Nareszcie!

Dział dla Braci z województwa lubelskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Jihadek

ODPOWIEDZ
rysio

Nareszcie!

Post autor: rysio »

Nareszcie zrobiło się cieplej i drogi podeschły. No i po półtoramiesięcznej przerwie udało mi się pojeździć wczoraj (niedziela, 3 lutego) godzinkę :moto: . Chyba niedługo trzeba będzie rozpocząć sezon, bo warunki sprzyjają :slonko: . Sprawdza się prognoza, która kiedyś pojawiła się na forum.
Oby tak dalej !!
Pozdrawiam,
mikiet

Re: Nareszcie!

Post autor: mikiet »

Ja też dzisiaj polatałem, też tak z godzinkę. Na początku miałem problem z odpaleniem, ale czego się nie da zrobić na pych:D

Pozdrawiam!:)
adamo
BS Brother
BS Brother
Posty: 985
Rejestracja: pn, 17 kwie 2006, 21:09
Województwo: lubelskie
Otrzymane Polubienia: 1

Re: Nareszcie!

Post autor: adamo »

I ja też, i ja też!!!
Wczoraj się napatrzyłem na motorki na expo i nie wytrzymałem :wink:
Był romecik, Jawy 350, MZ 251, GSX600f
jest DL 1000 V-Strom
marian07

Re: Nareszcie!

Post autor: marian07 »

Cześć chłopacy. Czas szybko leci - napiszcie jak tam z waszym wolnym czasem w kwietniu żebym, wybrał w miarę optymalny dla wszystkich termin grilla w Dęblinie.
Macius-Master
Prawa Ręka Mechanika
Posty: 321
Rejestracja: wt, 13 mar 2007, 20:49
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: Wawa

Re: Nareszcie!

Post autor: Macius-Master »

W kwietniu?? Grill?? A jeśli zima się przestawiła i dopiero w kwietniu przyjdzie?? :angry_smile: :lol: No Marian ale drogi do Deblina napewno nie zawieje :mrgreen: .... Mi prawie kazdy weekend pasuje jak narazie bo jeszcze nie znam nowego planu zajęć.. Powiem coś jak tylko będę coś wiedział. A co z resztą Bractwa?? Jeszcze ze snu zimowego sie nie obudzili??
A to wszystko wina Ojca dyrektora...

Suzi GSXR750
tel 500-718-411
rysio

Re: Nareszcie!

Post autor: rysio »

marian07 pisze:... napiszcie jak tam z waszym wolnym czasem w kwietniu żebym, wybrał w miarę optymalny dla wszystkich termin grilla w Dęblinie.
Witam, witam !!
Ja pracuję w dwie kwietniowe soboty: 5.04 i 19.04. Pozostałe soboty i niedziele mam wolne.
Jeśli możesz, to uwzględnij to w swoim planie. Deklaruję pomoc w organizacji imprezy. Pozdrawiam,
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Re: Nareszcie!

Post autor: qgel »

aby tylko pogoda dopisała :) też się piszę na spotkanie , zawsze będę miał pretekst żeby mój rodzinny Chełm odwiedzić :)

PS.
19/04 parę osób się z BS wybiera polatać na torze pod Lublinem, więc popołudniu można by pogodzić obiad-grill w Dęblinie
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
Macius-Master
Prawa Ręka Mechanika
Posty: 321
Rejestracja: wt, 13 mar 2007, 20:49
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: Wawa

Re: Nareszcie!

Post autor: Macius-Master »

qgel pisze:19/04 parę osób się z BS wybiera polatać na torze pod Lublinem, więc popołudniu można by pogodzić obiad-grill w Dęblinie
aby tylko pogoda dopisała :) też się piszę na spotkanie , zawsze będę miał pretekst żeby mój rodzinny Chełm odwiedzić :)

PS.
19/04 parę osób się z BS wybiera polatać na torze pod Lublinem, więc popołudniu można by pogodzić obiad-grill w Dęblinie
PASUJE!!!!!! 19.04 mam urodziny mam nadzieje ze uda nam sie spotkac :D :D
A to wszystko wina Ojca dyrektora...

Suzi GSXR750
tel 500-718-411
rysio

Re: Nareszcie!

Post autor: rysio »

No to świetnie !! Akurat wtedy wszyscy się zbiorą u Mariana, kiedy je będę siedział w pracy :( . Ale w demokracji tak jest, że większość ma rację...
Z tego żalu, to wsiadłem dziś na motocykl i przeleciałem się do Kazimierza i z powrotem. Zimno było, ale fajnie :D .
Testuję spodnie i buty kupione w sklepie http://www.moto-akcesoria.pl . Członkowie BS mają zniżkę. Polecam.
marian07

Re: Nareszcie!

Post autor: marian07 »

Myślę że 27 kwietnia - niedziela będzie akurat. 19 nie pasuje - zajęty teren pod spotkanie.
rysio

Re: Nareszcie!

Post autor: rysio »

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Jeśli będzie potrzebna jakaś pomoc w organizacji imprezy, to jestem do dyspozycji.
Aha, proponuję założyć nowy temat w sprawie grilla w Dęblinie.
Pozdrawiam,
marian07

Re: Nareszcie!

Post autor: marian07 »

OK, założę jak tylko bliżej terminu będzie, bo boje sie zapeszyć coby nie wypaliło
ODPOWIEDZ