prosze o opinie na temat gsxr 600 lub 750

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Super Sport, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: Emil

ODPOWIEDZ
pietja

prosze o opinie na temat gsxr 600 lub 750

Post autor: pietja »

.
Ostatnio zmieniony pt, 15 lut 2008, 22:50 przez pietja, łącznie zmieniany 1 raz.
Timac

Post autor: Timac »

Siemanko.
Dobry wybor.Jezeli jezdziels juz na jakims motorku to kup se 750 a jezeli twoja przygoda sie zaczyna to wybierz 600.
Motory sa bardzo wytrzymale takze ....
DOMEL

Post autor: DOMEL »

Witam! No no gsxr to cos, mam 6-setke i nie nazekam, tak jak przedmówca mówi jezdziłes to 750 nie jezdziłes to 600, ale i tak 600 daje rady! moim zdaniem suzi to full wypas! :D Pozdrawiam
pietja

sradzik

Post autor: pietja »

witam
no wlasnie sioe zastanawiam nad 750 roczniki 2000 2001 . Patrzac na rynek ,jest taka roznica jezeli chodzi o ceny tych rocznikow.Myslalem zeby sobie cos sprowadzic ,ale raczej nie bede mial czasu na szukanie i wyjazd po moto .Jezeli to mozliwe prosilbym o kilka rad na co zwrocic uwage przy kupnie . z gory dzieki.
DOMEL

Post autor: DOMEL »

WITAM PETJA! hmm tez nie jestem dobrym znawcą, ale troszke moze doradze! Ja swoją 6-setke kupiłem tylko dla (koloru) ;-) mega mnie kreęci!!! Pojechałem do goscia, zobaczyłem maszyne w garazu i sie napaliłem , wypłaciłem kase i sprzet stoji juz u mnie ! Jezdzę nie cały rok i jak na razie nie narzekam! Przy zakupie moto, zwróc uwage na tarcze ham. mogą byc juz cienkie lub krzywe, sprawdz tez napęd, czyli łan. z zębatkami, czy silnik równo chodzi na wolnych? i takie tam, czy zadnych wycieków z silnika lub z lag nie widac? w sumie to wszystko da się naprawic, ale po co naprawiac zaraz po kupnie sprzeta!Myslę ze ten rocznik 01 co chcesz kupic bedzie wporzo i nie bedziesz musiał nic gmyrac! Jezeli zle cos napisałem to chłopaki cos dopiszą lub mnie poprawią! To tyle 3-maj się i Pozdrowionka!
panika

Post autor: panika »

Witam Jestem świeżo po zakupie gsxr 750 z 99 r Przebiek według licznika 19900km Silnik wedluk mechanika igła układ jezdny też nie wybity Wymieniłem płyny i olej i przednią opone Dotej pory śmigałem na gsx750f więc taki przyrost mocy robi wrażenie Jeśli lubisz ostrą jazde nie koniecznie na dwóch kołach to polecam Motocykl bardzo stabilny i poręczny i bardzo wygodny Polecam trafny wybór Gorąco pozdrawiam Panika :angry_smile:
ODPOWIEDZ