1.06.2008 Konkurs Red Bull, latanie na byle czym.

Dział dla Braci z województwa wielkopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.
prymek

Re: 1.06.2008 Konkurs Red Bull, latanie na byle czym.

Post autor: prymek »

A jako trening przed nastepnymi zawodami :mrgreen:
http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=238637
Hube

Re: 1.06.2008 Konkurs Red Bull, latanie na byle czym.

Post autor: Hube »

... i dobrze, że nikt nie zdecydował się na skoki RedBull'a. Ja zostałem w domu i oglądałem MotoGP Italia, ale pojechała nieślubna małżonka z siostrą i siostrzennicami autem i... dostaję telefon po 2 h od wyjazdu z domu, że... nareszcie dotarły. Tłok i ścisk niesamowity. Ruch cztero,- i dwu,- kołowy zamknięty. Sieci GSM przeciążone więc błogosławion ten, kto gdzieś się dodzwonił. Ukrop z nieba więc pot z pleców przez poślady do kostek... Namiastką tego 'korka' był dojazd w Przeźmierowie na wyścigi - przez to, że akurat w niedzielę obok Toru odbywała się motogiełda (samochodowa) nie sposób tam było koło 12 dojechać, nawet na 2oo. Auta wyjeżdżały z giełdy w myśl zasady - nieważne jak, ważne, że w dobrym kierunku. Co mądrzejści jechali pod prąd więc i ja na 2oo nie mogłem sprawnie dostać się na Tor. Odniosłem (znów!!!) wrażenie, że motocykl to nie pojazd i go nie widać. Kiedy na moim pasie stanąłem czoło w czoło (odległość 5 cm) z autem ten mnie jeszcze obtrąbił!!!!!! ... i znów lusterko (tym razem tylko złożone łokciem). Jezuuu, świat jest pełen idiotów.

AdamOSA. Powell - dzięki za podziekowania za miejscówkę.
Cziton - myślałeś kiedyś o karierze w kabarecie lub pisaniu bajek dla dorosłych?
AdamOSA, jaro, Emil - gratulacje za występy. Niedługo załączę zdjęcia.
jurand - dopuść wreszcie kogoś do głosu.
rookie, młoda - dzięki za wyniesienie śmieci itepe :)
speed-jan - ups powinno być spid-żean. Kupiłeś te opony?

Wszystkim dziękuję za odwiedziny. Mam nadzieję, że GrudiLee żartował z pozostawieniem klocka w wannie, bo w mieszkaniu będę dopiero jutro.

Hube
GrudiLee

Re: 1.06.2008 Konkurs Red Bull, latanie na byle czym.

Post autor: GrudiLee »

Hube,

to klocek kabaretowy więc sie nie przejmuj...

Jeszcze raz dziex za nocleg.


Ps.

Cziton doskonały wykład na temat perystaltyki jelit... oraz pizzy z mięskiem qłi qłi ... :mrgreen:

Ps.2

Ale parking to drogi był .... 22 zł za dobę :shock:
Hube

Re: 1.06.2008 Konkurs Red Bull, latanie na byle czym.

Post autor: Hube »

GrudiLee pisze:Ale parking to drogi był .... 22 zł za dobę
Specjalnie na noc sobota - niedziela, kiedy to miało przyjechać więcej osób na moto poprosiłem AdamaOSĘ, aby nie parkował busa w garażu, bo zakłądałem, że będzie większy koszt parkingu dla kilku moto niż dla jednego busa. Adam busa wstawiła na parking, a Wy motocykle... na parking więc w finale garaż stał pusty :(

Pytać, pytać i się dowiadywać! Było parę złociszy do zaoszczędzenia.
speed
Śmigający po niebiańskich trasach
Posty: 931
Rejestracja: śr, 31 sty 2007, 16:34
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydzia

Re: 1.06.2008 Konkurs Red Bull, latanie na byle czym.

Post autor: speed »

ooooojjj!!!!!!..........działo sie działo

podziękowania dla BS TEAM za wyrozumiałość (1000 pytań do....)
niema słów by wyrazić super atmosferę i jak wielokrotnie BS to ludzie
do :mrgreen: ,do :beer: ,do :moto:
dziękować gospodarzą a w szczególności HUBE za nocleg

ps.
co do foto i video to coś tam jest....do foto to trzeba dobrego przygotowania (czytaj:sprzęt i miejsce)
a video całkiem całkiem gdyby nie fakt zmniejszenia jakości zapisu przez :evil:.....
ale wiadomo praktyka czyni mistrza wiec następny raz będzie lepiej .....STOP

pozdrawiam
[
jurand
BS Brother
BS Brother
Posty: 433
Rejestracja: śr, 12 wrz 2007, 21:06
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: 1.06.2008 Konkurs Red Bull, latanie na byle czym.

Post autor: jurand »

Hube wielkie dzięki za umożliwienie spotkania się,jak będziesz kiedyś w pobliżu Starogardu Gd. zapraszam :piwko2:

jurand
cz350,jawa350, cz350 długo nic i GSX 750F,GSXR600 K7
hayabusa 1300 K7
jurand7@zipnet.com.pl
509864499 /B Rh+
Hube

Re: 1.06.2008 Konkurs Red Bull, latanie na byle czym.

Post autor: Hube »

Dopiero dzisiaj udało mi się trafić do mieszkania i oczom jego ukazał się porządek, ład, pizza.

Ps. zostawiliście coś na podłodze. Zobaczę czy smaczne jutro! Kokardka też urocza.

Dzięki
Hube
powell
BS Brother
BS Brother
Posty: 759
Rejestracja: czw, 14 cze 2007, 20:55
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: 1.06.2008 Konkurs Red Bull, latanie na byle czym.

Post autor: powell »

Tu jest parę fotek z wypadu na tor naszych Braci.

http://gallery.e-lukas.com/thumbnails.php?album=60

Czekamy na resztę, szczególnie Hube i Speed-Jan dość mocno się chyba produkowali fotograficznie :)

P.S. Szczególnie interesuje mnie jedno zdjęcie na polu startowym ze mną i Jaro ;) ... Hube, masz je?
Szary Bandit 1200S K4 (nie ma to jak olejaki !)
>> Born to ride motorcycles <<
GG: 41812
ODPOWIEDZ