Pytanko do Poznaniaków

Dział dla Braci z województwa wielkopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.
Zablokowany
Remi
BS Brother
BS Brother
Posty: 949
Rejestracja: pt, 19 maja 2006, 00:12
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok

Pytanko do Poznaniaków

Post autor: Remi »

Potrzebuję pomocy :)

Czy znacie jakieś zagłębia autokomisowe w Waszym mieście? :)
Chodzi mi o takie ulice, gdzie autokomisów jest zatrzęsienie.
Chyba, że ktoś zna jakieś fajne autkomisy gdzie warto zajrzeć.
Wyjeżdżam jutro rano i będę w Poznianiu we środę.
Za wszelkie info wielkie dzięki.

BTW. Szukam autka z 2006 lub 2007 roku coś w klasie corsa, polo, fiesta diesel lub benzyna (bez różnicy), najlepiej 2/3 drzwiowe. A najfajniej byłoby gdyby było ciężarówką, tzn. nadwozie van lub wielozadaniowe, no chyba, że znacie miejsce gdzie w warsztacie mogą mi go przekwalifikować zgodnie z prawem.

SIŁA!
mobile: +48 888 587 587
Hube

Re: Pytanko do Poznaniaków

Post autor: Hube »

Z tego, co mi wiadomo to ulica Obornicka - prawa i lewa strona, praktycznie na całej długości. Dodatkowo stara A2 - jadąc z Poznania masz kilka komisów raczej po prawej stronie. Ale nigdzie, ale to Q niegdzie nie widziałem tyle komisów co w Gnieźnie i Jarocinie i dalej drogą do Pleszewa, no ale to juz hektar drogi.
Piniu
Śmigający inaczej...
Posty: 777
Rejestracja: pn, 1 sty 2007, 21:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Pytanko do Poznaniaków

Post autor: Piniu »

Możesz jeszcze zatrzymać się na dowolnej stacji np. Orlen i tam na stojakach powinny być darmowe gazetki z ogłoszeniami z poznańskich komisów. Dużo komisów jest na drodze a-2 z Poznania w stronę Świecka (do wysokości Toru Poznań), dalej skręcając z tej drogi w stronę toru i giełdy samochodowej masz kilka komisów, potem skręcając w lewo na rondzie mijając tor jest ul. Bukowska i tam na odcinku ok 1,5km jest pewnie z 10 komisów.

Piniu
Ostatnio zmieniony czw, 8 lis 2007, 07:42 przez Piniu, łącznie zmieniany 1 raz.
Kynias
BS Brother
BS Brother
Posty: 674
Rejestracja: czw, 29 wrz 2005, 13:54
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: Pytanko do Poznaniaków

Post autor: Kynias »

Witam.
Potwierdza ul. Obornicka - komisy po prawej i lewej...
Co do Gniezna, faktycznie komisów jest sporo ale po ostatniej aferze (Zamknięto parę komisów...powód - z trzech aut składali jedno, bez komentarza) wiec krótko Gniezna nie polecam.
Pzdr
Kynias

........ -> GSX-R 600 K8 -> R6 -> GSF 1250A -> GSX 1300R Hayabusa -> ...

W zakręt można wejść z każdą prędkością - gorzej z wyjściem z niego…

Tel. 500273677
houser

Re: Pytanko do Poznaniaków

Post autor: houser »

jako ze pracuje w salonie samochodowym moge pomoc znalezsc jakies auto jak bedziesz zainteresowany to podam co namiary do goscia ktory ma 4 duze komisy i cos na pewno sie znajdzie:)pozdro
Zablokowany