12.04 - ogólne rozpoczęcie sezonu 2008

Dział dla Braci z województwa wielkopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.
Winetou

Re: 12.04 - ogólne rozpoczęcie sezonu 2008

Post autor: Winetou »

kurcze jutro większość dnia spędzam na uczelni :( wolny będę w zasadzie dopiero kolo 18:30 ale jeśli po tej godzinie chcielibyście się spotkać to ja jestem bardzo chętny - chciałbym was poznać osobiście

btw. czy ktoś z poznania wybiera się do częstochowy za tydzień ? ja wyjeżdżam już w piątek :D
Kynias
BS Brother
BS Brother
Posty: 674
Rejestracja: czw, 29 wrz 2005, 13:54
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: 12.04 - ogólne rozpoczęcie sezonu 2008

Post autor: Kynias »

...i po rozpoczęciu którego niestety nie można uznać za udane - z uwagi na pogodę :evil:
Ja niestety zrezygnowałem z uczestniczenia...
Czekam (i pewnie nie tylko ja) na relacje jak było...
Pzdr

Co to pojeżdżenia jutro - proponuje szczegóły obgadać za pomocą kom rano (jak faktycznie prognoza sie sprawdzi...) Zainteresowanych proszę o sms-a, mój numer w podpisie (nie dzwonić żeby mnie nie obudzić ;) ) na pewno odpisze co gdzie i o której...
Kynias

........ -> GSX-R 600 K8 -> R6 -> GSF 1250A -> GSX 1300R Hayabusa -> ...

W zakręt można wejść z każdą prędkością - gorzej z wyjściem z niego…

Tel. 500273677
Winetou

Re: 12.04 - ogólne rozpoczęcie sezonu 2008

Post autor: Winetou »

ja jako nowy niewiele mam do gadania, ale jakbyście coś ustalili dajcie mi znać smsem 601 323 063 - właśnie wychodzę na uczelnię gdzie muszę się kisić do 18:00, czyli od 18:30 w razie czego jestem dyspozycyjny. Z góry dzięki :)
Boogie

Re: 12.04 - ogólne rozpoczęcie sezonu 2008

Post autor: Boogie »

od dziś uważam sezon za oficjalnie rozpoczęty :]
Winetou

Re: 12.04 - ogólne rozpoczęcie sezonu 2008

Post autor: Winetou »

Dzięki Panowie za spotkanie. Miło było was poznać osobiście :)
ODPOWIEDZ