piątkowy wyjazd do Kamieńczyka

Post autor: musi88 »

można powiedzieć, że i ja się troszkę "przeinwestowałem" i dlatego nie dam rady z wami polecieć na zakończenie. Chociaż strasznie mi szkoda, bo w zeszłym roku było zaje...ście :!: pozdro
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Re: Piątkowy wyjazd do Kamieńczyka

Post autor: qgel »

bez przesady z tym przeinwestowaniem, od czego jest provident ? najwyżej Sasza potem sobie srebrną cukiernicę od Was zabierze ;)
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
musi88

Re: Piątkowy wyjazd do Kamieńczyka

Post autor: musi88 »

qgel pisze:bez przesady z tym przeinwestowaniem, od czego jest provident ? najwyżej Sasza potem sobie srebrną cukiernicę od Was zabierze ;)
W moim przypadku to "przeinwestowanie" to wymaga głębszej analizy :wink: Już niedługo w grudniu nasze grono powiększy się o nowego braciszka. Tak więc "inwestycja" jak by się nie patrzeć długoterminowa, wymaga dużo wyżeczeń (zaznaczam póki co :mrgreen: ) W przyszłości myślę, że spotkmy się wszyscy w większym gronie, na którymś z imprez organizowanym przez nasze szacowne forum.

pozdrawiam i życzę udanego spotkania :!:
PRZEMEK75

Re: Piątkowy wyjazd do Kamieńczyka

Post autor: PRZEMEK75 »

Mimo duzych chęci, żeby wreszcie poznać szersze grono Sióstr i Braci w Kamieńczyku, z przyczyn czasowych i technicznych :( nie uda mi się tego zralizować. Ale już zaczynam myśleć o rozpoczęciu kolejnego sezonu...
domo00
Głaszczący Kanapę
Posty: 47
Rejestracja: sob, 25 cze 2005, 20:04
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łódź

Re: Piątkowy wyjazd do Kamieńczyka

Post autor: domo00 »

Szczerze mi przykro że nasi Bracia i Siostry z różnych powodów nie mogą jechać :(

Ale ... ryby i ci co nie jadą raczej głosu nie mają w tym temacie !!!
Współczujemy i wypijemy zdrowie za Was i poprawiać mi się na przyszłość ...

My z Gosią lecimy z Łodzi najpóźniej ok 12 i jedziemy przez Rawę prosto do Kamieńczyka
Zobaczymy czy uda nam się z kimś zgadać :)
Jak uda nam sie wyjechać bardzo wcześnie to lecimy solo i zobaczymy sie na miejscu.
A jak nie to może dołączymy do Zochy i reszty :)
Do wieczora sie coś ustali w każdym razie

Do zobaczenia i pozdro
Domin
<< GG: 2384975 >>
Black GS 500E FiveStars:spoko:
http://bikepics.com/members/domo00/
ODPOWIEDZ