Czy Motostyl ..

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

Zablokowany
Pawel

Czy Motostyl ..

Post autor: Pawel »

Czy Motostyl na Targowej to dobry serwis ? Nie muszę obawiać się o mojego sprzęta?
Omega
BS Brother
BS Brother
Posty: 610
Rejestracja: sob, 7 lut 2004, 10:20
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Polubił posty: 1

Post autor: Omega »

Cześć Paweł,
czy Motostyl.... hmmm nie słyszałam nic na ich temat ani dobrego ani złego. Szczerze radzę udanie się do Gadimexu. To bardzo sumienny i uczciwy serwis. Wielu z BS tam właśnie serwisuje swoje sprzęciki :) I nie muszą się obawiać niczego. Jeśli powiesz, że jesteś z Bractwa to dostaniesz upust.
Pozdrowionka

PS. W niektórych serwisach w Wawie to nawet benzynę potrafią odlać ze wstawionych na serwis maszynek. Wjeżdzasz do nich z pełnym bakiem a oddają moto na rezerwie.
Omega

http://www.youtube.com/watch?v=dC_uPdeEaic
daab
BS Brother
BS Brother
Posty: 788
Rejestracja: śr, 28 sty 2004, 20:18
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk/Wawa

Post autor: daab »

Moto Styl to dobry serwis, raz robilem przegląd i wszystko bylo w porządku - nawet motocykl umyli - ale tam nie dają zniżek
( Gadimex się zamyka w jeden miesiąc wakacji :evil: trochę to paranoja, że w sezonie )
Na początku VZ 800 - 96
Później DL 650 - 04
Póżniej GSX 1300 R -
Obecnie też na S..... i z Japonii
Pawel

Post autor: Pawel »

Dzięki za info. Pytam o motostyl bo tam mam najbliżej. Jeszcze raz dzięki.
Przemek
BS Brother
BS Brother
Posty: 992
Rejestracja: ndz, 23 maja 2004, 19:04
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Przemek »

Wymieniali mi tam łańcuch i zębatki. Wszystko w porządku, bez lipy.
Pozdrawiam. Przemek
GSF1200S
maciuch8

Post autor: maciuch8 »

[quote="Omega"]Cześć Paweł,
czy Motostyl.... hmmm nie słyszałam nic na ich temat ani dobrego ani złego. Szczerze radzę udanie się do Gadimexu. To bardzo sumienny i uczciwy serwis. Wielu z BS tam właśnie serwisuje swoje sprzęciki :) I nie muszą się obawiać niczego. Jeśli powiesz, że jesteś z Bractwa to dostaniesz upust.
Pozdrowionka

Małe pytanko z tym upustem dla BS w Gadimexie to trzeba jakoś to udowodnić czy wierzą na gębę. Kupowałem motorek w Gadimexie i mam zniżkę 10% ale czemu nie mieć większej:)
Pozdrawiam
Omega
BS Brother
BS Brother
Posty: 610
Rejestracja: sob, 7 lut 2004, 10:20
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Polubił posty: 1

Post autor: Omega »

Z tego co wiem to takich "promocji" nie łączy się. Zapytać zawsze możesz.

A jeśli chodzi o udowadnianie, że jest się z BS to napewno potrzebna jest naklejka Bractwa na moto lub kasku.
Omega

http://www.youtube.com/watch?v=dC_uPdeEaic
mario33

...

Post autor: mario33 »

Omega pisze:A jeśli chodzi o udowadnianie, że jest się z BS to napewno potrzebna jest naklejka Bractwa na moto lub kasku.
Tylko jak taką dostać - teraz gdy Bractwo praktycznie zamarło...
mikaels

Post autor: mikaels »

... a wlasnie w sprawie naklejeczki... mialem dostac razem z koszulką, niestety jakos to umknelo i mam zapytanko czy bedzie okazyja cos takiego dostac?
Omega
BS Brother
BS Brother
Posty: 610
Rejestracja: sob, 7 lut 2004, 10:20
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Polubił posty: 1

Post autor: Omega »

Mam jeszcze kilka naklejek w domu... jak ktoś chce no niech pisze na priv, choć nie obiecuję, że wystarczy dla każdego....


MARIO33 Bractwo nie zamarło!!! Czy nie wydaje ci się, że ktoś nadal je prowadzi i chce abyśmy jeżdzili razem i razem bawili się!!! Uwierz mi - wiem to.

Powiem tak..... że Shooya był szczęśliwy jak na spotkanie przyjeżdzało 5-10 motocykli. Wszyscy ci, którzy byli na spotkaniu w Siemianach rok temu a potem na zakończeniu sezonu w RYNI sprawili mu Wielką radość swoją obecnością. To były początki BS, kiedy sami z Shooyą nie wiedzieliśmy czy to wogóle wypali i czy coś z tego bedzie. Nie zmarnujmy tego co sami stworzyliśmy.
On chciał tego bardzo i poświęcał wiele swojego czasu, abyśmy mogli razem spotykać się i śmiać się razem...
Omega

http://www.youtube.com/watch?v=dC_uPdeEaic
Bartek

Post autor: Bartek »

Napewno tego nie zaprzepaścimy,już tak dużo zostalo zrobione a ile jeszcze bedzie zrobione :) "Przedstawienie musi trwac dalej"
mario33

...

Post autor: mario33 »

Omega. Ja właśnie na to liczę i mocno wierzę w to, że nie zamarło.

Właśnie wtedy jak stałem się szczęśliwym posiadaczem mojej pierwszej Suzi i chciałem wstąpić do Bractwa, zdarzyła się ta tragiczna historia.

Teraz nie wiem co mam robić - chciałbym mieć prawo nosić dumnie tą koszulkę...
Zablokowany