Częstochowa 20.04 - wspólny wyjazd

Dział dla Braci z województwa łódzkiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

PRZEMEK75

Częstochowa 20.04 - wspólny wyjazd

Post autor: PRZEMEK75 »

Witam łódzką część Bractwa. Ponieważ termin 20.04 zbliża się dość szybko, mam pytanie, czy powstają jakieś plany wyjazdu do Częstochowy. Jak podaje nasze forum spotkanie Bractwa przed wyjazdem na Jasną Górę w MCDonalds w Częstochowie (po lewej stronie). Jeśli są już jakieś propozycje dajcie znać.
Brutus

Re: Częstochowa 20.04 - wspólny wyjazd

Post autor: Brutus »

Jako urodzony medalik podpowiem Wam tylko żebyscie nie pchali się na Górkę Przeprosną - w ostatnim roku ze względu na ilosć motocykli dojazd i wyjazd był przedsięwzieciem wysoce skomplikowanym ;)... Ustawcie się na trasie parady i ew. dołączcie albo cisnijcie od razu na Jasną Górę. Z mc-ka macie łatwy dojazd i tu i tu..
Witamy w naszym miescie!
Darek79
Śmigający inaczej...
Posty: 98
Rejestracja: śr, 1 mar 2006, 11:05
Województwo: -
Lokalizacja: Łódź

Re: Częstochowa 20.04 - wspólny wyjazd

Post autor: Darek79 »

Na pewno jadę, ale jak i o której to chyba musimy się wszyscy tutaj dogadać. W każdym razie od samego rana 20.04 jestem gotowy do jazdy! Pozdrawiam!
gg 3739993
gs 500 '2005
smyq

Re: Częstochowa 20.04 - wspólny wyjazd

Post autor: smyq »

tez zabieram sie z wami piszcie tylko gdzie i o której start
voyteck

Re: Częstochowa 20.04 - wspólny wyjazd

Post autor: voyteck »

Witam!
Ze znajomymi planujemy wystartować w nd. około 8.30-9.00 z parkingo przed stołówką Polibudy (al.Politechniki na przeciwko hali sportowej). Niestety ze względu na konieczność zameldowania się z rana na zajęciach inne godziny, miejsca wyjazdu jak dla nas odpadają:/ Jeśli tylko komuś będzie ta pora pasowała to wspólny przelot bardzo, bardzo mile widziany :D
Ktoś chętny? Czekać na kogoś?
Pozdr.
voyteck
PRZEMEK75

Re: Częstochowa 20.04 - wspólny wyjazd

Post autor: PRZEMEK75 »

Voyteck, wspólny przelot oczywiście, że mile widziany, ale jak się okazuje będzie ze mną leciał Brat. Więc pewnie zorganizujemy to tak, że rano podjadę po niego do Bogusławic i póćźniej możemy się spotkać na stacji Statoil koło Piotrkowa Tryb. Co ty na to? Potrzeba tylko ustalić jakoś godzinkę spotkania.
Zocha

Re: Częstochowa 20.04 - wspólny wyjazd

Post autor: Zocha »

Myślę, że i ja bym sie zorganizował na wspólny przelot, Mszę i powrót. Statoil dobry punkt zbiórki. Będę obserwował temat i bliżej wyjazdu się odezwę. pozdr
Smukly

Re: Częstochowa 20.04 - wspólny wyjazd

Post autor: Smukly »

Ja ruszam z Głowna zbiórka przy Plusie(przy trasie Łowicz-Łódź)ok 8.00 Myślę że na Statoil będę około 8.30.Jakby ktoś z Was mknął z tego kierunku - byłoby świetnie.Bliżej wyjazdu pewnie coś się wyklaruje.
voyteck

Re: Częstochowa 20.04 - wspólny wyjazd

Post autor: voyteck »

Witam!
My (tj. ja, Darek i znajome małżeństwo) będziemy pyrkać zdecydowanie powoli więc żeby się wyrobić najprawdopodobniej odpuścimy zjazd na statoil:(
Widzimy się w takim razie w Cze-wie:D ...chyba że ktoś chętny na pyrkanie Vmax=100-120 to start spod stołówki nadal aktualny:D
Pozdrawiam i do zobaczenia.
voyteck
musi88

Re: Częstochowa 20.04 - wspólny wyjazd

Post autor: musi88 »

A może ktoś mi odstapi motonga żebym i ja również mógł odwiedzić Czewe. Jest w końcu za co sie pomodlić ;)

pozdr
voyteck

Re: Częstochowa 20.04 - wspólny wyjazd

Post autor: voyteck »

Wsiadaj Musi na Wieśkę i lecimy:D Jak będzie potrzeba to się trochę zwolni, wyruszy parę minut wcześniej i damy radę:D
Pozdr.
voyteck
Darek79
Śmigający inaczej...
Posty: 98
Rejestracja: śr, 1 mar 2006, 11:05
Województwo: -
Lokalizacja: Łódź

Re: Częstochowa 20.04 - wspólny wyjazd

Post autor: Darek79 »

a spoko! Jedź Wiesią! wyjedziemy najwyżej odpowiednio wcześniej :)
gg 3739993
gs 500 '2005
Smukly

Re: Częstochowa 20.04 - wspólny wyjazd

Post autor: Smukly »

No i jak Panowie?Już piątek.Jedziemy razem?Proponuje spotkanie przy ul Strażackiej (stacja benzynowa)przy wyjeździe z Łodzi pomiędzy 8.00-8.30 w niedzielę 20.04 Co Wy na to ?
Zocha

Re: Częstochowa 20.04 - wspólny wyjazd

Post autor: Zocha »

czyli, o której na Statoil'u za Piotrkowem?
Smukly

Re: Częstochowa 20.04 - wspólny wyjazd

Post autor: Smukly »

Myślę że o 9tej.Na spoko dojadę(najpóźniej)W razie czego mam czekac ?
ODPOWIEDZ