Prośba o ocenę Bandit 1250

Dział dla Braci z województwa zachodnio-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: FUTEK

ODPOWIEDZ
Bolo
BS Brother
BS Brother
Posty: 1374
Rejestracja: czw, 26 sty 2006, 20:47
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Krapkowice

Prośba o ocenę Bandit 1250

Post autor: Bolo »

Witam prośba do Was Bracia o ocenę Bandita. Chciałbym się dowiedzieć następujących rzeczy.
1. Czy ktoś zna tego sprzedawcę? opinie itd.
2. Ogólne stan motocykla wiadomo zawsze piszą , że igła ale chciałbym abyście zerkneli na kilka rzeczy:
- czy widać jakieś przetarcia nawet minimalne
- czy są jakieś wycieki na lagach albo z silnika
- czy na śrubach są widoczne ślady odkręcania (na łożysku główki, od kierownicy, kół itd)
- jak jest zamocowany tłumik bo nie widać ze zdjęć najlepiej, czy jest oryginalny Leo Vince czy to jakaś szmira itd.
- stan łańcucha oraz opon
- jakieś luzy na wachaczu bądź na łożysku główki.
- stuki w zawieszeniu jakie takie :)
- czy są dobrze poprowadzone przewody hamulcowe, czy jak się skręci kierownicą to czy klamka dobija do końca.
- pod kanapą czy bak ma jakieś niepokojące objawy odkręcania.
- lakier czy widać jakieś ubytki (najlepiej patrzyć pod światło)

No i tak ogólnie co mogło by świadczyć żę coś jest nie tak .
Był bym bardzo wdzięczny jak miał by ktoś kto się zna czas podjechać i oblukać sprzęta.
Proszę tylko osoby które naprawdę się znają bo nie chciał bym całej Polski jechać na darmo.

Pozdrawiam i do zobaczenia.

oto link do aukcji i dane :http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M564220

Dzięki z góry za fatygę
Ostatnio zmieniony czw, 27 mar 2008, 13:47 przez Bolo, łącznie zmieniany 1 raz.
gg 2883934
Bandit 650s+Leo Vince SBK Evolution II sprzedany, CZARNA PADLINA :)sprzedana ciekawe co teraz ...
BMX, Over the Top, Merida Crossway 100 D...:) Pozdrawiam
rookie

Re: Prośba o ocenę Bandit 1250

Post autor: rookie »

hola,

sprawdzic bedzie musiala ekipa z zach-pom, ale na pewno moto nie ma oryginalnego wydechu. zalozony jest chyba LeoVince SBK. generalnie moto naprawde ladne. kolektory nie poprzypalane. prawie jak nowe. ale przy tak duzej cenie nalezy go sprawdzic.

jesli jest w rzeczywistosci taki ladny to warto....

pozdro
rookie
dayanek

Re: Prośba o ocenę Bandit 1250

Post autor: dayanek »

Witam,
ja sam nie podejmę się oceny stanu technicznego tego bandita. Ale poproszę znajomego mechanika - może znajdzie w tygodniu chwilkę czasu i zajrzy, co zacz jest za dzieło :)
Garaż nie ma opinii ani dobrej, ani złej - ot komis i mechanicy jak wielu innych. Znam ludzi, którzy są zadowoleni z ich usług, ale i takich, co psioczą. Ja sam stołuję się ;) gdzie indziej.
Dam znać, jak będę wiedział coś jeszcze i jak kumpel go zobaczy :)
pozdrav
--
dayanek
Bolo
BS Brother
BS Brother
Posty: 1374
Rejestracja: czw, 26 sty 2006, 20:47
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Krapkowice

Re: Prośba o ocenę Bandit 1250

Post autor: Bolo »

Dzięki serdeczne za zainteresowanie, nie zależy mi tak bardzo na opinii komisu jak na opinii o bandziorze. dzięki jeszcze raz Pozdro i do zobaczneia
gg 2883934
Bandit 650s+Leo Vince SBK Evolution II sprzedany, CZARNA PADLINA :)sprzedana ciekawe co teraz ...
BMX, Over the Top, Merida Crossway 100 D...:) Pozdrawiam
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Prośba o ocenę Bandit 1250

Post autor: Lechul »

No i mam nadzieję, że coś z tego będzie bo juz na tego śmigajacego inaczej Mabolka patrzec sie nie da :angry_smile:
Zmizerniał chłopak z żalu po Suzuki :twisted:
Ja to nawet jestem w stanie za zupełna darmochę poprowadzić te przewody hamulcowe w prawidłowy sposób i w razie czego dobic klamkę :P :P :P
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
qNTos

Re: Prośba o ocenę Bandit 1250

Post autor: qNTos »

Ja mój obecny motocykiel kupiłem właśnie w Garażu, co prawda przed kupnem zabrałem go na testy (hamownia i pomiar laserowy ramy) w Motomarze, bo o Garażu słyszałem same złe opinie (chociaż Damian twierdzi ze ktoś tam był z nich zadowolony :P). Nie bardzo mogę pomóc, bo mechanik ze mnie żaden. Bandziora przed zakupem oglądałem z każdej strony a i tak dopiero dużo później po kupnie zauważyłem niektóre szczególiki które wskazywały przynajmniej na parkingówę, a sprzedawcy też zapewniali że igła :/
dayanek

Re: Prośba o ocenę Bandit 1250

Post autor: dayanek »

Chciałbym się dowiedzieć następujących rzeczy.
1. Czy ktoś zna tego sprzedawcę? opinie itd.
Opinia wyżej.
2. Ogólne stan motocykla wiadomo zawsze piszą , że igła ale chciałbym abyście zerkneli na kilka rzeczy:
- czy widać jakieś przetarcia nawet minimalne
już nie, ale podobno kupiony z ubezpieczalni, po zakupie wyglądał, "jak by się otarł o samochód" wszystkie uszkodzone elementy wymienione na nowe
- czy są jakieś wycieki na lagach albo z silnika
oglądałem dokładnie - brak takowych
- czy na śrubach są widoczne ślady odkręcania (na łożysku główki, od kierownicy, kół itd)
trudno mi ocenić aż tak fachowego oka nie mam, ale na moje są ok. Na niektórych jest nawet jeszcze lock lite, czy jakoś tak się to nazywa
- jak jest zamocowany tłumik bo nie widać ze zdjęć najlepiej, czy jest oryginalny Leo Vince czy to jakaś szmira itd.
- tłumik akcesoryjny - ale jest i oryginał
- stan łańcucha oraz opon
łańcuch ok, oponki jeszcze z włoskami, nigdy nie domykane, widać, że ktoś jeździł "na krechę"
- jakieś luzy na wachaczu bądź na łożysku główki.
na moje lajkonikowe wyczucie brak takowych
- stuki w zawieszeniu jakie takie :)
nie jeździłem nim niestety, więc o takowych nic nie wiem - byłem w gajerze, a moto jest niezarejestrowane,
- czy są dobrze poprowadzone przewody hamulcowe, czy jak się skręci kierownicą to czy klamka dobija do końca.
j.w.
- pod kanapą czy bak ma jakieś niepokojące objawy odkręcania.
nie zauwazyłem takowych
- lakier czy widać jakieś ubytki (najlepiej patrzyć pod światło)
nie ma takich
No i tak ogólnie co mogło by świadczyć żę coś jest nie tak .
Był bym bardzo wdzięczny jak miał by ktoś kto się zna czas podjechać i oblukać sprzęta.
Proszę tylko osoby które naprawdę się znają bo nie chciał bym całej Polski jechać na darmo.

Niestety moi kolesie nie mieli na razie czasu - może jutro któryś podjedzie, to napisze jego ocenę - ja swoje wrażenia opisałem.
Pali równo, bez żadnych kaszlnięć i prychnięć. Moto nie zarejestrowane, więc w razie czego musiałbyś je czymś zabrać, w sensie jakimś transportem. Przebieg wg licznika 4014 jak dobrze pamiętam.
Ogólne wrażenie zrobiło na mnie dobre, ale ja jestem przyzwyczajony do złomów z końca ubiegłego wieku ;) :) więc dla mnie wszystko co z tego wieku wygląda ok ;)
pozdrav
--
dayanek
ODPOWIEDZ