Witam-Nowy...

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

ODPOWIEDZ
kacperw

Witam-Nowy...

Post autor: kacperw »

Witam wszsytkich... Jestem nowy i lda Suzuki i dla motorow.. wczesniej mialem tylko doczynienia z J... jednoślad mustang... i mimo malej mocy milo wspominam.. Kupilem GS 500E z 93 roku. Ogolnie motorek sprawuje sie dobrze ale jak dotad malo przejechalem... I jest jeszcze przed serwisem tj(wymiana swiec,oleju,filtrow) oraz przed regulacjami... na wolnych obrotach tj 3000tys przy dodaniu gazu lekko szarpie... nie robi tego plynnie a pomiedzy 5a 6tys lekko jakby na chwilke sie dusil po czym wskakuje.. ladnie i predko az do konca.... w tym tygodniu zrobie pelny serwis.. i o ile to mozliwe to chcialbym spotkac sie z kims kto ma o tym pojecie:)... zeby mi powiedzieli czy wszystko cyka tak jak powinno. Motorek odpala od razu... po myciu bylo troche prolbemow ale to tylko woda widac gdzies weszla bo potem bylo ok... obroty trzyma okolo 1300... Kupilem go na polczynskiej 112 w Motomotion w sumioe chyba dzialaja od niedawna... ale sprawiaja wrazenie uczciwych powiedzieli mi co z nim bylo... i tez u nich chcialbym serwisowac... swoja droga ktos ich zna? bo kurcze regulacja zaworow wymaga przeciez umiejetnosci i wiedzy... a z 2 strony szkoda mi kasy na.. jakies znane serwisy... Pozdrawiam wszsytkim
PS
Czy gs'ki biorą olej?
PS2
wlasnie mialem 1wszy mimi defekt mianowicie do baku idzie rurka... ktora ma slepe zakonczenie... wychodzi ze strony silnika kolo wydechu... na samym koncu zrobila mi sie dziurka i podczas jazdy zaczela kapac mi wacha na rure.... ale na szczescie nic sie nie zapaliło... a w sumie to bylo niebezpeiczne... ktos moze mi powiedziec od czego jest tak rurka?
studi

Post autor: studi »

siemka kacperw

witamy w gronie BS i na początek mała prośba , pisz mniej bo nie wszyscy sa w stanie przeczytac tak długich postów i nie powielaj ich, zainteresowani sami je znajdą ...

a następnie dodatkowe przewody ze zbiornika to pewnie przewody przelewowe , poprowadź je tak aby nie kapały na wydech !! :shock:

a co do reszty to servis np. gadimex jest z nami w symbiozie , wiec nie powinno byc problemów :D zrób przegląd i wtedy zobaczysz co i jak...

ps.
jutro na mototargu ok. 11 - zwracaj uwage na koszulki to nas poznasz

:bye:
kacperw

Post autor: kacperw »

Dzieki za odpowiedz... do uwag siez zastosuje. Przewod juz zalatalem:0 przeciez nie chce sie spalic... ja bede o 9... niestety studia wzywaja:(... pozdrawiam i na pewno do zobaczenia...
Przemek
BS Brother
BS Brother
Posty: 992
Rejestracja: ndz, 23 maja 2004, 19:04
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Przemek »

Cześć Kacperw, witaj w Bractwie. :D
Pozdrawiam. Przemek
GSF1200S
kacperw

Post autor: kacperw »

nozywam sie po Prosu Kacper:) pozdrawiam
panika

Post autor: panika »

Witam i do zobaczenia w Koninie :angry_smile:
ODPOWIEDZ