szkoła moto na podkarpaciu

Dział dla Braci z województwa podkarpackiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: kicek

ODPOWIEDZ
alejanu

szkoła moto na podkarpaciu

Post autor: alejanu »

na początek witam. jestem tu nowy, ale to może innym razem. przeglądałem rubryke ogólna i zauważyłem info o szkole suzuki. wszędzie coś się dzieje, tylko nie na naszym kochanym podkarpaciu. byłem dzisiaj w jaśle u tzw. dilera szanownej marki i oni nic tam nie wiedzą o szkole. ale pogrzebali w papierach no i moze cos zorganizują. mam tam dzwonic koło piątku moze będą więcej wiedzieć. tak czy inaczej, zeby wogóle doszło do tego szkolenia potrzebna jest grupa ok 8 osobowa. ja + qmpel wchodzimy w temat. moze ktoś jeszcze jest chętny to bedziemy tych z jasła przyciskać.
glossy
BS Brother
BS Brother
Posty: 486
Rejestracja: wt, 6 gru 2005, 20:36
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: szkoła moto na podkarpaciu

Post autor: glossy »

Również jestem chętny. Problem w terminie, bo jestem w trakcie kupna motorku jak się nie wyrobie do terminu, który ustalą to hmmm .... moge tylko pokibicować.

Poczekamy co jasło wymyśli.
(motoryna, komarek, wsk-125, simsonek)->jazda na moto kumpli->GS500E 1978 r.->CZARNE B6 K1
http://www.bikepics.com/members/glossy/
kicek
Moderator
Moderator
Posty: 962
Rejestracja: pn, 16 lip 2007, 21:19
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Re: szkoła moto na podkarpaciu

Post autor: kicek »

Ja się piszę na 100% no i może jeszcze kumpel pojedzie. Jeśli w Jaśle nie będzie to śmigam do Lublina.
ByłGSR 600A K7 + IXIL teraz została pustka :(
http://www.bikepics.com/members/kicek/
Galeria
TEL. 608-284-938
alejanu

Re: szkoła moto na podkarpaciu

Post autor: alejanu »

więc tak - nie wiem nic.
próbowałem się dzisiaj dodzwonić parę razy do jasła ale nikt nie podnosił. dodzwoniłem sie już po 18.00 (dokładnie 18.02) i zostałem opr, że mają czynne tylko do 18.00 i żebym dzwonił w poniedziałek. jak tak dalej pójdzie to ja chyba tez do lublina pojadę.
a tak na marginesie to wyciąłem dzisiaj pięknego orła. jak by nie szanowne forum to bym napisał co myślę o pie...ych wiejskich psach. no i tak sobie myślę, ze ta szkoła by sie przydała
ODPOWIEDZ